Gözlerinin Ardında Yorumları

Gözlerinin Ardında dizisi detayları

D

@dilarasdy

1 hafta önce

4.2 / 10

Diziye sürpriz sonlu diyenler hangi diziyi izledi bilemiyorum ama aşşırı overrated bir dizi. ilk iki bölüm sabrediyorsunuz her şeyin mantıklı bir açıklaması vardır vs diye. psikolojik bir dizi diye izledim ama öyle bir şey değil bir de işin içine astral seyahat karıştırmışlar. iyice yani..... oyuncular iyiydi kesinlikle onlar için bitirdim diziyi. emeğinize sağlık.

@dilekcandar

1 ay önce

6.5 / 10

Şimdi konu itibari ile gayet güzel bir mini-dizi. Fakat David’in bunca yıldır Adele’in böyle şeyler yapabildiğini sezip, buna rağmen sonlarda hala salağa yatma durumunu pek beğenmedim. Çünkü Louise bunu nasıl yaptığını anlatmaya çalışıyor sana dinlesene. Sonunda David her şeyi anlayıp Louise’i ; yani Rob’u, kuyuya atıp bedeni ve ruhunu yan yana koysaydı işte o zaman baya şaşırır ayakta alkışlardım. O yüzden sonu çok da beklenmedik bir son değil. Dizinin ortalarında anlıyorsunuz her şeyi.

@zenobiaa

1 ay önce

2.9 / 10

fiyasko

@alulan

1 ay önce

Irıspı rob

@birduman

1 ay önce

7.4 / 10

Rahatsız edici. Umarım bu gibi şeyler, dünyada bir gün yaşanmaz.

@tiamath

1 ay önce

6.5 / 10

Öncelikle fazla ele alınmamış bir konuyu işlemeye çalışmasından ötürü farklı bir dizi olmuş. Fakat diğer yandan astral seyahat ile ilgili hiçbir bilgi vermeden bu unsuru kullanması bir eksi olmuş. -ki zaten dizideki seviyede bir astral seyahat gücüne sahip olan kimse olsa peygamberliğini ilan ederdi. Bu abartıyı bir kenara itersek dizinin ikinci büyük artısı ise sürpriz son barındırıyor olmasıydı. 6 bölümlük dizi değil de 2-2,5 saatlik bir dizi olarak düşünülse muhtemelen çok daha iyi bir beğeni kazanırdı.

Oyunculuklar ortalamaydı ama müzik kullanımı gayet başarılıydı. Çoğu netflix yapımına kıyasla daha başarılı bir mini diziydi. Bu ekibin daha başarılı yapımlara imza atabileceğini düşünüyorum.

@kayacanism

1 ay önce

4.6 / 10

10 dk’da anlatılabilecek bir şey için 300 dk vakit ayırmak hakikaten çok kötü. Allahtan 1,5x hızda ve atlaya atlaya seyrettim.

@mehmetm

1 ay önce

sürpriz sonlu olabilir de yani nasıl son o öyle, tüm dizi son on dakika da anlaşılıyor; vasat.

@berfiin

1 ay önce

8.7 / 10

Her bölüm farklı birine sövüp sonunda dumura uğradığım 6 bölümlük mini dizi. Film olsaymış daha mı iyi olurmuş bilemedim ama izlediğinize pişman olmayacağınız bir yapım.

@caliskanaylin7

1 ay önce

7.7 / 10

Merakı tavanda tutan bir dizi sonunda şok oluyorsunuz kim iyi kim kötü her bölümde kafaniz allak bullak oluyor
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL