Whiplash Yorumları

Whiplash filmi detayları

@henriette

4 ay önce

10 / 10

izlerken gerginlikten öleceğim zannettim. son zamanlarda izlediğim en iyi filmdi. müthiş müthiş müthiş
NOT QUITE MY TEMPO

@filmist

9 ay önce

7.7 / 10

Aslında o kadar basit ve sıradan bir senaryosu var ki izlemeye başladığımda hani bu senaryoda en fazla ne olabilir diye düşündüm.Ama beni öyle böyle yanıltmadı.Az oyuncu az mekanla ve böyle bir senaryo ile bu kadar güzel, akıcı ve özellikle gerilimi de çok iyi yakalayan bir yapım olmuş.Film kendi temposuna sizide içine çekiyor ve sizde o temponun akışına bırakırsanız zevk alarak izleyeceğinize eminim.
Yorumlarda kimse bahsetmemiş veya ben kaçırdım görmedim filmin son sahnesindeki "İstanbul" detayı gözümden kaçmadı.(Başka sahnelerde var mıydı dikkat etmedim)

@bedribera

11 ay önce

9.3 / 10

Müzik temalı film böyle olur. Her karesi keyifli. Standartların dışında özgün bir film. Hatta izlediğim en özgün filmlerden biri. Çok iyi film, çok..

@samsaara

1 yıl önce

filmde ne oldu ne bitti o kadar hızlı bir akış vardı ki yetişemedim. En baba aksiyon filmiyim diyen filmden daha hızlı ve akıcıydı. Efsaneee...

@hanimbarman

2 yıl önce

izleyen herkes cok begenip ovdugu icin merak edip izledim. gerilimi heyecani yuksek bir film ama bekledigim kadar sevmedim. asiri hirsli insanlari cok sevmedigimden olabilir. bilemiyorum.
G

@gargamell

2 yıl önce

9 / 10

Filmi resmen soluksuz izledim muhteşemdi
A

@apostle51

3 yıl önce

7.6 / 10

harika bir filmdi bazıları caz sevmiyorsanız izlemeyin felan demiş ama biraz müzik sevginiz varsa (müzik bağı) gayette zevk alarak izleyebilirsiniz.
K

@kalender

3 yıl önce

8.9 / 10

muazzam bir film. azim ve mutluluk arasındaki ilişkiyi sorgulamamıza vesile oluyor. bir de tabi müzikleri nefis.

@idekm

3 yıl önce

annemle izlerken en sonda davulların üstünde istanbul yazdığını fark ettik.

@tubamert

3 yıl önce

eğer siz bir konuda başarılı olma yolunda pes etmiş biriyseniz, motive edici ve öğretici bir film. izleyin, izlettirin efendim.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL