The Gentlemen Yorumları

The Gentlemen filmi detayları

@venezue

2 gün önce

7.9 / 10

Filmi izlemeden once duydugum genel elestiri, bu film ile Guy Ritchie'nin kendisini tekrar ettigi seklindeydi. Bende filmi bu kadar cok merakla izleme istegi uyandiran iste tam da bu oldu! Guy Ritchie ve sevdigim bilumum yonetmen kendilerini tekrar etsin ki, ben de bu kadar iyi film izlemeye devam edebileyim.

@mkarakose

3 gün önce

7.9 / 10

Orta tempolu, ilginç bir hikaye anlatım tekniği olan, müzikleri ve oyunculukları çok iyi olan ve Guy Ritchie'nin kendi sahasına dönmüş olduğu bir film. Karantina günlerinde gayet iyi gidiyor.

@darkblue

3 gün önce

7.8 / 10

Guy ritchie`nin kendi özgün tarzında film yapmasını özlemişiz. Keşke hiç kral arthur aladdin falan gibi filmlere bulaşmasaydı. Biz ondan ağır ingiliz aksanı, Londra yeraltı dünyasının jilet gibi giyinen patronları, o patronların başına dert açan şapşal ve bir o kadar da komik elemanları(genelde siyahi olur), bir tek kendisini akıllı sanıp o patronlardan para koparmaya çalışan üçkağıtçıları, kontrolden çıkmış olaylara bir yerinden dahil olan çingeneleri, her milletten adamın İngilterenin göbeğinde kedi fare oyunu oynamasını, finalde de arapsaçına dönmüş düğümlerin tek tek çözülmesini, ve olayların üstüne tuz biber olsun diye eklenmiş enfes müzikleri görmek istiyoruz. Bu film de onun öze dönüş filmi olmuş, öyle alt metin arayıp yorumlanacak bir film değil ama şu karantina günlerinde açıp keyifle izlenecek bir film.

@kayacanism

1 hafta önce

8 / 10

Guy Ritchie'nin en iyi filmi değil belki ama gayet iyi bir seyirlik. Hem ne eskisi kadar iyi ki?

@walterwhitewon

1 ay önce

8 / 10

Guy Ritchie tarzına alışık olanlar bu filmi de sevecektir. Özellikle storytelling gidişatlı filmler bana her zaman ilgi çekici gelmiştir. Guy Ritchie'nin altın çağı kadar iyi miydi? Hayır. Ama güzeldi. Oyunculuklar ise şahaneydi. Matthew McConaughey zaten her zamanki oyunculuğunu konuşturmuş. Keza Colin Farrel da öyle. Fakat Hugh Grant benim beklentimi epey aştı, rolünün hakkını ustalıkla vermiş. Ben beğendim. Özellikle Ingiliz suç-komedisi severlerin beğeneceğini düşünüyorum.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL