Şantaj Yorumları

Şantaj filmi detayları

@ravenna

4 yıl önce

3 / 10

Edward Norton,Robert De Niro ve Milla Jovovich.Güvendiğim dağlara kar yağdı resmen.Bu kadar kötü bir film olabileceğini tahmin dahi edemezdim.Diyaloglar içimi baydı.Sıkıcı ve hiçbir keyfi de yok filmin.Hayatımdan çalınan saatler diyorum başka hiçbir şey değil.

@zansu

9 yıl önce

1 / 10

Kadroya aldanıp karşınızda muhteşem bir film beklemeyin,maalesef ben öyle yaptım... Klişe senaryo bile diyemiyorum çünkü senaryo yok ortada,bir Hristiyan propandasını izliyorsunuz sürekli o da bi yere gitmiyor ne yazık ki...Amerikan kültürüne hitap ediyor cart curt denmiş biz ondan anlamadık diyoz ama özellikle ben o tahliye konusunu öyle bilmiyorum senenin belli günlerinde gelip bir kaç saat görüşülüp mahkumlarla her seneki kararlarını verirler böyle bir kişiye günlerini harcamazlar diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin :)

@edward_blake

11 yıl önce

böyle filmleri izleyince elime kamera almak istiyorum, sonra bu filmi izleyip beğenenler benim iyi filmlerimi haketmiyorlar diyorum ve vazgeçiyorum.

@vfv

12 yıl önce

berbat film afbuyurun
U

@usual_suspect

13 yıl önce

4 / 10

bu kadar iyi oyuncu kadrosuyla ne kadar kötü film nasıl yapılır sorusunun yanıtıdır bu film.
E

@erkan_inal

13 yıl önce

çok gereksiz bir filmdi , filmin adına bakınca dikkat çekici ve daha güzel bir senaryo bekleniyor üstüne bir de edward norton ve de niro'nun aynı projede yer alması beni filme çeken en önemli nedenlerden biriydi ama yanılmışım çok vasattı
M

@mendebur

14 yıl önce

muhtemelen yönetmen rahatsız edici bir film yapmaya çalışmış. kendi kendine demiş ki abi bir vızıltı olsun ortalıkta. bu da sembolik bişey olsun. hayatın boktanlığına, boşluğuna, .öte gelmişliğe dair bir sembol koyalım demiş. bir de sahne geçişleri zor olsun, milleti uyuz edelim, sahneyi beklentiler dahilinde çabucak bitirmeyelim. haneke tarzı olsun böyle, uzattıkça uzatalım sahneyi seyirci ambale olsun, avrupa sineması havası verelim demiş. abidik gubidik yakın çekim yapmayı da ihmal etmeyelim abi demiş ek olarak. elleri, yüzü falan çekelim, zumlayalım böyle anlamsız anlamsız demiş. haa demiş bir de müzik mi değil mi belli olmayan sesler koyalım iyice dağıtsın demiş seyirciler. ama yaratmak istediği o avrupa sineması rahatsız ediciliğini yaratamamış. vasatın altında bir holivud filmi çıkmış ortaya. çok kötü değil film. ama holivud tarzına alışkın bünyeye, kafaya örs düşmüş etkisi yapar.
B

@barls

14 yıl önce

2.8 / 10

Çok sıkıcı bir filim, sağlam oyuncular var diye seyrettim ama yazık olmuş, sadece zaman kaybı...
A

@asutay

14 yıl önce

4.5 / 10

Edward Norton'un oynadığı en kötü filmle karşı karşıya kaldım. Robert De Niro ve Milla Jovovich gibi oyuncularla, beklentilerin bu kadar yüksek tutulması ne kadar normalse, filmi izledikten sonra ki hayal kırıklığının büyüklüğü de o kadar normal.

Karakterlerin neden öyle olduklarına dair en ufak bir ipucu yok, herşeyin ortasından başlamış gibi hissediyorsunuz filmi izlerken. Hani anladım belki karakterleri anlatacak zamanın olmadı, e ona rağmen sonrası bile birbirinden kopuk bir kurgu, anlamı sorgulanacak bir senaryo.

Çok şey anlatacak sanılan ama hiç bir şey anlatamayan, kötü bir film olmuş.
M

@mozsoylar

14 yıl önce

7 / 10

Milla Jovovich'ı aksiyon filmi hariç başka bir filmde de gördüğüm için mutluyum. sonuna kadar dram filmi ama sadece amerikalılara göre b,r dram filmi. yani bize hitap etmiyor, eksik kalıyor, oyuncuların ismi bile kurtaramamış filmi. eğer bunu beğendiyseniz size amerika güzeli filminide öneririm. benden 7/10 puan, oda Milla Jovovich'in hatrına.

not: !--SPOILER--!!--SPOILER--!!--SPOILER--!

bu arada filmin sonunda Robert De Niro 'nun evini yakan karısıdır. ben öyle anladım.

!--SPOILER--!!--SPOILER--!!--SPOILER--!
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL