Denizin Dibi Yorumları

Denizin Dibi filmi detayları

@ibrahimguney45

1 yıl önce

8 / 10

Fazla keşfedilmediği için beklentimi düşük tutarak izlemiştim ama beni ters köşe yaptı. Oldukça geriyor, tadı damağımda kaldı.

@dehsett

1 yıl önce

7.9 / 10

Antik Uzaylı Teorisi (Ancient Alien Theory) hakkında bilgisi olanlar için bu film, anlattıkları bakımından sempatiyle karşılanacaktır... 1989 yapımı olmasına rağmen, efektler çok iyi. Filmin tek sıkıntısı, son sahnenin fazla Hollywoodvari bir şekilde yazılmış olması. O kısım, ciddiyeti düşürüyor.

@free_style

8 yıl önce

Filmde uzaylı konusuna biraz daha vurgu yapılsaymış daha iyi olurmuş. Psikopat bir adamla bir saat boyunca uğraştılar. Tamam güzel film ama bu kadar uzun olması gerekli miydi?

@onsal

8 yıl önce

"When you look long into an abyss, the abyss looks into you."

İkinci "2001: A Space Odyssey" yılına göre aşmış görsel efektler.

@otlu_kek

8 yıl önce

8 / 10

bu kadar az kişinin izlediğini görünce şaşırdım.Underrated kesinlikle.

@wafflee

10 yıl önce

Filmin tadı damağımda kaldı.1989 yapımı bir film ama izlerken buna inanmak öyle güç oluyor ki vallahi büyülendim.Ben zaten yönetmen olarak Cameron'ı çok seviyorum ama bu filmi izlerken bir kere daha hayran bıraktı kendine.Yapım yılını düşünüyorum da nasıl güzel bir teknoloji kullanımıdır şaştım kaldım.Günümüzde çekilen bir çok filme taş çıkarır kalitede.Keşke filmi daha önce keşfedip de bu keyiften kendimi mahrum bırakmasaymışım.Cameron,bu filmde bizi tanımlamayan varlıklarla okyanusun derinliklerinde buluşturuyor.Oldukça güzel hazırlanmış bir senaryo,müthiş bir hayal gücü.Su altı çekimleri,oyunculuklar,gerilimi,bilim kurgusu,görsel efektleriyle ve ilginç dalış kıyafetleriyle unutulmayacak bir film.1989 yılına göre yapılan efektler olmasına karşılık çok etkileyici sahneler izledim.Göz kamaştırıcıydı.James Cameron'un seyrettiğim en iyi filmlerinden biri oldu.Zamanına göre olağanüstü diye nitelendirebilecek bir film,günümüzde bile izlediğinizde o olağanüstülüğün fark edebilmesi mümkün.Es
... Devamı
Filmin tadı damağımda kaldı.1989 yapımı bir film ama izlerken buna inanmak öyle güç oluyor ki vallahi büyülendim.Ben zaten yönetmen olarak Cameron'ı çok seviyorum ama bu filmi izlerken bir kere daha hayran bıraktı kendine.Yapım yılını düşünüyorum da nasıl güzel bir teknoloji kullanımıdır şaştım kaldım.Günümüzde çekilen bir çok filme taş çıkarır kalitede.Keşke filmi daha önce keşfedip de bu keyiften kendimi mahrum bırakmasaymışım.Cameron,bu filmde bizi tanımlamayan varlıklarla okyanusun derinliklerinde buluşturuyor.Oldukça güzel hazırlanmış bir senaryo,müthiş bir hayal gücü.Su altı çekimleri,oyunculuklar,gerilimi,bilim kurgusu,görsel efektleriyle ve ilginç dalış kıyafetleriyle unutulmayacak bir film.1989 yılına göre yapılan efektler olmasına karşılık çok etkileyici sahneler izledim.Göz kamaştırıcıydı.James Cameron'un seyrettiğim en iyi filmlerinden biri oldu.Zamanına göre olağanüstü diye nitelendirebilecek bir film,günümüzde bile izlediğinizde o olağanüstülüğün fark edebilmesi mümkün.Eski bir yapım olduğununa asla inanamıyorsunuz.Cameron,yönetmenlik becerisini konuşturmuş.Sanki bir çırpıda bitti.Sonu da mükemmeldi!İzlemeyenlere şiddetle önerilir..

@onur4444

10 yıl önce

9.1 / 10

film televizyonda denizin dibi adıyla gösterilmiştir...yıllar önce...şimdi ise dıgıturk'te ışığın bittiği yer ismiyle yayınlanıyor...denizin dibi bence en mantıklısı.
A

@ajwa

13 yıl önce

Filmin türkçe ismi ne bilmiyorum ama derinlik sarhoşluğu olmadığık kesin.
S

@samjaza

13 yıl önce

7.5 / 10

uzun süresine rağmen hiç sıkılmadan izlenebilen bir film. özellikle sualtındaki sahneler hem çekimi hem atmosferi ile harika...
C

@cincimist

14 yıl önce

8 / 10

sualtına meraklı ve bilim kurguyu seven insanlar için güzel bir film. belki okuyanlar hatırlar. kayıp sembolde de geçiyor bu filmin ismi. james cameron hakkını vermiş bence :)
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL