8.1

322 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.1 (148.893 OY)

KONUSU
Adrian Doria varlıklı bir iş adamıdır, Asya pazarı ile yaptığı ticari anlaşmaları ve yüksek teknoloji şirketi nedeniyle Yılın Adamı olarak adlandırılmıştır. Kendisine güvenilir bir savunma yaratmak için kendi avukatı Felix tarafından tavsiye edilen tanık hazırlama ve adli bildirimlerde uzman deneyim ... Devamı
Adrian Doria varlıklı bir iş adamıdır, Asya pazarı ile yaptığı ticari anlaşmaları ve yüksek teknoloji şirketi nedeniyle Yılın Adamı olarak adlandırılmıştır. Kendisine güvenilir bir savunma yaratmak için kendi avukatı Felix tarafından tavsiye edilen tanık hazırlama ve adli bildirimlerde uzman deneyimli bir avukat olan Virginia Goodman ile tanışır. Bir dağ oteli odasında yanında fotoğrafçı sevgilisi Laural Vidan’ın cesedi dururken polis tarafından tutuklanmıştır. Adrian Virginia’ya suç ve sevgilisi Laura ile ilişkisi hakkında konuşur. Her ikisi de sürücüsü Daniel Garrido adında bir adamın öldüğü araba kazasısını açığa çıkarmaya çalışırlar. Laura’nın Daniel’in ölümü nedeniyle hapse girmekten kaçınmak için Laura’nın onu nasıl yönettiğinden söz eder. Aynı zamanda avukatı Felix olayların seyrini değiştirebilecek bir delil araştırmaktadır. Virginia ve Adrian vaka hakkında konuşmalarını sürdürürler ama Adrian’ın ifadesinden ikna olmayan Virginia onu hikayesinin karanlık noktalarını açığa çıkarması için zorlar. Bulmacada gerçek ve yalan kolayca yer değiştirebilmektedir.
Mario Casas

Adrián Doria

Ana Wagener

Virginia G...

José Coronado

Tomás Garrido

Bárbara Lennie

Laura Vidal

Francesc Orella

Félix Leiva

Paco Tous

Conductor

Iñigo Gastesi

Daniel Gar...

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@hildegarde

1 ay önce

8 / 10

Sürükleyici bir film.Filmi seyrederken ara ara dondurup, sonraki olayı
ların gelişimini tahminde bulunmaya çalıştım ama tahminlerim bir tutuyor bir tutmuyordu...
:) yani sürekli şaşırtma üzerine kurulmuş bir senaryo...güzel bir film diyorum...

@sbnmv

1 ay önce

Bu tarz filmler hep ilgimi çeker " öyle bir son olsun ki ter köşe olalım" diyenlerdenim. Bu film tam da böyle düşünenlere göre. Çok başarılı.

@egemenkaratas

3 ay önce

9.3 / 10

Ha bir şey var, ha bir şeyler tuhaf sanki derken sabah oldu erken... iyi seyirler :)

@filmist

4 ay önce

8 / 10

Olay içinde olay oyun içinde oyun.
Son zamanlarda izlediğim en güzel filmlerden biri.Kaliteli gerilim suç filmlerinde normalde sonlarda ters köşe yapar olay açıklığa kavuşur.Ancak bu filmde neredeyse yarısından itibaren her sahnesi ters köşeye yatırıyor ve her seferinde izleyiciyi şaşırtıyor.Bunun yanında son dakikaya kadar merak uyandırmayı başarmış.
Pişman olmayacağınız bir yapım.

@ece_tmrkt

5 ay önce

8.6 / 10

Zekası olan harika bir film

@didemkalayci

11 ay önce

yorumlar az bile İZLEYİN İZLEYİN İZLEYİN başka bişey yazamıyorum

@kuzgunadam

1 yıl önce

7 / 10

İspanyolların özgün senaryolarına alıştık ama senaryo bir filmi değerlendirme aşamasında tek başına yetmez. Bence gerçekçi bir anlatımdan uzak biraz yapay bir atmosfer vardı filmde ısınamadım.

@dogan_ay

1 yıl önce

Good...

@navyblue

1 yıl önce

7.5 / 10

Çoook başarılı bir İspanyol filmi
O

@oguzkesim

1 yıl önce

10 / 10

Yıldız yetmeyecek filmlerden kesinlikle izleyin, senaryosu, kurgusu çok başarılı.

@sinemaseyircisi

2 yıl önce

9.9 / 10

İkinci kez seyrettim. Büyük olasılıkla zimmete para geçirmeyi de telefonla konuşamadığı için kocası işe gittikten sonra kadının evine dalıp adam yapmış

@detag

2 yıl önce

8.7 / 10

Evet ben de -detaya inmeden- el cuerpo kıyaslaması yapacağım ki zamanında gelinmiş yapılmış bize de kıyaslaması düşer. İkisinin de tahmin edilebilirlik ihtimalleri oldukça düşük. İki filmde de tahmin edilebilirlik ile kalite arasında ters bir orantı var. İkisi de şiddetli bir tavır ile tavsiye ettiklerimden. (ikisini de dene, tarafını seç)
Oriol Paulo bu filmde de Hitchcock’un izinden gidiyor.El Cuerpo’dan daha iyi bir film.

@sectumsempra

2 yıl önce

Ağır spoiler içerir.
Bir noktada avukat ile anne benzerlik kuruyor ama "yok canım ne alaka" diyorsunuz. Sonra defalarca " ayy olabilir mi öyle bir şey lütfen olsun çünkü" cümlesi zihninize gelip gidiyor.:)
İzleyiciyi ters köşe yapmak için yönetmenin epey kastığını düşünen olabilir ama kesinlikle izlemeye değer.
A

@apostle51

2 yıl önce

8.3 / 10

kurgu şahane gerçekten etkileyici bir filmdi. Ne olduğunu anlayamıyorsun her hikayeyi gerçek buluyorsun ama hangisi daha gerçek onu anlamıyorsun. Boşroldeki herifin film boyu tavılarlarından sonra ortaya çıkan son karakterini kafanda bir türlü oturtamıyor sonra dumur olup kalıyorsun : ) Puanını sonuna kadar hakeden harika bir film izleyin !
SPOILER

Contratiempo filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Contratiempo filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Contratiempo filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL