Ocean's Twelve Yorumları

Ocean's Twelve filmi detayları

@neuromancer

4 ay önce

Yıldızlar geçidi gibi kadrosu olan vasat filmlerden biri. Olaylar fazla zorlanmış. Sıradan dünya kurallarının hakim olduğu bir evrende fazla zorlama olaylar oluyor.

Örneğin 2.5 milyon € luk mal çalmak için milyon € harcıyorlar. Ha dersin konaklama, gemiler, alet edevat her şey çalıntı. E adama sorarlar o aletler zaten 2.5 milyon € eder zaten. Götür onu ver.

"Detaylı" sanılan planı kişilere bölerek açıklamak o senaryoyu zeki kılmıyor. Bakın aslında gireceğiz çıkacağız demek yerine biraz daha sallayalım ki sıradan izleyici olaydan kopsun. Ne kadar dahiyane plan kurdular desin. Ancak dikkatli izleyici saçmaladığınızı fark eder.

Yıldız oyuncu görmek isteyenlerin izleyebileceği sıradan bir film. Abartılacak bir yanı yok.

@rien_toutce

10 yıl önce

oldukça iyi bir kadrosu var. aslında filmde iyi diyemeyeceğimiz pek bir şey de yok hani; konu, görsellik, müzikler ve şaşırtmacalar ile izleyenlerin beğenisini kazanacaktır. ama bu 2. filmde ocean's 11 de yaşamadığım kopmaları yaşadığımı eklemeden geçemeyeceğim ki bu devam filmlerinin kaderi sanki. sonuç olarak izlenmeye değer filmlerden.

@vfv

11 yıl önce

türünün en iyi örneklerinden biri. Oyuncu kadrosuna yürek dayanmıyor zaten

@lowen

13 yıl önce

7 / 10

İlk filmdeki tadı vermesede yine de gayet eğlenceli bir film olmuş,özellikle Bruce Wills kısa süreli gözükse de filme güzel bir hava katmış..Yine akıl oyunlarıyla dolu,kim kimden daha iyi hesaplaşmasının çok güzel anlatıldığı bir film olmuş..
K

@kaskal

14 yıl önce

destansı ocean 11 lisinin bir kademe daha atladığı muhteşem bir film her filmde olmayan bir şey vardı dans kareografisi...ve gaspar römark fikri gerçekten çok iyiydi...

@silentbreeze

14 yıl önce

akıl oyunları ile dolu bi film olmuş.

ilki kadar heyecanlı olmasada son derece sürükleyiciydi.

@consuela

15 yıl önce

Onbirlisinden aldığım zevkin yarısını bile almadım.

Çok iyi değildi bence...
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL