Ölümlü Dünya 2 Yorumları

Ölümlü Dünya 2 filmi detayları

@freudjuice

4 ay önce

6 / 10

İlk filmin yanından bile geçemeyecek derecede kötü bir film olmuş. Herhalde ilk filmin üzerine zaten ne çeksek izlenir biraz para yapayım diyip ikincisini çekmiş Ali Atay.

Filmde senaryo diye bir şey yok zaten. Küfürden başka herhangi bir replik de yok sadece küfürlere gülüyorsunuz filmde. Bir de bazı sahneler ilk filmde çok beğenildiği için ikinci filmde tekrar çekelim diyip aynı sahneleri farklı mekanlarda farklı açılarla çekmişler.

Kısacası çok kötü bir film. Para verip izlemeye değmez, hala izlemeyenler bir kaç hafta daha bekleyip evinde televizyonunda izlesin derim.
S

@she_wolf

5 ay önce

10 / 10

Türk komedisinde bunun üzerine çıkacak bir proje olur mu emin değilim. Yakın zamanda olmaz herhalde. Fazlaca küfürlü ama inanılmaz eğlenceli bir film olmuş. Salondan çıkmadan başa sarmak istedim. Mükemmel iş.

@leobebetto

5 ay önce

4.1 / 10

Gibi’nin uzerine olmamis. Ne ortada adam gibi bir senaryo, ne bir oyunculuk. Feyyaz tamamen para kazanmak ugruna yaptigi cok bariz. Daha iyisini olmasini beklerdim. Tamamen vakit kaybi. Feyyaz’in masturbasyonu diyorum ben film icin.

@filmist

5 ay önce

7.8 / 10

10 sene sonra beni tekrar sinema salonlarına götüren film oldu.
İlk dakikalardan itibaren güzel bir iş olacağı belli oluyordu.Replikler ince düşünülmüş.Çok emek verildiği belli oluyor.Özellikle bazı sahneler aklıma geldikçe hala gülüyorum :).
Film ile alakalı söyleyebileceğim tek olumsuz tarafı çok fazla ve gereksiz yerlerde küfür edilmiş olması.Gerçekten bir yerden sonra çok az da olsa bıkkınlık verdi.Küfür yerinde ve zamanında kullanılırsa komik oluyor ama bazı sahnelerde komik olması için küfür kullanılmış ama oda olmamış.Onun haricinde güldürme garantili mükemmel bir film olmuş.
Bu gazla giderse 3-4-5-6 görmemiz kaçınılmaz.

@emrormn

5 ay önce

9.2 / 10

Sürekli güldürdüğü için bir yerden sonra algınızı yitiriyorsunuz ve gardınız iniyor. Sekerek gülüyorsunuz, kendinizi sıkmadan gülüyorsunuz, böyle bir çırpıda gülüyor/gülüveriyorsunuz.

@kuzgunadam

5 ay önce

7.7 / 10

İlk filmden daha iyiydi yorumunu ilk ben yapayım nasılsa herkesin ortak görüşü olacak.
tam tersine ilk film çok daha özgün ve başarılıydı bence
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL