6.6

106 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.6 (172.352 OY)

Vizyon Tarihi

20 Mart 2015

Süre

1 Saat 45 Dk.

Ülke

Arjantin ABD

Yönetmen / Senarist

KONUSU

Nicky zamanının en usta dolandırıcılarından biridir. Bir gün Jess Barrett adında genç güzel ve çekici bir kadın ile yolları kesişir. Sıradan bir kadın olmayan Jess, soygun konusunda en az Nicky kadar önemli bir potansiyel barındırmaktadır. Acar dolandırıcı Nicky'nin, bir yandan acemi Jess’e işin inceliklerini öğretirken, diğer yandan da genç kadını tedirginlik verici bir şekilde yaklaşma girişimi başarısız bir biçimde sonlanır. Nicky ilişkiyi birden bire keserek Jess'ten uzaklaşma kararı alır. Üç yıl sonra, Jess, artık başarılı bir femme fatale olmuş ve Buenos Aires’te yüksek bahisli araba yarışları camiasında sözü geçen biri haline gelmiştir. Jess, Nicky’nin en son ve oldukça tehlikeli tezgahının en kritik noktasında onun planlarını alt üst eder ve Nicky'nin dünyasını karartır.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (7)

@delahoya yazdı...

Çar, 28 Eki 2015, 11:56 (2 yıl önce)

6.3 / 10

Genel bakış için de orta kararlı bir film gibi dursada Will Smith filmleri ile kıyas yapınca vasat kalan beklentilerinize "bumuydu" dedirten bir film... Modern organize suç çete filmlerine bakış açımdanmıdır nedir filmin başı hariç tat vermedi , umarım ikinci filmi çıkmaz...

@serkan-aydemir yazdı...

Cum, 03 Tem 2015, 20:02 (3 yıl önce)

6 / 10

İki bölümlük dizi gibi. Beklentiyi karşılar gibi olsa da Will son zamanlarda içinde bulunduğu yapımlarda pek de başarı elde edemiyor doğrusu. Bir sorun mu var bilinmez, ama kendi kalitesinin altında olan normal bir film izledik. İçinde saklı bir zeka gizlenmiş de ilk bölümdeki dışında pek bir senaryo kalitesine rastlayamıyoruz. İzle sil ya da  izle yerim ne de olsa çok saklayım bari tadında bir film yani Focus. Bazı yerlerdeki hataları görmezden gelirsek izleyip bitirebiliyoruz. Sıkıcı olmadığı kesin. Sadece iki bölümlük dizi tadında olmasaydı iyiydi. İyi seyirler.

@stupidflanders yazdı...

Paz, 28 Haz 2015, 03:17 (3 yıl önce)

Ters köşe olayını baya yanlış anlamış film.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Fokus filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Fokus filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Fokus filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI