Ölümlü Dünya 2 Yorumları

Ölümlü Dünya 2 filmi detayları

M

@minase21

3 hafta önce

5 / 10

Gereksiz +18 sahneleri ve sadece 1. Filmin ekmegini yemek için çekilmiş hüsran bi film olmuş kesinlikle pişmanlık
I

@ibrahimsgsahin

2 ay önce

7.5 / 10

Vizyona girdiği gün izledim. İlk filmin gölgesinde kalır mı endişem vardı ama hiç öyle bir şey olmadı 9 puan verdim. Durum komedileri ve diyaloglar manyak komikti. Giray da ayrı bir renk kaymış
I

@ibrahimsgsahin

2 ay önce

7.5 / 10

Çok efsaneydi

@sabiha

3 ay önce

Bari Citys Nişantaşı'nda izleyip o kadar para vermeseydik ama ne diyelim Feyyaz'a destek diyelim bari bizi güldürdüğü zamanların hatrına ayrıca Ahmet Mümtaz Taylan ve Reha Özcan halay çekse izlerim diyebilecek biri olarak tango yaptılar izledim ona para verdim diyerek teselli bulabiliyorum :)

@heartofglass

3 ay önce

7 / 10

Dündar dündar dündar dinç dündar dinç dündar dinç
D

@dilsanoi

4 ay önce

Sevil yenge karakteri örgütün erkeklerinin yanında orijinal bir karakterdi ve pompalı tüfekle olan sahnesi ikonikti. bu filmde neden yer almadığını merak etmekle beraber onun çıkması grubun tamamıyla erkeklerden oluşmasına sebep olmuş. irem sak karakteri de anlamsız tripleri ve toksik çıkışlarıyla sanki antipati toplasın diye yazılmış. küfür kıyamet erkekler için erkek komedi filmine dönüşmüş. ilk film nerde bu nerde.

@vitoscaletta

4 ay önce

Yahu arkadaşlar, her ne kadar devam filmi de olsa ilk film bambaşka bir proje bu film bambaşka bir proje. Neden sürekli karşılaştırma yapıp da ''ilk film daha iyiydi'' diyorsunuz. Sanki ilk perde ve ikinci perde gibi muamele etmeyi bırakmalısınız. İlk film ayrı bütçesi ayrı senaryosu hatta yer yer ayrı oyuncuları olan başka bir filmdi izlendi bitti bu film ise ayrı bütçesi ayrı oyuncuları ayrı senaryosu olan bambaşka bir film. O yüzden sadece bu filme özgü yorum yapmak daha yaraşır bir davranış olacak diye düşünüyorum. Filme gelince de memleketimizin vasat komedi filmi kültürünün üzerine çıkmayı başarmış bir filmdir. Ama bu filmin başarısı mıdır yoksa memleketin ortalamasının düşük olması mıdır orası ayrı tartışma konusu. Yeni eklenen ve Giray Bey'in oynadığı karakter çok başarılı olmuş. Burada yazanın aksine benim en beğendiğim sahne dönerli kapı sahnesi oldu ve bonus olarak da cenaze sahnesi çok başarılıydı. Sevgiler

@kumik

4 ay önce

Küfür kıyamet bile olsa güzel bir espri oluyor, gülüyorum gülüyorum, sonra ÇAT!.. durduk yere çok banal bir şekilde bitiyor şaka. Hayır zaten zekice düşünülmüş bir espriyle güldürmüşsün, üstüne neden o kaba saba ilkokul seviyesi şakalarıyla ağzımda acı tat bırakıyorsun? Bu bahsettiğim replikler kesilsin, film 60 dk ama cillop gibi olur, şahsen ilk film gibi severek izlerim. Hem bana hem Recep İvedik seviyesine hitap edeyim dediğin an beni kaybediyorsun anla artık bunu Türk sineması. Ali Ataylık bu değil(di).
Y

@yesimpolat

4 ay önce

Bu kadar güzel bir kadrodan, hele ki ilk filmi de o kadar güzel olunca daha farklı bir senaryo beklerdim. Ekipteki oyuncuların yaptıkları pek çok işi severek izliyorum. Ayrı ayrı işler dahil. Yani hayal kırıklığına uğradığım nokta o sebeple tam olarak bu. Bu kadar geniş hayal gücü ve anlatım gücüne sahip insanların ki ilk film ile de bu kanıtlandı nasıl bir araya gelip senaryosu böyle zayıf bir iş yaptıkları. Bazı sahnelerde zaten birbirleri üzerine konuştukları için kimin ne dediği bile anlaşılmıyor. Küfür bence sahnelerin ve filmin gerektirdiğinden daha fazlaydı. Bu kadarına gerek var mıydı diyor insan izlerken. Bir de ilk filmde beğenilen sahnelerin benzerlerinin yapılması da pek hoş olmamış. İlkinin üstüne çıkmış bir iş beklerdim. Maalesef hayal kırıklığı oldu. Yine de bir teselli olarak sevdiğim insanları izlemiş oldum. Giray Altunok'un dahil olması ve İrem Sak'ın performansı en sevdiğim detaylar oldu.

@papercut

4 ay önce

7.9 / 10

İnsan ister istemez ilk filmle karşılaştırıyor ama bence ilk filme tanışma olarak bakarsak bu filmde de tanıdığınız birilerini izliyormuşsunuz hissi uyandırdı. Filmde sadece yer yer abartılan küfürlü sahneler vardı ama abartma dozu çok fazla olmadığı için rahatsız olmadım.
Filmde sürekli neden Sevil’i öldürdüler diye düşündüm, çünkü ekipte kadın olması çok hoşuma gidiyordu. Filmde sürekli erkek muhabbeti dönüyor, tek kadın karakter de sürekli dırdır eden birisi gibi gösterilmişti. Ama filmin sonlarına doğru adamların Begüm tarafından tarandığı sahne muhteşemdi. Genel olarak aksiyon sahnelerini izlemek de çok keyif verdi bana.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL