7.6

408 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.6 (67.393 OY)

KONUSU
Bir gün bir morgdan iş kadını Mayka’nın cesedi kaybolur. Hayatta her şeyi düzenli ve planlı olan bu kadının ölümünün arkasındaki sır perdesi henüz aralanamamışken, bir de cesedinin ortadan kaybolması olayı daha da karmaşık hale getirir. Dava ile ilgilenmesi için dedektif Jaime Pena görevlendirilir. ... Devamı
Bir gün bir morgdan iş kadını Mayka’nın cesedi kaybolur. Hayatta her şeyi düzenli ve planlı olan bu kadının ölümünün arkasındaki sır perdesi henüz aralanamamışken, bir de cesedinin ortadan kaybolması olayı daha da karmaşık hale getirir. Dava ile ilgilenmesi için dedektif Jaime Pena görevlendirilir. Jaime de eşini kaybetmiştir ve bu travmanın izlerini henüz tam olarak atlatamamıştır. Bu davayı hem kişisel duygularını çözüme kavuşturmak hem de halen meslekte iyi bir polis olduğunu göstermek için değerlendirecektir. Fakat olayın o kadar çok karanlık noktası vardır ki davaya dahil olan hiç kimse aslında göründüğü kişi değildir. Cinayetin ve kaybolan cesedin arkasını araştırdıkça hem maddi hem manevi farklı sonuçlara doğru yönelecektir...

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@jessamina

1 ay önce

Adını sıkça duyunca izleyeyim dedim. Ne iyi etmişim. Harika bir kurgu. Gidişatını kestiremeyeceğiniz ve sonunu tahmin etmekte zorlanacağınız nefis bir film. İzlemeyenler mutlaka izlesin.

@kuzgunadam

4 ay önce

6 / 10

Berbat ses efektleri, kötü oyunculuk, kötü yönetmen, kötü müzik, İspanyolcadan mı bilmem yine yapay dialoglar daha önce yine aynı tarz ispanyol filmi olan The Invisible Guest filminde ve La casa de papel'de de aynı şeyleri hissetmiştim. Şunu belirteyim ters köşe olunca o film iyi olmuyor. Kaliteden uzak overrated bir ispanyol yapımı daha ama tvde ilk kez etiketiyle beyaz tv'de izlenebilir.
iyi ki Pedro Almodó(var) değeri böyle daha iyi anlaşılıyor.

@melihkaya

2 yıl önce

Hiç tahmin etmeyeceğiniz biri çıkıyor vs vs ama bence yönetmen ters köşe yapacağım diyip olayların gelişimi ile ilgili hiç ipucu vermeyerek işin biraz basitine kaçmış artı olarak hikayede de bazı mantık hataları olduğunu düşünüyorum. Böyle bir film yapıyorsanız işiniz gerçekten zor seyircinin kafasında hiç soru işareti kalmaması gerekiyor çünkü karşınızda sorgulatan bir yapım var. Benim kafamda bazı soru işaretleri kalsada kendi türünde göre gayet başarılı bir yapım olduğunu söylemeliyim hakkını teslim etmek gerekiyor.

@berfiin

2 yıl önce

8 / 10

İspanyol sineması asla pişman etmez dediğimiz bir film daha... Filmin ortalarına doğru her şeyi çözüp bulduğunuzu sanırsınız ama hikaye daha yeni başlıyordur. İyi seyirler.
M

@mervenur94

2 yıl önce

8.5 / 10

Ters köşe yapan harika bir film.
A

@asimgunaydin

3 yıl önce

Bir ikisi hariç son derece kötü oyunculuklar olan bir film.Özellikle sürpriz son,şaşırtıcı son olsun diye aslında iyi giden senaryo fazla zorlanmış .Yönetmen bu tür filmlerden ne bulduysa aşırmış harmanlamış..Beğenmedim..

@filmist

3 yıl önce

7.7 / 10

Şans sizin yanınızda yada siz onun peşindesiniz
Sizce hangisi?
Çok güzel bir gerilim filmi.
İzlerken tahmin edilebilir bir senaryosu var gibi oluyor ama sonuç bambaşka çıkıyor ve o tahminler boşa çıkıyor.
Başlarda yavaş ilerliyor sonra hızlanınca asıl meseleler ortaya çıkınca izlerken merak artıyor.
Gerilim severlerin hoşuna gideceği bir film.

@steed

3 yıl önce

Oriol Paulo’nun kötü bir filmi varsa söyleyin, onu bile 5 kez izlerim!

@paranoidea

3 yıl önce

Tamam güzel film, tamam sürpriz son amaa... Filmin geri kalanında hiç bahsi geçmeyen, ima edilmeyen, filmin geri kalanı ile hiçbir şekilde bağlantılı olmayan bir son tabii ki sürpriz olur. Ters köşe dediğin filmde 100 dk anlatılanlarla gizlice göndermeler yapılmış ama seyircinin çözemediği sondur bana göre. Sürpriz sonun makbulu odur.

@mertonses

4 yıl önce

6 / 10

Aptal yerine konmayı ve Holywood klişeleriyle dolu yapımları seviyorsanız mutlaka izleyin. Sürpriz son yaratmak için abartılmış, gerçekçiliğini yitirmiş bir senaryo. Keşke yönetmen/senarist filmlerde sürpriz faktörünün o kadar da önemli olmadığını, zamanının ötesine geçen filmlerin sürpriz sonlarıyla değil, konu işleyişiyle olduğunu fark edecek kadar vizyonlu olsaymış. Fight Club tuttu, geçti bitti o devran.

Sonuç: Klişeler, mantık hataları, gerçekçiliğini yitirmiş bir senaryo. Gizem faktörü bazen güzeldir, ama bazen. Kötü bir film.

@eloy

4 yıl önce

6.8 / 10

Yönetmenin Contratiempo (2016) filminden sonra izlenince pek aynı etkiyi yapmıyor sanırım. Çünkü yönetmenin senaryo mantığı o tek film ile yerleşmiş oluyor zihninizde. Bu yüzden, genel kanının aksine ben filmden herkesin aldığı o tadı alamadım gibi. Sırf ters köşe yapmak için senaryoyu evirip çevirmişler ve senaryo inandırıcılığını fazlasıyla kaybetmiş bu filmde. Bir de spoiler olmasın diye çok ayrıntı yazmak istemiyorum ama Carla'nın kim olduğunu ve işin içinde olduğunu anlamak için sonunu beklemeye gerek yoktu bence. Film adım adım olayın ne olduğunu ve bir intikam meselesi olduğunu belli ediyordu açıkçası.

Ayrıca herkes filmn oldukça sürükleyici olduğundan bahsetmiş fakat "Contratiempo" aksine bu filmi izlerken sıkıldım. Oyunculuklar da beni tatmin etmedi ve bu da filmin inandırıcılığının düşmesinde büyük etki etmiş açıkçası. Puanım, yönetmenin güzel hatrına 6.8/10.

@ilkaygunel

4 yıl önce

Film başlarda basit ve sıkıcı görünebilir ama devam ederseniz heycanlanmaya başlıyor. Sonuna geldiğinizde ise yorum yapan diper arkadaşların da dediği gibi tam ters köşe oluyorsunuz.
A

@askindiyebiri

5 yıl önce

Başta basit bir film gibi görünüyor ama sonuyla beraber anlıyorsunuz ki kurgusu çok iyi.
A

@ahmetoz

5 yıl önce

Yönetmen sizi film boyunca Bi sona yönlendiriyor fakat gerçek hiçte öyle diğil. Sonu kesinlikle güzeldi. TİK TAK
A

@alexxxdelarge

5 yıl önce

8.8 / 10

tik-tak...

film boyunca bir o köşeye bir bu köşeye gittim ama sonunda alnımın ortasından vurdu :)))))

izleyin izlettirin.
SPOILER

Ceset filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Ceset filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Ceset filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL