Çok Pişmiş Yorumları

Çok Pişmiş filmi detayları

@nisayaren

2 ay önce

3 / 10

Başından sonuna klişelerle dolu, bir hikaye vermek konusunda başarısız bir film.

@yavuzgl

4 yıl önce

7.5 / 10

Filmin önermesi sanırım şöyle: "Hayatta elde ettiğimizde hiçbir şeyi değiştirmeyecek şeyler vardır fakat bunları elde edemediğimizde ise o 'hiç' koca bir yıkıma dönüşebilir."

@stiff

4 yıl önce

6.5 / 10

Genellikle "iyi hissetme filmi" olarak nitelendirilmiş ama ben o konuda beklediğim tadı alamadım. Nice filmler var; izlediğinde hem karakter hem izleyen harika hissedebiliyor. Bu açıdan beklentimin altında kaldı. Sürekli Paris'teki olaylar vurgusu var ama o olaylar da çok basit geçiştiriliyor. Filmin süresine göre doğal tabi. Bradley Cooper'ın karizmasının ekmeği yenmiş biraz. Yine de iyi vakit geçirdim. 6,5/10

@ferrit

5 yıl önce

Herif en sonunda olursa olur olmazsa olmaz düşüncesine erişmişken
"service" dedikten sonra film orda bitseydi filmin bir anlamı olurdu benim için.

@cazsever

8 yıl önce

6.6 / 10

Formüle dayanan basit bir "kendini iyi hisset" filmi, daha fazlası değil. Daniel Brühl'ün sade ama etkili oyunculuğunu not etmek lazım.

Uma Thurman'ın karakteri, sadece, şef Adam Jones'tan etkilenmemiz için eklenmiş hikayeye, işlevini yerine getirdikten sonra kayboluyor. Bu gibi nedenlerle basit bir film.

@serkanaydemir

8 yıl önce

6 / 10

Basit bir senaryo ve aksın oyunculuk.

İçinde hiçbir şeyin olmadığı ama kendini izleten bir yapısı olan filmlerden. Belki o kadar çok farklı yapım izlediğimizden artık bu derece sıradanlık ilgimizi çekmiyor ya da daha önce bu kadar sıradan bir senaryodan sağlam yapımlar izlediğimizden de olabilir bu durum tabi. Hangisini düşünüyorsanız düşünün film vasat bir gidişe sahip. Bazı oyuncular basit bir senaryo içinde karşımıza çıkıyor. Alicia Vikander ve Emma Thompson'ın neden oynadığı hala anlamış değilim. Avrupa'da film çekiyoruz hade Avrupalılar sizleri de katalım mantığıyla oynamışlar sank. Biz buna kısacası torpil diyoruz. Bu yönden film biraz basit kalıyor. Aldığı puana layık bir yapım. Yani izlenir ama çok şey beklemeyin.

İyi seyirler.

P: 6
O

@oinokhoe

8 yıl önce

4.8 / 10

Öncelikle çok zayıf bir senaryoya sahipti. Mutfak filminde mutfakla ilgili şov yoktu. Biz alışkınızdır o bıçakla doğrama numaralarına. Ama tek bir şov bile göremedik.Hep tabak süsleyip durdular. Üstelik fast food reklamı alarak da mutfak filmleri arasında bir ilki yaşatmış olabilir.

@desislavkova

8 yıl önce

1 / 10

Ozet:
YEMEK ZEKA ve SERSERILIK.
A

@asodiyolla

8 yıl önce

senaryodaki o son raddede verilmesi gereken ''başarı'' duygusu tam verilemiş sanki.yükseliyorsunuz yükseliyorsunuz ve tam orda kalıyor,patlamıyor senaryo.ama buna rağmen ben yemeğin kendisini dahi izlemeyi seven biriyim,benim için izlemesi zevkli bir filmdi lakin senaryo zayıf kalmış.

@delahoya

8 yıl önce

5.6 / 10

Harika bir Bradley Cooper perfonmansı , bunun yanında zayıf ve vasatı geçemeyen senaryosuyla izleyiciyi pek tatmin etmeyen bir film çıkmış diye düşünüyorum kendi adıma.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL