6.5

162 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.1 (5.100 OY)

Vizyon Tarihi

18 Eylül 2015

Süre

1 Saat 45 Dk.

Ülke

Türkiye

KONUSU

Hayatı hep kuralına göre yaşamış Kudret’in düzeni yaşadığı sürpriz olaylarla tepetaklak olur. O da çok sevdiği arabasına atlayıp Antep’e doğru yola çıkar. Yolculuk boyunca hem arabasının hem de Kudret'in başına gelmeyen kalmaz. Kudret yüzlerce kilometrenin sonun da hem dostluğun önemini keşfedecek hem de kuralsız yaşamın keyfini öğrenecektir.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (16)

@oceanid yazdı...

Per, 25 Oca 2018, 20:00 (5 ay önce)

Güzeldi işte ne bekliyorsunuz anlamıyorum ki

@delahoya yazdı...

Cum, 12 May 2017, 16:35 (1 yıl önce)

Burak Aksak ve Leyla ile Mecnun kafasında bir film olunca beklenti çok yüksek oluyor fakat bu film beklentiyi karşılamıyor ne yazık ki ?   Çünkü aceleye geldiği açık ortada , hikayenin sonu zaten belli ve finali bekleyerek izliyorsunuz...  Yinede izlerken çok sıkmayan, güzel detaylara sahip, tadında olmuş film.

@asodiyolla yazdı...

Cum, 14 Eki 2016, 12:44 (1 yıl önce)

Bana Masal Anlatma'da daha az beğenilişini ancak BMA'nın ilk film olmasına ve Burak Aksak severlerin de bu ilk film heyecanıyla filmi izlemelerine bağlıyorum.''komedi'' açısından değerlendireceksek kara bela daha filmin içine yedirilmiş esprileri ve yine durum komedileri ile BMA'nın önüne geçiyor.Ve bence en önemlisi,başı sonu belli bir senaryosu var,kurgu yapmışlar! bu maalesef BMA'daki en büyük eksikti,birbirinden kopuk,''neydi şimdi bu?'' dedirten sahneler..Belki üstüne üflenen minicik,ama çok minik fantastik tozu farklı kılıyordur BMA'yı.. Onun dışında klasik burak aksak;bir önceki sahnede mis gibi gülerken hemen ardından boğazınızı düğümleyebiliyor,yine lim göndermesi var,yine cengiz bozkurt var:) Bir de cihan ercan bana göre gizli yıldızı filmin,cengiz bozkurt'la kafa kafayaydılar güldürme konusunda bence. her iki film için de spoiler içerir.. Onun dışında gene bir kale düğümü var -BMA'da da Ayperi kalede ortaya çıkıyordu,burda da rüyasında annesi Kudret'i   antep kalesi'ne gönderiyor-,yine film sonunda bir yangın var -BMA'da madam'ın evi yanarken bu defa kara bela yanıyor :))- gibi gibi.. her iki film için de spoiler içerir.. Velhasıl kelam, Burak Aksak mutlaka ''tarzı'' olan,anlatacak güzel hikayeleri olan bir adam.Daha iyi olacağının da sinyalini verdi bana göre,takipteyim..

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Kara Bela filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kara Bela filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kara Bela filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI