Delik Yorumları

Delik filmi detayları

@demirr

2 ay önce

4 / 10

Zaman kaybı bir film 10 tane liseli bile bir ay olmadan çeker boş abartma bişey!hapse girip bukadar mutlu güleryüzlü olmaları zaten büyük saçmalık. Hayatında polis nezaretin de bile kalmamış çoluk çocuk çok güzel çok gerçek diye methiyeler düzmüş gerçeklikle alakası olmayan bir film ona göre izliyecekseniz izleyin
Zamanına göre gayet iyi bir film, oyunculuklar şahane. Özellikle Darbant rolünü oynayan Jean Keraudy rolunun hakkını fazlasıyla vermiş.Oyuncu, geçmişinde de Fransa'daki La Sante Hapishanesinde benzer bir kaçma girişiminde bulunmus. . Bu arada adamı, anthony quinn'e benzeten bir tek ben değilim umarım

@mg28

1 yıl önce

8.7 / 10

Olağanüstü, tekrar tekrar seyredilmesi gereken bir başyapıt ortaya çıkarılmış. Oyunculuklar efsanee

@free-style

2 yıl önce

8.6 / 10

Hapishaneden kaçış filmleri arasında yeri farklı olan bir başyapıt. Özellikle oldu bittiye getirilmeyen kaçış için yapılan hazırlık ve kazı çalışmalarının saniye saniye gösterilmesi filmin değerini daha da artırıyor.

@dram

2 yıl önce

9 / 10

zavalli gaspard... filimin sonu qoydu adama

@ortadunya

3 yıl önce

hapishanelerin uyuşturucu satıcısı zencilerden ibaret olmadığını, kravatlı güzel giyimli bir adamla da hapishane ortamının anlatılabileceğini ispatlayan film. tünel kazma aşamaları insana orada hissettiriyor. son olarak "zavallı gaspard"
Z

@zana

3 yıl önce

1 / 10

Nasıl açılıyor filmler

@naksidil

3 yıl önce

8.6 / 10

Hapishane temalı filmleri severler doğru filmde .Pür dikkat kesildiğim ve zamanın nasıl geçtiğini anlamadığım bir yapım. Üzerinde titizlikle çalışılmış , abartısız , doğal içten oyunculuklar ve zeki kurgulanmış birfilm. Kesinlikle tavsiyedir ..

@gamazashi

4 yıl önce

9.6 / 10

Çok değil ama hepsi iyiydi, 24 tane hapishane filmi izlemişim.

EN İYİSİ.

Je deviens fou maintenant

@carpathia

5 yıl önce

8.6 / 10

''Fransız sinemasının fikri var,Amerikan sinemasının parası var''.Fransadan çıkan bu yapım gelmiş geçmiş en iyi hapishane filmlerindendir hatta en iyisi.Hapishane kaçışının psikolojisi, tünel planları,operasyonu bu kadar detaylı göstermesi,kaçış esnasında müzik kullanılmaması ve gerilim düzeyini yüksek tutması bakımından çok beğendim.Özgürlüğe giden yolda aşılması gereken engellerin ortadan kaldırılmasının neredeyse tam zamanlı gösterilmesi kaşıkla veya levye ile tünel kazan amerikan mahkumlarına göre inandırıcılığı yüzde bir milyon artırıyor.

Becker, filmi bitirdikten 2 hafta sonra kalp krizi sonucu yaşama veda etmiştir. bir hapishane filmi olarak klişelerden uzak,Gerçek oyuncularla güçlü diyaloglara sahip, izlenmesi gereken bir başyapıt.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL