Beyaz Şeytan Yorumları

Beyaz Şeytan filmi detayları

@hogwarts

4 ay önce

Biriciğim Johnny sana kıyamam

@kayacanism

2 yıl önce

7 / 10

Hayatını mahvetmeden izlemen gereken tek fikm

@filmdenadam

2 yıl önce

Çok büyük beklentilere girmeden izlenecek bir biyografi filmi. Sıradan bir adamın nasıl büyük bir uyuşturucu patronu olduğunun hikayesi ve bu hikayenin beraberinde getirdiği sorunlar... Film üzerine konuşulacak çok fazla bir şey yok.

@basribabam

3 yıl önce

7 / 10


Bence filmin ana fikri: "Durmasını bilmezsen, arkadaş ve eş(özellikle eş) seçmesini bilmezsen, başına gelenleri de haketmişsin demektir."

İyi seyirler. 7/10
K

@kahramansmt

5 yıl önce

7.5 / 10

Afişinden 10 kat daha güzel olduğunu düşündüğüm film.

@vecihi51

7 yıl önce

İzlediğim en berbat filmlerdendi,geçişler sığ klişe.karantina film

@miraymalkoc

8 yıl önce

george'un son kısımda kızıyla konuştuğu sahneyi sevinçle izlerken birden her şeyin aslında george'un kızına söylemek istediklerini hayalinde canlandırması olduğunu anlayınca içim sızladı ve böyle bi sahneden sonra hikayenin gerçek olduğunu unutmuşken gerçek george jung'ın resmi çıkınca iyice etkilendim.Ayrıca kızı da 2002 yılında ziyarete gitmiştir filmin çekilmesi george için fayda sağlamış,en azından kızını gördü.

Başarılı bir biyografik film.

@tutankhom

8 yıl önce

7 / 10

o dandirik afişi yüzünden sürekli olarak izlemeyi ertelediğim bir filmdi. daha önce izlemediğim için yüzkere pişman oldum. cidden çok kaliteli bir yapım çıktı. şu afişler filmleri vezirde ediyor rezil de hakikaten.

@saturnine

9 yıl önce

hayatı boyunca kazık yemiş ama hiç kazık atmamış bi adam george. doğum günündeki garsonlu baskın sahnesiyle de gündeme çok uygun bi film oldu :) ayakkabı kutularına koysaydın beş parasız da kalmazdın işte georgem!.

johhny depp var diye izlediğim bi filmdi ve böyle çıkacağını hayal bile edemezdim. çok güzeldi ağlattı, dünyaya insanlara lanet ettirdi, bi nevi stres attırdı. herkes izlemeli..

@delahoya

9 yıl önce

8 / 10

Kült olmaya ramak kalmış bir filmle karşı karşıya kaldım.Ne bekliyordum ne çıktı , gerçek bir hayattan konu edinerek mükemmel oyuncu kadrosuyla donatılmış bu filme neden bu kadar geç kaldım bilmiyorum...

Klişe bir konu olarak tabir ettiğimiz sıfırdan başlayan bir hayat ve en tepeden tekrar sıfıra düşüş.Bir çok film de bu temayla karşı karşıya kalsakta bir çok etkenden dolayı klişelikten sıyrılmış diyebilirim.Çok coşkuyla başlayıp sonunda insanı dondurmayı başaran bir film.İzlemeyenlerin mutlaka izlemesini tavsiye ediyorum...
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL