7.5

310 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.8 (10.779 OY)

Süre

1 Saat 43 Dk.

Ülke

Türkiye

Yönetmen

Senaristler

Burak Aksak

KONUSU

Suriçi semtinde yaşayan ve hayatını dolmuş şoförlüğü yaparak kazanan iyi kalpli ve çekingen Rıza, mahallesinin gözbebeği olan genç bir delikanlıdır. Fakat doğru bildiği her şeyi Ayperi ile tanışınca yeniden gözden geçirecektir! Zira Ayperi el attığı her şeyi güzelleştiren masal kahramanı tadında bir kızdır. Biri kahraman olmak isterken, diğeri kahramanının peşindedir... Leyla ile Mecnun'un senaristi olarak tanıdığımız Burak Aksak'ın senaryosuna ve yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerini yine televizyon ekranlarından aşinası olduğumuz Hande Doğandemir ve Fatih Artman paylaşıyor. Filmin kadrosunda ayrıca Filmde, Fatih Artman, Hande Doğandemir, Devrim Yakut, Tarık Ünlüoğlu Cengiz Bozkurt, Erdal Tosun, Berat Yenilmez, Sadi Celil Cengiz, Cihan Ercan, Burcu Biricik, Ercan Yazgan, Ani İpekkaya ve de konuk oyuncular olarak Gökçe Bahadır ve Gürkan Uygun isimleri yer alıyor. Filmin yapımcılığını ise BKM üstleniyor.

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (30)

@eski-takvim yazdı...

Cmt, 06 Oca 2018, 09:47 (3 ay önce)

9.5 / 10

Bu filme yüksek puan verdim çünkü komedi filmi yapacağız diye aşırı saçma ve küfürlü film yapanlara inat, bu filmle kaliteli bir komedi yapılabilir görülsün diye.  biz çok eğlendik, bazı yerlerde gülme krizine bile girdik, her bir karakter başlı başına güzeldi.  Leyla ile Mecnunun tarzına alışık olanlara ayrı bir lezzetli gelecektir, çaktığın selamı da görmedik değil hocam:)     

@tutunulkeyf yazdı...

Pzt, 28 Kas 2016, 11:32 (1 yıl önce)

5.4 / 10

Konu bütünlüğü kesinlikle yok filmde...  Her şey birden oluyor. Fantastik diye aklıma eseni koyarım mantığı bence olmuyor. Sırf komik olsun diye türlü türlü adamlar peyda oluyor. Ayrıca bazı zorlama kelime oyunları, klişe yerli komedi sineması oyunculuğu filmi iyice çekilmez kıldı. 

@benisakinceanla yazdı...

Paz, 17 Oca 2016, 21:49 (2 yıl önce)

6.5 / 10

hande doğandemir olmamış bu filme. yada oynadığı dizilerden dolayı bana antipatik geliyor, bilemedim. yine de keyifli bir burak aksak filmiydi. insanın içini ısıtıyor.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Bana Masal Anlatma filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Bana Masal Anlatma filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Bana Masal Anlatma filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI