Reis Yorumları

Reis filmi detayları

A

@asdaswas

1 ay önce

1 / 10

0 puan

@daw

5 ay önce

yönetmenin bir diğer filmi de "eşrefpaşalılar" . O filmde de reisin taa okyanus ötelerine selam yollayıp "gel bitsin bu hasret" dediği kişiyi anlatıyor :)

@ucharfli

5 ay önce

Siyasetin oyalamacadan başka bir bok olmadığı gerçeği üzerinden yola çıkacak olursak,yorumlara da bakılınca yapımından gişesine her aşamada amacına fazlasıyla ulaşmış film.Herifin sıfatlarının en başında ’katil’ geliyor ama vatandaş diploma,vergi,demokrasi(?) falan peşinde.
Devletçilik :)

@surrealart

1 yıl önce

1 / 10

Evet bir sosyopatın daha filmi çekilmiş. Harika.
J

@jila

3 yıl önce

Bir ruh hastasının korkunçlu filmi.Ve maalesef gerçeğine maruz kalanlar, biz, demokrasiye hasret kalan milyonlarız.
A

@aborikante

3 yıl önce

10 / 10

Ustanın hikayesinden sonra seyredince daha anlamlı oldu. Teşekkürler reis. İyi ki varsın, iyi ki başımızdasın. Sadece reisin hikayesi değil, ülkenin hikayesi, milletin hikayesi, mazlumların hikayesi şiirsel bir dille beyazperdeye aktarılmış.
H

@huzuvettin

1 yıl önce

yazdıklarına baktım, karantinaya aldıklarına baktım; yeterince biliyorum hakkında, buyur bir disliketa benden olsun

@poormf

4 yıl önce

1 / 10

Aslının ne olduğunu bildiğimiz için, ucuz bir propaganda filmi olan bu şeyi elbette izlemeyeceğiz ama izlemeden neden karantinaya alınmalı?!...

Ortalama yüzde elli destek alan birinden bahsediyoruz. Diğer yüzde ellide de hala O’na karşı bir küçümseme yok sayma var. O küçümseyici devekuşu tavrımız yüzünden bu kadar güçlenmediler mi aslında?! Keşke günah çıkarır gibi karantinaya almakla kurtulunabilseydi. Yok saymak değil ciddiye almak gerekliğinin ironik tepkiselliği başucunda oluşu...

@sinebiyat

4 yıl önce

1 / 10

Reis’imizin yaşam öyküsünü anlatan bu filmimside üniversite hayatı, diploma töreni, attan düşmesi gibi eksikler bulunduğunu belirtmek isterim. Benim gibi devlet memuruysanız eninde sonunda izleyeceğinizden emin olabilirsiniz. Neyse, göklerden gelen bir film vardır. Herkese iyi seyirler(!) ve sabır dilerim.

@tribal

4 yıl önce

Çok ironik....

Herşeyin en iyisini bizzzz biliriz diyip hiçbirşey bilmediğini zaman içerisinde kanıtlayan adam en iyisini bildiği oyunculuk ve sinemadan sınıfta kalmış. Vah vah.

Lütfen ’’daha güçlü bir Türkiye’’ için bu filmi yasaklayınız...

@tsunabi17

4 yıl önce

1 / 10

Çeken yönetmenin bile beğenmediği, galasına gitmediği filmi 1 kişi başucuna almış helal olsun.Film zevkini merak ediyorum.

@cruachan

5 ay önce

Galasında keyif çayı dağıtmışlardır:)
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL