303 Yorumları

303 filmi detayları

@jumanjiyo

1 ay önce

8.5 / 10

before sunrisegillerden. benim gibi bu tarz kadın-erkek diyaloğunun temel alındığı yapımlara zaafınız varsa kesinlikle tavsiye ederim. şahsen çok seviyorum temel bir perspektif açısıyla her konuya dair kafa açma girişimlerini.

bu insanlar alim, profesör ya da bilirkişi değiller. haliyle diyaloglardan aman aman hipotezler falan beklemek bana saçma geliyor. senaryonun bir de karavanla birleşmesi haz seviyemi nirvana yaptı. bayıldım.
B

@bestowal

4 ay önce

6 / 10

Türü komedi değil bu bir. Diyalogları felsefi gözükmeye çalışan ama klişeden öteye gidemeyen sığlıkta bu iki.

@kassandraa

4 ay önce

8 / 10

2018 filmiymiş ama ben bu güzelliği daha yeni keşfettim. Keşke saçma filmlerin övgüsü yapılana kadar böyle cevherler gün yüzüne çıkartılsa. Aşırı tatlı romantik bir yol hikayesi. Çok fazla yol filmi görmüşsünüzdür ama bu film senaryo itibariyle daha derinlikli. Hiçbir diyalog boş değil. Jule ve Jan tatlı, yollar güzel, sohbet keyifli.. 2 saat 25 dakika sürüyor ama bence az, keşke daha devam etseydi, izlerdim..

@theotan

1 yıl önce

7.8 / 10

güzeldi, yolculuk bir yandan ve diğer yandan yol boyu aralarında geçirdikleri sohbet.. aslında birbirleri hakkında hiçbir şey bilmeyen ve konuşacak konuları olmayan iki kişiye göre oldukça konuştular.
"Neyin öpücüğün kendisinden daha iyi olduğunu biliyor musun?
Önceki üç saniye."
bu filmi o üç saniyeleri hayatının her anında kullanan ve o üç saniyelik sessizliğin yarattığı gerilime tapan bir arkadaşımla izlemiştim. başka koşullarda izleseymişim belki bende daha anlam yüklü kalırmış. filmde geçen o 3 saniyelik sessizlikler.. her biri birçok şey anlatıyor. sessizliğin kelimelerden daha çok şey anlattığı yine de çokça diyalog geçen bir yapım.

@deranged0

2 yıl önce

Road trip ihtiyaci duyan bunyeye ilac gibi geldi bu film. Euro Truck Simulator oynar gibi bi huzur verdi resmen. Suresi basta beni de korkutmustu ama bir kez bile saate bakmadim izlerken. Diyaloglar, manzaralar, muzikler, karakterlerin iliskisi... Hepsi cok tatliydi. Before serisiyle kiyaslanmaz tabii ama ayni yumusaklik bu filmde de vardi. Bana yer yer bazi diyaloglariyla The Worst Person in the World ve Compartment No. 6’i de animsatti. Iyi ki denk gelmisim bu filme.

@zemzem

3 yıl önce

İleri sararak ancak bitirebildim. Jan çok fazla konuşuyor film boyunca hep o konuştu.

@yuvarlananbirta

3 yıl önce

6.1 / 10

Evet seyir keyfi güzel, yol manzaraları, müzikler vs, ama gereğinden fazla uzun tutulmuş, diyaloglar çok klişe, before serisi ile asla kıyaslanamaz, fazla overrated.

@rambollezi

3 yıl önce

7.8 / 10

Her şeyiyle çok güzel bir film; deniz, orman, diyaloglar vs. Film muhteşem manzaralar barındırıyor, sadece bunun için bile izlenir. çift arasındaki diyaloglar da hiç sıkmadan izletiyor kendini. Başta filmin süresi biraz korkutsa da filme başladıktan sonra ne ara bittiğini anlamıyorsunuz. Şunu da söylemeden geçemeyeceğim, insanın her şeyi geride bırakıp, bir karavan alıp başını alıp gidesi geliyor ama, ama zor işte.
E

@endlessriver

3 yıl önce

9 / 10

Anlatmaya nereden başlayacağımı bilemediğim, detaylarında kaybolduğum bir film. Her saniyesi dopdolu. Böyle kısıtlı bir zaman içerisinde anlam ve bütünlükten ödün verilmemesi pek rast gelmez. Kendinizi, karşınızdakini, bulunduğunuz toplumu, insan olmayı ve daha nice kavramı tanımak ve sorgulamak adına size bir pencere açılıyor. Kesinlikle geri dönüp bakacağım bir film. - Patrick Watson _ Into Giants-

@mimozafm

4 yıl önce

7.8 / 10

Karakterlerin reelde olduğu gibi birbirlerine yavaş yavaş ısınmaları, her bir ayrıntının gerçek hayatta karşılığını bulması ve bu tarz filmlerde izleyicinin de film de üçüncü kişi olduğu hissettirilen sıcak duygu... konuşulan konular sıradan olsa da hep konuştuğumuz şeyler değil miydi? Yolculuk filmleri her zaman nice^^
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL