28 Gün Sonra Yorumları

28 Gün Sonra filmi detayları

@yokitosama

3 ay önce

8 / 10

Gerilim dolu bir film. Enfekte olanlar fena halde vahşi, Londra'yı da fena halde dağıtmışlar. Cillian Murphy de başrolde döktürmüş, adamın oyunculuğuna diyecek yok. Hikayenin de duygusal bir yanı var,sadece zombi kovalamacası değil.

Atmosfer çok sağlam. Bu film aksiyondan olabildiğince kaçmak istemiş. Daha çok atmosfere odaklanmış ve çok da iyi yapmış. Onu özel yapan da bu zaten. İlk dijital kameralardan biriyle çekildiği için görüntü kalitesi bir garip. Ama yanlış anlaşılmasın o gariplik çok iyi desteklemiş ortamı. Benim için en iyi enfekte ile ilgili filmlerinden biridir.

Aslında ben buna zombi filmi demek istemem. Sadece tanımlama gereği bunu diyorum. Aslında öfke duygusunu tetikleyen bir virüs mağdurları. Aslında bu film tam bir insan eleştirisi. Belki en masum şey o saldıran enfekteler.

Kendine has o müziği yok mu... ah ah. ne söylense boş. Efsanedir.

@delahoya

5 ay önce

6.5 / 10

22 yıl önce sıradan olmayan Danny Boyle filmi.
Z

@zes

2 yıl önce

5.9 / 10

Akopaliptik bir senaryoyla başlayan, bir öfke virüsü ile sci-fi'dan devam eden, en nihayetinde namus, aşk ve intikam filmine dönen, yer yer karanlık ve korkutan fakat ne genel atmosferiyle ne de genel hikayesiyle bir türlü inandırıcı olmayı başaramayan bana göre yavan ve overrated bir film.
Hele hele zayıflıktan merdiven tırmanamayan Jim'in 3 günde komando gibi zıp zıp bina tepelerinden atlaması, ufak bir orduyu tek başına alt etmesi, supermarket sahnesi, tepedeki cesetten damlayan kanın şak diye gözüne denk gelmesi gibi holywood saçmalıklarını anımsatan sahneler ayrı bir can sıkıyor.
Maximum 6/10.

@carmeh

3 hafta önce

Akopaliptik

@kemo_47

3 yıl önce

6.9 / 10

Puanını hak ediyor . İzlemenizi öneririm.

@winter

3 yıl önce

film zombi filmi değil virüs filmi devam filmi de https://www.sinefil.com/title/jy4emgl

@socratessagan

4 yıl önce

Bomboş İngiltere sokaklarını, salgının biyolojik nedenini ve maymunları seçmelerindeki göndermeyi (!) düşündükçe sevindiğim, Danny Boyle’ın şu salgın günlerinde izlemelik filmidir. Hoş, son 45 dakikayı sevmem ama.
Ulan Danny, buna da İngiliz mizahı katmasan olmazdı değil mi!?

@martiuctu

4 yıl önce

5.8 / 10

Bu filmi izlemek için 2020 #evdekal dönemini beklemem iyi olmuş :d

@hikmetelli

4 yıl önce

Atarlı zombiler der geçersin ama ne güzel film yapmışlar.

@hrarchon

5 yıl önce

Güzeldi.

@oznks

8 yıl önce

şubatta aşk başkadır.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL