Yalancı Yalancı Yorumları

Yalancı Yalancı filmi detayları

@no_education

2 ay önce

6 / 10

Çok fazla bir beklentiye girmeden, biraz kafa dağıtmak ve yer yer gülmek için ideal bir film. Bir başyapıt elbette değil ama gayet eğlenceli olduğunu söyleyebilirim. Jim Carrey'in mimikleri ise filmi üst noktalara taşımış.

@tiamath

4 ay önce

7.5 / 10

Jim Carrey'in en iyi filmlerinden biri. Özellikle yalan söyleyemiyor olsaydık nelerle karşılaşabileceğimizle ilgili ufku oldukça geniş bir düşünce yapısı sunuyor. Mahkemede doğruyu söyleterek olaydan yırtmasıyla birlikte savcının, "ben bile böyle zor durumdan asla çıkamazdım" demesi, doğruluğun ne kadar zor ama asıl zafer olduğunun bir göstergesi denilebilir.

@ham

1 yıl önce

5 / 10

Alıştığımdan mı bilmiyorum Jim Carrey’in diğer filmleri kadar sevemedim.
Tekrar tekrar izlenecek bir film değil bence Jim Carrey seviyorsanız şans verilir.
Mimik şov çok çok fazla
D

@doris

9 yıl önce

Jim Carrey yine harikalar yaratıyor!

@kbrygn

9 yıl önce

Bu filme bayıldım dostum heyyy :)

@mryz

10 yıl önce

Jim Carrey’nin mimiklerinin zirveyi gördüğü film, muhtemelen sinema tarihinin en yoğun mimik trafiğinin gerçekleştiği film de bu olabilir. Başrolümüz eliyle, koluyla, yüzüyle ve vücudunun bilumum uzvuyla ayrı ayrı oyunculuk sergilerken seyircilerin suratında sürekli bir sırıtış peydah ediyor. Küçük çocuk ise sadece konuşsun diyorsunuz, hiç susmasın mümkünse.

@stiff

10 yıl önce

7.3 / 10

Yüzümün gülmediği günlerde, canım hiç birşey istemezken, bir Jim Carrey klasiği olan Liar Liar ile keyiflenmeye çalışmıştım. Keyiflenmiştim de... Abartısız, keyifli ve eğlenceli bir film.

@niccarrey

11 yıl önce

bence jim carrey in en iyi filmiydi. depresyondaysanız intihar etmenize gerek yok.Tek çıkış yolunuz bu film olsun gülmekten öleceksiniz zaten :))

@ramazanpidesi

12 yıl önce

6.7 / 10

çok keyifli bir filmdi..

@lowen

13 yıl önce

7.1 / 10

Jim Carrey'nin en çok güldüğüm filmlerinden bitanesidir..Orjinal bir senaryo ve Jim Carrey'nin müthiş oyunculuğu ve mimikleriyle,başından sonuna kadar keyifle izlenebilecek bir aile komedisi..
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL