Yalancı Yalancı Yorumları

Yalancı Yalancı filmi detayları

@lowen

14 yıl önce

7.1 / 10

Jim Carrey'nin en çok güldüğüm filmlerinden bitanesidir..Orjinal bir senaryo ve Jim Carrey'nin müthiş oyunculuğu ve mimikleriyle,başından sonuna kadar keyifle izlenebilecek bir aile komedisi..

@havlayankuzu

14 yıl önce

6.2 / 10

Her şeyin yolunda gittiği, tüm sorunların çözüldüğü tipik bir aile filmi. Jim Carrey yine, "hayatı değişen adam" rolünde. Mutlu sonları sevenler için, güzel bir pazar filmi.

Moraliniz bozuksa izlemenizi öneririm.

Saygılar.

@rogue

15 yıl önce

bu filmi izlemekte çok gecikmiş birisi olarak, liar liar'ın bruce almighty'ye çok benzediğini söyleyebilirim. hikaye çok ön planda değil iki filmde de, filmler jim carrey ve mimikleri üzerine kurulu. iyi bir vakit geçirmekle birlikte, adalet sistemi, samimiyetsizlik gibi konular üzerine yapılan eleştirileri de gözden kaçırmıyorsunuz.
B

@bavitsole

15 yıl önce

Jim Carrey yine döktürüyor...

@metehan

16 yıl önce

6.5 / 10

Seyrede seyrede video kasetini bozmuştum :) Sırf o günlerin hatrına arşivimde saklarım hala. İlk farkedilen şey mimiklerin abartı olduğudur sanırım. Hele bir de Jim Carrey'in ses tonunu sanki inadına kötü hale sokma mücadelesi yok mu... Sonuçta kategorisi belli bir yaş kitlesine kadar olan sinemasever olduğunu düşünüyorum.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL