Deliha Yorumları

Deliha filmi detayları

@yurdagulbogar

1 ay önce

3.5 / 10

Vakit kaybi. Amaci olamayan cok gereksiz bir film...

@ravenna

5 ay önce

1 / 10

Çok feci. Katlanılacak gibi değildi yarıda da bıraktım zaten. Hiç zaman kaybetmeyin ve direk başka bir filme geçin.
O

@ozcangazan

8 ay önce

10 / 10

Sinemada seyrettiğim çok güldüğüm neredeyse 5 yıllık bir film. Ayrıca bu filmde abim Abdullah Gazan'da rol almıştı Göztepe taraftarı rolüyle otobüs sahnesinde. Yaklaşık 25-30 Göztepe taraftarı bu filmde rol aldı seyredilir bir film.

@sinebiyat

2 yıl önce

5 / 10

Dünkü otobüs yolculuğumda izlediğim daha doğrusu koltuk ekranındaki çalışan tek film olmasından dolayı izlemek zorunda kaldığım bir filmdi. Dört yıllık bir film olmasına karşın adını bile işitmemiştim. Birkaç güzel espri vardı. Gerisi bayat esprilerle geçiyordu. İyi değil, kötü de değil. İzlenecek başka bir şey yoksa önerilir.

@ustilago

3 yıl önce

yeni dönem salon filmleri arasında iyi bir yeri var bence yerin dibine sokanların diğer yerli yapımlarda ne buldugunu sormak isterim biraz daha zorlasalar kara mizaha kayacak bir film olmuş size puanım 3 qanqa

@rien-toutce

3 yıl önce

yorumları çok abartı buluyorum. sanki diğer ülkelerin tüm filmleri harika imiş gibi bizim her filmimizden yüksek performans beklenmesi gülünç. evet ben de çok beğenmemiştim filmi ma burada yapılan yorumları da hak etmediğini düşünüyorum. sonuçta bir komedi filmi çekiliyor ne kadar ilginç olabilir ki. kendi çapında izlenebilir bir film olmuş bence. kaldı ki gupse nin ilk senaryosu imiş. başarı gökten inmiyor biraz tecrübe biraz zaman ve biraz da pratik gerekli. zamanla daha iyi olabilir belki.

@cihan-alkan

4 yıl önce

2.9 / 10

Recep İvediğin Kadın versiyonu seriyi izleyip beğenen arkadaşlar varsa onların hoşuna gidecektir eğer Recep ivedik filimlerinden haz almıyorsanız başka bir Komedi filimi seçmeye çalışın derim :)
C

@cavus

5 yıl önce

7 / 10

sinemada izlesem belki o kadar gülmezdim ama evde tv'de annemlerle izleyince pek güldük şahsen ailecek. Tek sıkıntı rtük'ün lan,manyak gibi kelimeleri bile bipleyip insanı sinir etmesiydi. biplemeleri de bipleselermiş keşke...

@selmass

5 yıl önce

4 / 10

rica ediyorum izlemeyin.

karakter o kadar abartılı bir karakter ki! gülmedim gülemedim. bir iki sahne de güldüm denilebilir onlar da ya cihan ercan ya zeynep çamcı sahnesiydi, filme hakaret eder gibi.

.

@levent-bk

5 yıl önce

3.5 / 10

Aslında Deliha karakterinin olmadığı sahneler o kadar da kötü değil ama o sahneler çok az işte. :/
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL