Across the Universe Yorumları

Across the Universe filmi detayları

F

@filedelfiya

7 yıl önce

Bu filme kadar gelmissiniz, ne mutlu size! Peki, The Boat That Rocked'i ( http://www.filimadami.com/film/5009/the-boat-that-rocked-2009-rockn-roll-teknesi/ ) izlediniz mi? O zaman, benim nacizane fikrim once onu izleyin. Sonrasinda bu filmi izleyin. Beatles sevginiz yoksa cok saracagini dusunmuyorum. Basroldeki erkek arkadasin yakisikli olmasi da sizi cekmis olabilir, oyunculuklarini abartmayalim, fena degiller ama mukemmel de degiller! Ilk sarki cok guzel bu arada, hic olmadi onun hatrina bi girisini izleyin. Film hakkinda gorusum sevebilirsiniz de, sevmeyebilirsiniz de. Ben sevenlerdenim; muzikal sevmiyorum, beatles seviyorum, gecisleri cok basarili buldum. Sahne gecisleri beni genelde en rahatsiz eden sey oluyor, bu filmde tutarli ki boyle muhtesem olmayan bir film icin zor valla, helal olsun.

@hamdicakir

10 yıl önce

tam bir çöp. en az -5 bekliyorum asılın düğmeye

@junkheadinpurpl

11 yıl önce

7.5 / 10

Beatles ve o dönemleri sevenlerin kesinlikle izlemesi gereken bir film ! Beatles şarkılarını oyuncuların ağzından dinlemek de ayrı bir keyif,güzel bir deneyimdi ayrıca ;)

@figencicek

11 yıl önce

herbirisi birbirinden mikemmeliğ dı bidıls şarkılarının böylesine güzel şeedilmesi miss.

www.youtube.com/watch?v=O-8mYqzUJ4U

minikli çocuğun sesini öpüyorum buralardan.

www.youtube.com/watch?v=hOZcFdYolOw&list=PL428DCDB923756C81

buda tüm filmde geçen şarkıların şeysi.günde ellibeş kez dinliyorum artık.

film iç açıyor,zihin tazeletiyor,mutluluk hormonu salgılatıyor.

@snmsnm

11 yıl önce

9 / 10

Beatles şarkılarının mükemmeliğinin yanında bu kadar çok duygunun bir arada verilebilmesi çok etkileyici.. En az bir kez izlenir.. Sonrasında across the universe geceleri yapılır.. Hiç olmadı film açılıp sadece dinlenir.. Birçok temanın aynı filmde olması tehlikeli ama bu filmde çok ustaca işlenmiş.. izlemeden geçmeyin derim..
K

@kronosandultio

12 yıl önce

bir beatles hayranı olarak defalarca izledim ve en az beatles dinlemekten zevk aldığım kadar bu filmden de zevk aldım. hatta bazen sırf dinlemek için bile açmışımdır bu filmi.

@airking

12 yıl önce

7.3 / 10

Güzel olmuş. Bazı yerlerde güldürdü bazı yerlerde hüzünlendirdi. Birkaç sahnesi gerçekten etkileyiciydi. Bowling oynarken ve askerlik şubesindeki hareketler müzikler bi r harikaydı.

@imanimgevredi

12 yıl önce

4.9 / 10

Başta Beatles sevmemekle beraber, karşısında oturup saatlerce andaval gibi baktığım film. Bazı Beatles şarkılarını bana bile sevdirebilmiştir fakat film öyle bir ilerler ki, "N'oluyoruz lan?" etkisi yaratabilir. Çünkü kurgu güzeldir fakat bağlama işi zayıftır. Kısacası "Beatleöööss!" diye etrafta koşanların yere göğe sığdıramayacağı film. Doğruya doğru, eksiyi de filmi beğenmedim diye alacaksam pes, o da farklı bir konu.
A

@anexilea

12 yıl önce

10 / 10

Sürekli başkalarına izlettiğim, ve izlettirirken benim detekrar tekrar izlediğim muhteşem görselliği olan müzikal bir film. Bu filmi özellikle bütün müzik severlerin izlemesini umuyorum. Ayrıca müzikal filmlerden hoşlanmıyorsanız bile bu filmi izlemeden geçmeyin derim :)

@senbonzakura_ka

13 yıl önce

10 / 10

Benim gibi ekranda Jim Sturgess'ı görmekten hoşlanıyor ve The Beatles yorumlarını dinlemeyi istiyorsanız filmden oldukça keyif alacağınız söylenebilir.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL