6.7

95 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.6 (131.785 OY)

KONUSU
Paris’te bir restoranda çalışan Şef Adam Jones, kötü alışkanlıklarından vazgeçemeyince sahip olduğu her şeyi kaybetme aşamasına gelir. İki Michelin yıldızlı şef bir noktadan sonra kendi mutfağını oluşturup hatalarını telafi etmeye karar verir. Bunun için ekibine üstün yetenekli şefleri ve güzel Hele ... Devamı
Paris’te bir restoranda çalışan Şef Adam Jones, kötü alışkanlıklarından vazgeçemeyince sahip olduğu her şeyi kaybetme aşamasına gelir. İki Michelin yıldızlı şef bir noktadan sonra kendi mutfağını oluşturup hatalarını telafi etmeye karar verir. Bunun için ekibine üstün yetenekli şefleri ve güzel Helene’yi katmak zorundadır...

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@nisayaren

1 hafta önce

3 / 10

Başından sonuna klişelerle dolu, bir hikaye vermek konusunda başarısız bir film.

@yavuzgl

4 yıl önce

7.5 / 10

Filmin önermesi sanırım şöyle: "Hayatta elde ettiğimizde hiçbir şeyi değiştirmeyecek şeyler vardır fakat bunları elde edemediğimizde ise o 'hiç' koca bir yıkıma dönüşebilir."

@stiff

4 yıl önce

6.5 / 10

Genellikle "iyi hissetme filmi" olarak nitelendirilmiş ama ben o konuda beklediğim tadı alamadım. Nice filmler var; izlediğinde hem karakter hem izleyen harika hissedebiliyor. Bu açıdan beklentimin altında kaldı. Sürekli Paris'teki olaylar vurgusu var ama o olaylar da çok basit geçiştiriliyor. Filmin süresine göre doğal tabi. Bradley Cooper'ın karizmasının ekmeği yenmiş biraz. Yine de iyi vakit geçirdim. 6,5/10

@ferrit

5 yıl önce

Herif en sonunda olursa olur olmazsa olmaz düşüncesine erişmişken
"service" dedikten sonra film orda bitseydi filmin bir anlamı olurdu benim için.

@cazsever

8 yıl önce

6.6 / 10

Formüle dayanan basit bir "kendini iyi hisset" filmi, daha fazlası değil. Daniel Brühl'ün sade ama etkili oyunculuğunu not etmek lazım.

Uma Thurman'ın karakteri, sadece, şef Adam Jones'tan etkilenmemiz için eklenmiş hikayeye, işlevini yerine getirdikten sonra kayboluyor. Bu gibi nedenlerle basit bir film.
O

@oinokhoe

8 yıl önce

4.8 / 10

Öncelikle çok zayıf bir senaryoya sahipti. Mutfak filminde mutfakla ilgili şov yoktu. Biz alışkınızdır o bıçakla doğrama numaralarına. Ama tek bir şov bile göremedik.Hep tabak süsleyip durdular. Üstelik fast food reklamı alarak da mutfak filmleri arasında bir ilki yaşatmış olabilir.

@desislavkova

8 yıl önce

1 / 10

Ozet:
YEMEK ZEKA ve SERSERILIK.

@delahoya

8 yıl önce

5.6 / 10

Harika bir Bradley Cooper perfonmansı , bunun yanında zayıf ve vasatı geçemeyen senaryosuyla izleyiciyi pek tatmin etmeyen bir film çıkmış diye düşünüyorum kendi adıma.

@iugur

8 yıl önce

10 / 10

keşke 100 üstünden 200 verebilsek.

soundtracklerine öldüm.
SPOILER

Çok Pişmiş filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Çok Pişmiş filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Çok Pişmiş filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL