8

109 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.9 (183.475 OY)

KONUSU
Mickey Pearson, Londrada kurduğu dev suç imparatorluğunu bırakıp ailesiyle birlikte Amerikaya dönmeye kararlıdır. İşlerini devretmek için ünlü milyarder Matthew ile anlaşmayı planlarken, bir yandan da gözü gibi baktığı arazilerini Coach ve çetesinden korumaya çalışır. Attığı her adımı takip eden öze ... Devamı
Mickey Pearson, Londrada kurduğu dev suç imparatorluğunu bırakıp ailesiyle birlikte Amerikaya dönmeye kararlıdır. İşlerini devretmek için ünlü milyarder Matthew ile anlaşmayı planlarken, bir yandan da gözü gibi baktığı arazilerini Coach ve çetesinden korumaya çalışır. Attığı her adımı takip eden özel dedektif Fletcher ise Mickeynin çevirdiği dolapları ortaya çıkarma peşindedir. Bu sonu gelmeyen entrikalar ağında, Mickey hayal ettiği gibi işin içinden sıyrılabilecek midir?

FRAGMAN

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tiamath

3 hafta önce

7.5 / 10

Kral olmak yetmez, asıl meziyet kral olarak kalabilmektir.

Orta seviye bir mafya/uyuşturucu aksiyonuna sahip, kendine has bir anlatım tarzı olan ve kurgusuyla oldukça başarılı bir film. Kimin kimi oyuna getirdiğini kestirmek oldukça zor ve birkaç noktada ters köşeye getirebiliyor. Oyunculuklar oldukça başarılı. Aynı zamanda filmin içine yerleştirilmiş olan ve Koç üzerinden yürütülen komedi unsurları da filmde hiç sırıtmadan yer etmiş durumda.

@erdemtekin

3 ay önce

Aladdin saçmalığından sonra çok iyi geliyor... Ama öncekiler gibi değil. İyi ama... İyi.

@dilekcandar

4 ay önce

8.9 / 10

Filmin kurgusu, senaryosu, oyuncuları olağanüstü. Olaylara farklı bir açıdan yaklaşmak, klişe bir aksiyon filmini değişik tarzda bu kadar güzel anlatmak kolay değil bence. Herkesin izleyip de seveceğine eminim. Oyuncuların birbirleri ile uyumlarına hele diyecek hiç bir şey yok.

@sikmalikportaka

4 ay önce

8.5 / 10

sonunda birden fazla aha tepkisi veriyorsun goooood

@metehan

5 ay önce

8 / 10

Yeni model Snatch olmuş. İyi de olmuş :)

@sonuncuadam

5 ay önce

8.5 / 10

Hugh Grant - Matthew McConaughey ikilisinin oyunculuğu filme ayrı bir hava katmış, yıllar sonra Snatch tarzında bir film izlemek bayağı hoşuma gitti, film gibi film olmuş.

@whitebeard

6 ay önce

8.3 / 10

Guy Ritchie eski tarzına sonunda dönüş yapmış. Eski filmleri ile karşılaştırmıyorum. Tarz Guy Ritchie o yeter. Müzikleri gene harika, oyunculuklar gene iyi. Takma isimler (dry eye) gene düşündürücü. Gene Guy Ritchie tarzında güzel seyirlik bir film olmuş.

Filmin başında çalan enfes müzik: David Rawlings - Cumberland Gap

@mkarakose

6 ay önce

7.9 / 10

Orta tempolu, ilginç bir hikaye anlatım tekniği olan, müzikleri ve oyunculukları çok iyi olan ve Guy Ritchie’nin kendi sahasına dönmüş olduğu bir film. Karantina günlerinde gayet iyi gidiyor.

@kayacanism

6 ay önce

8 / 10

Guy Ritchie’nin en iyi filmi değil belki ama gayet iyi bir seyirlik. Hem ne eskisi kadar iyi ki?
SPOILER

The Gentlemen filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

The Gentlemen filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

The Gentlemen filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL