6.7

187 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.6 (275.366 OY)

KONUSU
Nicky zamanının en usta dolandırıcılarından biridir. Bir gün Jess Barrett adında genç güzel ve çekici bir kadın ile yolları kesişir. Sıradan bir kadın olmayan Jess, soygun konusunda en az Nicky kadar önemli bir potansiyel barındırmaktadır. Acar dolandırıcı Nicky’nin, bir yandan acemi Jesse işin ince ... Devamı
Nicky zamanının en usta dolandırıcılarından biridir. Bir gün Jess Barrett adında genç güzel ve çekici bir kadın ile yolları kesişir. Sıradan bir kadın olmayan Jess, soygun konusunda en az Nicky kadar önemli bir potansiyel barındırmaktadır. Acar dolandırıcı Nicky’nin, bir yandan acemi Jesse işin inceliklerini öğretirken, diğer yandan da genç kadını tedirginlik verici bir şekilde yaklaşma girişimi başarısız bir biçimde sonlanır. Nicky ilişkiyi birden bire keserek Jess’ten uzaklaşma kararı alır. Üç yıl sonra, Jess, artık başarılı bir femme fatale olmuş ve Buenos Aireste yüksek bahisli araba yarışları camiasında sözü geçen biri haline gelmiştir. Jess, Nickynin en son ve oldukça tehlikeli tezgahının en kritik noktasında onun planlarını alt üst eder ve Nicky’nin dünyasını karartır.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@amo

1 yıl önce

6.4 / 10

Çok sıkıcı bayat film
D

@dilsanoi

1 yıl önce

Rick and Morty'nin bir bölümünde bu tarz filmlerle çok güzel dalga geçiyorlar. "Aa meğerse hepsi en başından onun planıymış" "nasıl da tersköşe" "hayır asıl onun planıymış" "o da işin içindeymiş meğerse hepsi planmış!" Sonuç olarak vasat bir film.
O

@ozzmy

3 yıl önce

Sadece oyuncuların ünlerinin kullanıldığı boş bi film olmuş. İfadesiz izledim.

@nidamafi

3 yıl önce

1.4 / 10

kotuydu ya
P

@philocine

3 yıl önce

7 / 10

Eğlencelik.

@stiff

5 yıl önce

6.5 / 10

Sürükleyici aslında ama eksik hissettiren ve eksikliğin ne olduğunu yakalayamadığım bir şey var. Hikaye çok dolanmadan ve çok uzamadan neticeleniyor. Bu açıdan sevdiğimi söyleyebilirim. Yine de son 10 dakikada olayların birden bambaşka bir hal alması daha iyi işlense daha yüksek puanlık bir film olabilirdi. Bir de tabi ki Margot ateş ediyor, 0.5 puan da bundan verdim.

@serkanaydemir

9 yıl önce

6 / 10

İki bölümlük dizi gibi.

Beklentiyi karşılar gibi olsa da Will son zamanlarda içinde bulunduğu yapımlarda pek de başarı elde edemiyor doğrusu. Bir sorun mu var bilinmez, ama kendi kalitesinin altında olan normal bir film izledik. İçinde saklı bir zeka gizlenmiş de ilk bölümdeki dışında pek bir senaryo kalitesine rastlayamıyoruz. İzle sil ya da izle yerim ne de olsa çok saklayım bari tadında bir film yani Focus. Bazı yerlerdeki hataları görmezden gelirsek izleyip bitirebiliyoruz. Sıkıcı olmadığı kesin. Sadece iki bölümlük dizi tadında olmasaydı iyiydi.

İyi seyirler.

@omar_ank

9 yıl önce

6.2 / 10

İtiraf ediyorum sırf margot robbie'nin güzelliği için izledim :) film dolandırıcılık üzerine sıkmadan izlettiriyor kendini

@gundula

9 yıl önce

Kıdemlidolandırıcı Nicky'nin, acemi cepçi olan Jess?e işin püf noktalarını öğretirken yakınlaşmaları ekseninde gelişen çok tatlı bir dolandırıcılık aksiyonu. İzlerken iyi vakit geçirdim.

@max_manus

9 yıl önce

7 / 10

filmdeki müzik seçimleri güzel, ortalama üstü bir yapım olmuş, zamanınızı doldurur izle-geç kıvamında. margot robbie güzelliğiyle izletiyor kendisini.
SPOILER

Fokus filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Fokus filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Fokus filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL