Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story Yorumları

Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story dizisi detayları

@eski_takvim

1 ay önce

Amerikadaki hukuk sistemi hakkinda da cok ciddi aciklari gorebileceginiz bir dizi. irkcilik hala var. BLM.

@coreality

1 ay önce

9 / 10

Evan Peters döktürmüş. Oyunculuğunun zirveye vurduğu bir dizi olmuş. Adam bu dizi için çok karanlık yerlere gitmiş, herkesin harcı değil yani taktir ettim.

@holyghost90

1 ay önce

İlk bölüm hariç diğer bölümlerini uykumu getirdiği için tamamlayamadım.İşleyiş çok ağır ve heyecansız.

@volkk

2 ay önce

7 / 10

5 bölümde anatlıacak olayı 10 blüme uzatmışlar. İnanılmaz sıkıcı. Hikayeye katkısı olmayan saçma sapan ayrıntılarla doldurulmuş. Sararak izledim. Evan Peters'ın oyunculuğu ve kurban ailelerine saygı gereği Dahmer'ın eylemleri detaylandırılmaması dışında beğenmedim. İzlemezseniz bir kaybınız olmaz.

@zenobiaa

2 ay önce

7.1 / 10

evan tüm gerilimi hiç konuşmadan bile verebiliyor. güzel iş.

@kuzgunadam

2 ay önce

7.5 / 10

Özellikle belgesel tarzı yapımları gereksiz uzatma gibi bir huyu var Netflix'in bu da kaliteyi düşüren gereksiz sıkıcı bölümleri doğuruyor. Konu böyle çarpıcıyken daha iyi bir yapım olabilirdi eksikleri fazla
F

@freydisrhea

2 ay önce

Dahmer’de 7. Bölüme geçtim. Bence durağan bir dizi. Yani belgesel modunda gerçek görüntüler kullanılsa mesela çok çarpıcı olabilirdi. Ama dizi olarak korku gerilimden ziyade dram dizisi gibi. Hatta film gibi uzun uzadıya sahneler biraz sıkıcı dahi olabiliyor yer yer. Yani gerçek bir hikaye, insanların hayatlarının gerçek kesitleri evet bunu düşününce üzücü oluyor ama korkunç hissetiremiyor. Vahşeti çok gizli vermişler. Yani fresh diye bir film var mesela. Kurgu. Ama çok daha vahşi hissettiriyor ve nefret ile öfke uyandırıyor. Ama bu katil bende kötü ve itici bir his uyandıramadı bir türlü oysaki canavar. Yani anne baba ilgisizliği yüzünden bok gibi yetişmiş bir insan. Ama ne gerçek katiller var ve belgeselleri var izlerken tiksiniyorsun adamdan. Sanki katilden tiksindirmek amacı çok güdülmemiş gibi. Dizinin güzel taraflarından biri anne, babanın, babaannenin gerçeklerle yüzleşmekten kaçan ebeveyn tavrının gerçekçiliği. Gerçekte de böyledir. Ebeveynler çocuklarının çirkin taraflarıyla y
... Devamı
Dahmer’de 7. Bölüme geçtim. Bence durağan bir dizi. Yani belgesel modunda gerçek görüntüler kullanılsa mesela çok çarpıcı olabilirdi. Ama dizi olarak korku gerilimden ziyade dram dizisi gibi. Hatta film gibi uzun uzadıya sahneler biraz sıkıcı dahi olabiliyor yer yer. Yani gerçek bir hikaye, insanların hayatlarının gerçek kesitleri evet bunu düşününce üzücü oluyor ama korkunç hissetiremiyor. Vahşeti çok gizli vermişler. Yani fresh diye bir film var mesela. Kurgu. Ama çok daha vahşi hissettiriyor ve nefret ile öfke uyandırıyor. Ama bu katil bende kötü ve itici bir his uyandıramadı bir türlü oysaki canavar. Yani anne baba ilgisizliği yüzünden bok gibi yetişmiş bir insan. Ama ne gerçek katiller var ve belgeselleri var izlerken tiksiniyorsun adamdan. Sanki katilden tiksindirmek amacı çok güdülmemiş gibi. Dizinin güzel taraflarından biri anne, babanın, babaannenin gerçeklerle yüzleşmekten kaçan ebeveyn tavrının gerçekçiliği. Gerçekte de böyledir. Ebeveynler çocuklarının çirkin taraflarıyla yüzleşmeden, olay büyümeden kapansın derdinde olurlar. Bu açıdan gerçekteki çelişkili insan halini yansıtabilmişler.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL