6.5

254 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.5 (395.317 OY)

KONUSU
Danny Ocean’ın çetesi geri döndü. Daha önce Las Vegas’ta üç büyük kumarhaneyi aynı anda soyup, Terry Benedict’e gününü gösteren çete, bu kez aynı anda Avrupa’nın üç büyük şehrinde, Paris, Roma ve Amsterdam’da, aynı şeyi yapmayı kafaya koymuş durumda.

Elbette geçen seferin intikamını almak isteyen T
... Devamı
Danny Ocean’ın çetesi geri döndü. Daha önce Las Vegas’ta üç büyük kumarhaneyi aynı anda soyup, Terry Benedict’e gününü gösteren çete, bu kez aynı anda Avrupa’nın üç büyük şehrinde, Paris, Roma ve Amsterdam’da, aynı şeyi yapmayı kafaya koymuş durumda.

Elbette geçen seferin intikamını almak isteyen Terry Benedict, olanları unutmuş değil. Özellikle karısı Tess ile ilgili kuyruk acısı, Danny’den öç almak için başlı başına yeterli bir sebep. Üstelik bu kez Danny ve çetesinin peşinde güzel ve kararlı bir Interpol ajanı da var.

Steven Soderbergh bir kez daha George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Andy Garcia ve diğer gözüpek oyuncularla çalışıyor. Bu ikinci serüvende onlara dişi-ajan rolüyle Catherine Zeta-Jones eşlik ediyor.
George Clooney

Danny Ocean

Brad Pitt

Rusty Ryan

Matt Damon

Linus Cald...

Catherine Zeta-Jones

Isabel Lahiri

Andy García

Terry Bene...

Don Cheadle

Basher Tarr

Bernie Mac

Frank Catton

Julia Roberts

Tess Ocean

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@korsanadam

1 hafta önce

Yıldızlar geçidi gibi kadrosu olan vasat filmlerden biri. Olaylar fazla zorlanmış. Sıradan dünya kurallarının hakim olduğu bir evrende fazla zorlama olaylar oluyor.

Örneğin 2.5 milyon € luk mal çalmak için milyon € harcıyorlar. Ha dersin konaklama, gemiler, alet edevat her şey çalıntı. E adama sorarlar o aletler zaten 2.5 milyon € eder zaten. Götür onu ver.

"Detaylı" sanılan planı kişilere bölerek açıklamak o senaryoyu zeki kılmıyor. Bakın aslında gireceğiz çıkacağız demek yerine biraz daha sallayalım ki sıradan izleyici olaydan kopsun. Ne kadar dahiyane plan kurdular desin. Ancak dikkatli izleyici saçmaladığınızı fark eder.

Yıldız oyuncu görmek isteyenlerin izleyebileceği sıradan bir film. Abartılacak bir yanı yok.

@rien_toutce

10 yıl önce

oldukça iyi bir kadrosu var. aslında filmde iyi diyemeyeceğimiz pek bir şey de yok hani; konu, görsellik, müzikler ve şaşırtmacalar ile izleyenlerin beğenisini kazanacaktır. ama bu 2. filmde ocean's 11 de yaşamadığım kopmaları yaşadığımı eklemeden geçemeyeceğim ki bu devam filmlerinin kaderi sanki. sonuç olarak izlenmeye değer filmlerden.

@vfv

10 yıl önce

türünün en iyi örneklerinden biri. Oyuncu kadrosuna yürek dayanmıyor zaten

@lowen

12 yıl önce

7 / 10

İlk filmdeki tadı vermesede yine de gayet eğlenceli bir film olmuş,özellikle Bruce Wills kısa süreli gözükse de filme güzel bir hava katmış..Yine akıl oyunlarıyla dolu,kim kimden daha iyi hesaplaşmasının çok güzel anlatıldığı bir film olmuş..
K

@kaskal

13 yıl önce

destansı ocean 11 lisinin bir kademe daha atladığı muhteşem bir film her filmde olmayan bir şey vardı dans kareografisi...ve gaspar römark fikri gerçekten çok iyiydi...

@silentbreeze

14 yıl önce

akıl oyunları ile dolu bi film olmuş.

ilki kadar heyecanlı olmasada son derece sürükleyiciydi.

@consuela

14 yıl önce

Onbirlisinden aldığım zevkin yarısını bile almadım.

Çok iyi değildi bence...
SPOILER

Ocean's Twelve filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Ocean's Twelve filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Ocean's Twelve filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL