6.9

457 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.8 (488.588 OY)

KONUSU
Şık ve hareketli Danny Ocean, tam bir aksiyon adamıdır. New Jersey hapishanesinden şartlı salıverilmesine 24 saat kalmışken bile karizmatik hırsız, bir sonraki planına son rötuşları yapmaktadır. 3 kuralı uygulayarak - kimseye zarar verme, hak etmeyen kimseden çalma ve oyunu, kaybedecek hiçbir şeyin ... Devamı
Şık ve hareketli Danny Ocean, tam bir aksiyon adamıdır. New Jersey hapishanesinden şartlı salıverilmesine 24 saat kalmışken bile karizmatik hırsız, bir sonraki planına son rötuşları yapmaktadır. 3 kuralı uygulayarak - kimseye zarar verme, hak etmeyen kimseden çalma ve oyunu, kaybedecek hiçbir şeyin yokmuş gibi oyna - Danny tarihteki en incelikle hazırlanmış ve sofistike kumarhane soygununun orkestra şefliğini yapacaktır.

Bir gece yarısı Danny ve özenle seçilmiş 11 adamı, Terry Benedict'in Los Angeles'da sahip olduğu üç kumarhaneden 150 milyon USD çalacaklardır. Danny'nin eski karısı Tess ile çıkmaya başlayan Terry, kuşkusuz daha fazlasını da hak etmiştir.

Danny istediği parayı ele geçirmek için hem hayatını hem de Tess ile yeniden barışma şansını riske atmaktadır. Yine de herşey Danny'nin sık elenip ince dokunmuş entrikasına uygun gelişirse iki arzusu arasında seçim yapması da gerekmeyecektir.
George Clooney

Danny Ocean

Brad Pitt

Rusty Ryan

Matt Damon

Linus Cald...

Andy García

Terry Bene...

Julia Roberts

Tess Ocean

Bernie Mac

Frank Catton

Scott Caan

Turk Malloy

Casey Affleck

Virgil Malloy

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@aysut

1 yıl önce

6.2 / 10

Kadro muhteşem , konu heyecanlı , herkes bu seriyi çok övüyordu ama inanılmaz sıkıldım. İkiye bölerek izledim filmi o da sadece eski olduğuna ve kadroya emeğe inanarak sonuna kadar izledim.

@rinustalarin

6 yıl önce

7.5 / 10

Heeey gidi günler hey...

Gençtik belki ama,

Zamanında ne beğenmşitik ama.

Hadi artık parazit yapma,

İzleyeceklere mani olma...
D

@delarge

6 yıl önce

7.5 / 10

Elbette baş yapıt falan değil ama güzel ve eğlenceli bir film.en azından zamanınızın boşa geçmediğini hissedersiniz ama serinin diğier filmleri için aynı şeyi söyleyemem oyuncu kadrosunun kalitesi zaten tartışılmaz kurgusu falan hoş bir film izleyin derim!! 10/8

@ffilimmadami

7 yıl önce

5 / 10

Serinin 2. ve 3.filmlerini de izledim.Sanırım bende sorun var ama tam anlayamıyorum filmi.Neden öyle yaptılar vs.Ocean'S 11 sonlarda anladım ama 12 ve 13 ten bir şey anlamadım. :( :(

@minotauruss

7 yıl önce

6.5 / 10

Bana biraz klişe geldi bu film aynı zamanda da biraz yapay . Bİr soygun planlıyosun herşey senin planladığın gibi yürüyo hiç sapma yok, plandan sapan şeylerde son anda düzeliyo oda göya izleyiciyi gerecek, heycan verecek vs . Resmen film icabı denecek türden. Sadece kadro ve çekim tarzı hoşuma gitti. Benden puan alan kısımı orası zaten. İzlemeyen bişey kaybetmez.
O

@onurdenizguler

8 yıl önce

8 / 10

son sahnede "three to six months later" esprisiyle beni sağlam güldüren, muhteşem bi aksiyon.

@lowen

9 yıl önce

7.5 / 10

Serinin ilk ve bence en iyi filmiydi,zaten oyuncu kadrosuna söylemeye yetecek bir cümle kuramıyorum..Bu tür soygun filmlerini çok seviyorum ama bu filmin yeri çok başka,Andy Garcia filmin kötü adamı ve sonunda uyutulan adam olma poziyonu kalması onun talihsizliği olmuş:) Bu kadar zamana dayalı yaşarsanız,bu kadar kontrollü yaşarsınız,atacağnız her adım,bu şekilde önceden tahmin edilebilir...

@foolmood

10 yıl önce

8.6 / 10

soygun filmlerinin olmazsa olmazı bir ekibin varlığı birbirini tamamlayan bir takım.bu takımın ünlülerden kurulu olması ve kahkaha ve maceranın bir arada bulunması bu filmin artıları.keyifli bir seyirlik.
C

@chatluck

11 yıl önce

defalarca izledim müthiş bir kurgu bence...
SPOILER

Ocean'ın Onbiri filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Ocean'ın Onbiri filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Ocean'ın Onbiri filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL