Görünmeyen Misafir Yorumları

Görünmeyen Misafir filmi detayları

@sinemaseyircisi

5 yıl önce

9.9 / 10

İkinci kez seyrettim. Büyük olasılıkla zimmete para geçirmeyi de telefonla konuşamadığı için kocası işe gittikten sonra kadının evine dalıp adam yapmış

@detag

5 yıl önce

Evet ben de -detaya inmeden- el cuerpo kıyaslaması yapacağım ki zamanında gelinmiş yapılmış bize de kıyaslaması düşer. İkisinin de tahmin edilebilirlik ihtimalleri oldukça düşük. İki filmde de tahmin edilebilirlik ile kalite arasında ters bir orantı var. İkisi de şiddetli bir tavır ile tavsiye ettiklerimden. (ikisini de dene, tarafını seç)
Oriol Paulo bu filmde de Hitchcock’un izinden gidiyor.El Cuerpo’dan daha iyi bir film.

@sectumsempra

6 yıl önce

Ağır spoiler içerir.
Bir noktada avukat ile anne benzerlik kuruyor ama "yok canım ne alaka" diyorsunuz. Sonra defalarca " ayy olabilir mi öyle bir şey lütfen olsun çünkü" cümlesi zihninize gelip gidiyor.:)
İzleyiciyi ters köşe yapmak için yönetmenin epey kastığını düşünen olabilir ama kesinlikle izlemeye değer.
A

@apostle

6 yıl önce

8.3 / 10

kurgu şahane gerçekten etkileyici bir filmdi. Ne olduğunu anlayamıyorsun her hikayeyi gerçek buluyorsun ama hangisi daha gerçek onu anlamıyorsun. Boşroldeki herifin film boyu tavılarlarından sonra ortaya çıkan son karakterini kafanda bir türlü oturtamıyor sonra dumur olup kalıyorsun : ) Puanını sonuna kadar hakeden harika bir film izleyin !
M

@mervenurkara

6 yıl önce

10 / 10

Sonunda ’Yok artık’ dediğiniz harika filmlerden biri...

@rashomon

6 yıl önce

8.2 / 10

Noluyo lan ve işin içinde iş var filmlerinden.Olayları farklı gözlerle anlatımıiyiydi.Senaryosu,kurgusu,yönetmenliği ve tabiki muazzam oyunculuğuyla zaman nasıl geçti anlamadım.Bu tarz filmlere tam konsantre şart bir an kaçırdın mı filmin güzelliği kaçıyor.Yıllar geçtikçe maalesef kaliteli filmlerin sayısı azalmaya başladı böyle kaliteli filmler teselli ediyor ara ara.

@mbkn

6 yıl önce

6.5 / 10

El cuerpo’dan sonra yönetmen kendini tekrar etmiş maalesef.
B

@beng

6 yıl önce

8.7 / 10

Son zamanlarda izlediğim en iyi polisiye diyebilirim. Cidden keyif veren bir kurgusu vardı izlemek isteyenlere tavsiye ederim..

@dead_blue

6 yıl önce

8.5 / 10

Senaryo ve oyunculukları çok iyi.Gizem-gerilim filmlerinde baş ucu olabilecek bir film.O köşeden o köşeye :) son zamanlarda izlediğim en iyilerden.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL