Bir Konuşabilse... Yorumları

Bir Konuşabilse... filmi detayları

@messiyg

6 yıl önce

2.8 / 10

Film değildi bu, ne olduğu belli olmayan görüntüler ve diyaloglar...Lanet gelsin sana harcadığım dakikalara beee...!
M

@mfa

7 yıl önce

5 / 10

Japonların bu kadar aptal gösterilmiş olması beni çok rahatsız etti. Klasik ABD’li şımarıklığı işte. Japon halkının, hamburger beyinli Amerikan’lardan 10 kat daha akıllı olduğuna da eminim. Hani ırkçılığa katlanıp filmi izleyelim desek, hiçbir numara yok. Diyalog yazamamış Sofia Coppola doğru düzgün, boşluğu şehir görüntüleriyle kapatmaya çalışmış. Sanki Tokyo ile ilgili bir belgesel izliyoruz. IMDB puanı 7.8, buradaki puanı 6.9. Bu siteninki çok daha gerçekçi.

@freudjuice

8 yıl önce

6.3 / 10

Çok uykum varken izlememden mi kaynaklı bilmiyorum ancak nedense internette hakkında okuduğum yorumların ardından beni hayal kırıklığına uğratan bir film oldu.

Film çok eksik geldi bana, öykü de epey kopuk. Kısa gösterilmesi gereken sahneler uzun, uzun gösterilmesi gereken sahneler kısa gösterilmiş bu da filmi biraz sıkıcı hale getiriyor maalesef. Bir anda pat diye bambaşka bir sahneye geçiş oluyor ama ortası bomboş... Nasıl en iyi özgün senaryo ödülü almış çok anlamlandıramadım açıkcası. İzleyin ama beklentinizi düşük tutun.
S

@sekoleyte

10 yıl önce

4.1 / 10

hani bazı filmler vardır ya az uykuluyken bile izlemeye başladığınızda gözleriniz açılır , uykuyu unutursunuz.. işte bu onlardan değil :D

@paranoyakvisne

10 yıl önce

Ben hayatımdan bu kadar zaman kaybı bir film görmedim ya.

Film bitsin diye içimden dua ettim o derece sıkıldım.

Bide oscar almış, şaka gibi!

Sıkıntıdan patlamak istemiyorsanız uzak durun bu filmden derim

@wenda

10 yıl önce

6 / 10

kendi hayatlarına yabancılık çeken iki karakterin yalnızlığını şehir ve kültür uyuşmazlığı üzerinden sembolize etmeye çalışan coppola hanımın işi neden alaycılık ve ırkçılık boyutlarına götürdüğünü fena halde merak etmekteyim.lost in racism.

@fthgzl79

11 yıl önce

Kötü bir film ama senaryo oscarı almış..Şaka gibi ama gerçek10/5,3
N

@nejat

11 yıl önce

6 / 10

Overrated. Konusunun bu kadar hoş olmasına karşın işlenişin bu denli sıradan oluşu ucuz göstermiş filmi.

@kimolaki

11 yıl önce

5.8 / 10

vakit geçirmek için izlenebilecek güzel bir film. oyunculuklar harika. bob ve charlotte ın dostluğu içimi ısıttı diyebilirim, güzel ve sıradışı bir duygusal bağ yaratılmış bence. ama yine de benim nazarımda overrated bir film.

@meyziyade

11 yıl önce

9.5 / 10

Ben konusunu tam bilmediğim için komedi beklentisiyle izlemeye başladım filmi, o yüzden filmin havasına uzun süre alışamadım, film büyük şehirdeki yalnızlık, yabancılaşma, orta yaş krizi gibi temalar etrafında dönmüş başarılı bir dram. Özellik Bİll Murray mimikler konusunda çok başarılıydı.Hüzünleniyor insan onun yüzüne bakınca.

ve filmin sonundaki sarılma çok etkileyiciydi.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL