4

85 OY
PUAN VER
5

IMDb: 4.7 (2.101 OY)

Vizyon Tarihi

14 Kasım 2014

Süre

1 Saat 47 Dk.

Ülke

Türkiye

Yönetmen

Senaristler

Gupse Özay

KONUSU

Deliha, hikayesinin merkezine saf, temiz kalpli ama bir o kadar da deli dolu olan Zeliha'yı alıyor. Zeliha, arkadaşlarıyla bir gün fal baktırmaya gidiyor ve hayatının aşkını çok yakında bulacağını duyunca hayatı tamamen bunun üzerine kurulu hale geliyor. Aynı gün mahallede bir fotoğrafçı dükkanı açılıyor. Oldukça yakışıklı olan Şirinceli Cemil ve kardeşi Cemal de dükkanın sahipleri.10 saniyede merdivenleri inerse hayatının aşkını bulabileceğine inanan ve mahallelinin diline "Deliha" diye düşen genç kadın, dükkana adeta dalıyor ve işler komik bir şekilde karışmaya başlıyor. Yönetmenliğini Hakan Algül'ün üstlendiği ve başrolde Yalan Dünya dizisi ile parlayan Gupse Özay'ın yer aldığı komedi türündeki filmin yapımcılığını da bu türde kendisini ispatlamış olan Hakan Algül üstleniyor.

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (17)

@sinebiyat yazdı...

Paz, 01 Nis 2018, 00:32 (3 ay önce)

5 / 10

Dünkü otobüs yolculuğumda izlediğim daha doğrusu koltuk ekranındaki çalışan tek film olmasından dolayı izlemek zorunda kaldığım bir filmdi. Dört yıllık bir film olmasına karşın adını bile işitmemiştim. Birkaç güzel espri vardı. Gerisi bayat esprilerle geçiyordu. İyi değil, kötü de değil. İzlenecek başka bir şey yoksa önerilir.

@ustilago yazdı...

Çar, 25 Oca 2017, 21:26 (1 yıl önce)

yeni dönem salon filmleri arasında iyi bir yeri var bence yerin dibine sokanların diğer yerli yapımlarda ne buldugunu sormak isterim biraz daha zorlasalar kara mizaha kayacak bir film olmuş size puanım 3 qanqa

@rien-toutce yazdı...

Paz, 11 Ara 2016, 18:14 (1 yıl önce)

yorumları çok abartı buluyorum. sanki diğer ülkelerin tüm filmleri harika imiş gibi bizim her filmimizden yüksek performans beklenmesi gülünç. evet ben de çok beğenmemiştim filmi ma burada yapılan yorumları da hak etmediğini düşünüyorum. sonuçta bir komedi filmi çekiliyor ne kadar ilginç olabilir ki. kendi çapında izlenebilir bir film olmuş bence. kaldı ki gupse nin ilk senaryosu imiş. başarı gökten inmiyor biraz tecrübe biraz zaman ve biraz da pratik gerekli. zamanla daha iyi olabilir belki.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Deliha filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Deliha filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Deliha filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI