Venom: Zehirli Öfke Yorumları

Venom: Zehirli Öfke filmi detayları

R

@ruruboii

1 ay önce

4.6 / 10

Filmin senaryosunda düşündükçe daha fazla mantık hatası buluyorsunuz. Filme çoluk çocuk da gelecek diye hiç umursamamışlar. Keşke görsel efekt kadar senaryoya önem verselermiş. Filmde venomun dünyada kalma sebebini duyunca kriz geçirebilirsiniz. Sanırım senarist lisede çok zorbalığa uğramış. Tom Hardy için bile izlenmez ki oyunculuğu kötü olmamasına rağmen.
B

@burak_senel

2 yıl önce

Fazla yoruma gerek yok. "Çerezlik" kelimesi bu filme cuk oturuyor. Derinlere girerek incelemeye kalkarsak büyük afallar.

İlk after creditteki Kuzuların Sessizliği göndermesi gözlerden kaçmadı.

@a_gnydn

2 yıl önce

6.9 / 10

Marvel ve dc filmlerini gereksiz abartılı bulmuşumdur. Batman serisini bile seneler sonra izledim o derece uzağım süper kahraman aleminden. Fantastik bir şey istersem açar anime izlerdim. Netflixte olması dolayısıyla film bulamayınca izlediğim ve garip bir şekilde eğlendiğim bir film oldu. Bence başarılı tom abi saolsun iyi vakit geçirdim ama yine de marvel ve dc bir balondan ibarettir benim için.

@stiff

3 yıl önce

7 / 10

İzlerken keyif aldım, çok iyi vakit geçirdim. Ama sanırım süper kahramanlık filmleri hala bana hitap etmiyor. Beğendiğim süper kahramanlık filmleri var. Ama bunu daha gerçekçi yapanları seviyorum. Kick-Ass gibi. İşin içine bol efekt, süper güçler, bir de espritüel karakter yapma çabası beni biraz itiyor. Özellikle kapışma sahneleri beni çok çekmiyor. Tom Hardy’yi severim, bu role de yakışmış. Bazı sahneleri beğendim. Sonu da fena bitmedi. Süper kahraman filmi olarak değil ama bol hareketli bir aksiyon filmi olarak beğendiğimi söyleyebilirim.

@denihiszionlevi

4 yıl önce

9.6 / 10

13 yaşında kuzenim var, çok seviyor. Tüm fantastik filmleri izlemiş bir çocuk. Israr etti izledik. Bu tür şeyler izlemeyi sevenler için güzel bir filme benziyordu. Ben dram türünü çok sevdiğim için bana hitap etmedi.

@naksidil

4 yıl önce

7.3 / 10

Sonunda benim de Venom'um olsun diyebilisiniz ;) Deli dolu, kafa ısıran sempatik Venom'um.. Tom Hardy ile iyi bir ikili olmuşlar.

@kumik

5 yıl önce

Sony ve Marvel işbirliği sebebiyle ilk filmin 13 yaş üstünde genel bir kitleye hitap edecek şekilde çekildiği söyleniyor ancak Marvel Stüdyoları 2. filmde yer almazsa -ki büyük ihtimalle almayacak- bizi çok daha keskin ve eğlenceli bir film bekliyor olabilir. Deadpool ayarında tatmin edici bir film umuyorum, hadi bakalım...
B

@beyazokyanus

5 yıl önce

8.3 / 10

harika bir film.. bol aksiyonlu ve eğlenceli bir film.. tom hardy çok tatlı :)

@dilekcandar

5 yıl önce

Bu venom kötü değil miydi? niye sempatik olmuş?
K

@kitapkafa

5 yıl önce

Çerezlik film karsiligi olduğunu düşünmüyorum gerçekten eglenceliydi. Marvel filmlerini seven birinin sevecegine eminim
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL