Ceset Yorumları

Ceset filmi detayları

@jessamina

2 ay önce

Adını sıkça duyunca izleyeyim dedim. Ne iyi etmişim. Harika bir kurgu. Gidişatını kestiremeyeceğiniz ve sonunu tahmin etmekte zorlanacağınız nefis bir film. İzlemeyenler mutlaka izlesin.

@kuzgunadam

4 ay önce

6 / 10

Berbat ses efektleri, kötü oyunculuk, kötü yönetmen, kötü müzik, İspanyolcadan mı bilmem yine yapay dialoglar daha önce yine aynı tarz ispanyol filmi olan The Invisible Guest filminde ve La casa de papel'de de aynı şeyleri hissetmiştim. Şunu belirteyim ters köşe olunca o film iyi olmuyor. Kaliteden uzak overrated bir ispanyol yapımı daha ama tvde ilk kez etiketiyle beyaz tv'de izlenebilir.
iyi ki Pedro Almodó(var) değeri böyle daha iyi anlaşılıyor.

@melihkaya

2 yıl önce

Hiç tahmin etmeyeceğiniz biri çıkıyor vs vs ama bence yönetmen ters köşe yapacağım diyip olayların gelişimi ile ilgili hiç ipucu vermeyerek işin biraz basitine kaçmış artı olarak hikayede de bazı mantık hataları olduğunu düşünüyorum. Böyle bir film yapıyorsanız işiniz gerçekten zor seyircinin kafasında hiç soru işareti kalmaması gerekiyor çünkü karşınızda sorgulatan bir yapım var. Benim kafamda bazı soru işaretleri kalsada kendi türünde göre gayet başarılı bir yapım olduğunu söylemeliyim hakkını teslim etmek gerekiyor.

@berfiin

2 yıl önce

8 / 10

İspanyol sineması asla pişman etmez dediğimiz bir film daha... Filmin ortalarına doğru her şeyi çözüp bulduğunuzu sanırsınız ama hikaye daha yeni başlıyordur. İyi seyirler.
M

@mervenur94

2 yıl önce

8.5 / 10

Ters köşe yapan harika bir film.
A

@asimgunaydin

3 yıl önce

Bir ikisi hariç son derece kötü oyunculuklar olan bir film.Özellikle sürpriz son,şaşırtıcı son olsun diye aslında iyi giden senaryo fazla zorlanmış .Yönetmen bu tür filmlerden ne bulduysa aşırmış harmanlamış..Beğenmedim..

@filmist

3 yıl önce

7.7 / 10

Şans sizin yanınızda yada siz onun peşindesiniz
Sizce hangisi?
Çok güzel bir gerilim filmi.
İzlerken tahmin edilebilir bir senaryosu var gibi oluyor ama sonuç bambaşka çıkıyor ve o tahminler boşa çıkıyor.
Başlarda yavaş ilerliyor sonra hızlanınca asıl meseleler ortaya çıkınca izlerken merak artıyor.
Gerilim severlerin hoşuna gideceği bir film.

@steed

3 yıl önce

Oriol Paulo’nun kötü bir filmi varsa söyleyin, onu bile 5 kez izlerim!

@paranoidea

3 yıl önce

Tamam güzel film, tamam sürpriz son amaa... Filmin geri kalanında hiç bahsi geçmeyen, ima edilmeyen, filmin geri kalanı ile hiçbir şekilde bağlantılı olmayan bir son tabii ki sürpriz olur. Ters köşe dediğin filmde 100 dk anlatılanlarla gizlice göndermeler yapılmış ama seyircinin çözemediği sondur bana göre. Sürpriz sonun makbulu odur.

@mertonses

4 yıl önce

6 / 10

Aptal yerine konmayı ve Holywood klişeleriyle dolu yapımları seviyorsanız mutlaka izleyin. Sürpriz son yaratmak için abartılmış, gerçekçiliğini yitirmiş bir senaryo. Keşke yönetmen/senarist filmlerde sürpriz faktörünün o kadar da önemli olmadığını, zamanının ötesine geçen filmlerin sürpriz sonlarıyla değil, konu işleyişiyle olduğunu fark edecek kadar vizyonlu olsaymış. Fight Club tuttu, geçti bitti o devran.

Sonuç: Klişeler, mantık hataları, gerçekçiliğini yitirmiş bir senaryo. Gizem faktörü bazen güzeldir, ama bazen. Kötü bir film.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL