The Gentlemen Yorumları

The Gentlemen filmi detayları

@erdemtekin

1 ay önce

Aladdin saçmalığından sonra çok iyi geliyor... Ama öncekiler gibi değil. İyi ama... İyi.

@dilekcandar

1 ay önce

8.9 / 10

Filmin kurgusu, senaryosu, oyuncuları olağanüstü. Olaylara farklı bir açıdan yaklaşmak, klişe bir aksiyon filmini değişik tarzda bu kadar güzel anlatmak kolay değil bence. Herkesin izleyip de seveceğine eminim. Oyuncuların birbirleri ile uyumlarına hele diyecek hiç bir şey yok.

@sikmalikportaka

1 ay önce

8.5 / 10

sonunda birden fazla aha tepkisi veriyorsun goooood

@metehan

2 ay önce

8 / 10

Yeni model Snatch olmuş. İyi de olmuş :)

@sonuncuadam

2 ay önce

8.5 / 10

Hugh Grant - Matthew McConaughey ikilisinin oyunculuğu filme ayrı bir hava katmış, yıllar sonra Snatch tarzında bir film izlemek bayağı hoşuma gitti, film gibi film olmuş.

@whitebeard

3 ay önce

8.3 / 10

Guy Ritchie eski tarzına sonunda dönüş yapmış. Eski filmleri ile karşılaştırmıyorum. Tarz Guy Ritchie o yeter. Müzikleri gene harika, oyunculuklar gene iyi. Takma isimler (dry eye) gene düşündürücü. Gene Guy Ritchie tarzında güzel seyirlik bir film olmuş.

Filmin başında çalan enfes müzik: David Rawlings - Cumberland Gap

@venezue

3 ay önce

7.9 / 10

Filmi izlemeden once duydugum genel elestiri, bu film ile Guy Ritchie’nin kendisini tekrar ettigi seklindeydi. Bende filmi bu kadar cok merakla izleme istegi uyandiran iste tam da bu oldu! Guy Ritchie ve sevdigim bilumum yonetmen kendilerini tekrar etsin ki, ben de bu kadar iyi film izlemeye devam edebileyim.

@mkarakose

3 ay önce

7.9 / 10

Orta tempolu, ilginç bir hikaye anlatım tekniği olan, müzikleri ve oyunculukları çok iyi olan ve Guy Ritchie'nin kendi sahasına dönmüş olduğu bir film. Karantina günlerinde gayet iyi gidiyor.

@darkblue

3 ay önce

7.8 / 10

Guy ritchie`nin kendi özgün tarzında film yapmasını özlemişiz. Keşke hiç kral arthur aladdin falan gibi filmlere bulaşmasaydı. Biz ondan ağır ingiliz aksanı, Londra yeraltı dünyasının jilet gibi giyinen patronları, o patronların başına dert açan şapşal ve bir o kadar da komik elemanları(genelde siyahi olur), bir tek kendisini akıllı sanıp o patronlardan para koparmaya çalışan üçkağıtçıları, kontrolden çıkmış olaylara bir yerinden dahil olan çingeneleri, her milletten adamın İngilterenin göbeğinde kedi fare oyunu oynamasını, finalde de arapsaçına dönmüş düğümlerin tek tek çözülmesini, ve olayların üstüne tuz biber olsun diye eklenmiş enfes müzikleri görmek istiyoruz. Bu film de onun öze dönüş filmi olmuş, öyle alt metin arayıp yorumlanacak bir film değil ama şu karantina günlerinde açıp keyifle izlenecek bir film.

@kayacanism

4 ay önce

8 / 10

Guy Ritchie'nin en iyi filmi değil belki ama gayet iyi bir seyirlik. Hem ne eskisi kadar iyi ki?
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL