Gözlerinin Ardında

(2021)

Behind Her Eyes

Mini Dizi 4 Saat 58 Dk. Dram, Gizem İngiltere

7.3

56 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.2 (35.947 OY)

KONUSU

Louise, oğlunu büyütmeye çalışan bekar bir annedir. Genç kadın, geçimlerini sağlayabilmek için bir psikiyatristin ofisinde çalışmaya başlar. Çok geçmeden Louise kendisini patronuyla bir ilişki içinde bulur. Ancak patronu evlidir ve Louise sevgilisinin karısıyla beklenmedik bir arkadaşlık kurar.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
D

@dilarasdy

1 hafta önce

4.2 / 10

Diziye sürpriz sonlu diyenler hangi diziyi izledi bilemiyorum ama aşşırı overrated bir dizi. ilk iki bölüm sabrediyorsunuz her şeyin mantıklı bir açıklaması vardır vs diye. psikolojik bir dizi diye izledim ama öyle bir şey değil bir de işin içine astral seyahat karıştırmışlar. iyice yani..... oyuncular iyiydi kesinlikle onlar için bitirdim diziyi. emeğinize sağlık.

@dilekcandar

1 ay önce

6.5 / 10

Şimdi konu itibari ile gayet güzel bir mini-dizi. Fakat David’in bunca yıldır Adele’in böyle şeyler yapabildiğini sezip, buna rağmen sonlarda hala salağa yatma durumunu pek beğenmedim. Çünkü Louise bunu nasıl yaptığını anlatmaya çalışıyor sana dinlesene. Sonunda David her şeyi anlayıp Louise’i ; yani Rob’u, kuyuya atıp bedeni ve ruhunu yan yana koysaydı işte o zaman baya şaşırır ayakta alkışlardım. O yüzden sonu çok da beklenmedik bir son değil. Dizinin ortalarında anlıyorsunuz her şeyi.

@zenobiaa

1 ay önce

2.9 / 10

fiyasko

@alulan

1 ay önce

Irıspı rob

@tiamath

1 ay önce

6.5 / 10

Öncelikle fazla ele alınmamış bir konuyu işlemeye çalışmasından ötürü farklı bir dizi olmuş. Fakat diğer yandan astral seyahat ile ilgili hiçbir bilgi vermeden bu unsuru kullanması bir eksi olmuş. -ki zaten dizideki seviyede bir astral seyahat gücüne sahip olan kimse olsa peygamberliğini ilan ederdi. Bu abartıyı bir kenara itersek dizinin ikinci büyük artısı ise sürpriz son barındırıyor olmasıydı. 6 bölümlük dizi değil de 2-2,5 saatlik bir dizi olarak düşünülse muhtemelen çok daha iyi bir beğeni kazanırdı.

Oyunculuklar ortalamaydı ama müzik kullanımı gayet başarılıydı. Çoğu netflix yapımına kıyasla daha başarılı bir mini diziydi. Bu ekibin daha başarılı yapımlara imza atabileceğini düşünüyorum.

@kayacanism

1 ay önce

4.6 / 10

10 dk’da anlatılabilecek bir şey için 300 dk vakit ayırmak hakikaten çok kötü. Allahtan 1,5x hızda ve atlaya atlaya seyrettim.

@mehmetm

1 ay önce

sürpriz sonlu olabilir de yani nasıl son o öyle, tüm dizi son on dakika da anlaşılıyor; vasat.

@ozturkkursat

1 ay önce

7 / 10

Heyecanlı ve merak uyandırıcı bir mini dizi ancak bazı sahneler gereğinden fazla uzatılınca zaman zaman sıkıcı geldi. Ayrıca izlerken beklentiyi çok yüksek tutmamakta fayda var sanırım. Ben çok yüksek beklenti ile izledim. Belki başlangıçta bu kadar fazla övülmeseydi daha çok beğenirdim, bilmiyorum.

@asdf_13

1 ay önce

Gereğinden uzun olması bir yana, içeriği senaryoya yediremediği için vasat bir dizi bence. Madem astral seyahatı odak noktana alacaksın bir yandan bunun hikayesini işlersin. 3-4 bölüm adını anmadığın bir kavramı aniden karakterinin kabusuna bağlayınca "ne alaka?" diye sormama sebep oldu.
Ayrıca Simone Brown’ın oyunculuğunu hiç beğenmedim.

@uniqueen

1 ay önce

6 bölüme gerek yoktu max 3 bölüm yeterdi ya da sinema filmi olarak iyi giderdi
İzlenir..süpriz sonlu
SPOILER

Gözlerinin Ardında dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Gözlerinin Ardında dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Gözlerinin Ardında dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL