7. Koğuştaki Mucize Yorumları

7. Koğuştaki Mucize filmi detayları

@mecnun-hammet

4 gün önce

8.2 / 10

Film Türkiye standartlarına göre gerek mekan gerek zaman gerekse oyuncular ve kostümler açısından mükemmel. Senaryo ve kurgu birazcık orta düzeyde kalmış. Küçük kızın oyunculuğu’da çok iyiydi. Tabi yönetmen izleyiciyi ağlatmak için çok uğraşmış orası da ayrı konu. İşte kişinin üzerine çok gidilmesi veya her sahnede müzik olması gibi.

@arkadas

1 ay önce

senaryo güzel de insanın üzerine bu kadar da gidilmez. zaten zor sahneler bir de müzik veriyor yok bilmem ne yapıyor, ağlatacak diye bir hayli zorlamışlar bu konuda maalesef. Dozunda kalmalıymış ve bir yorumda daha gördüm kurguda da biraz daha düşünülebilirmiş. bir zaman sonra tahmin edilebilir oluyor.

Kadrosu iyi, şu duygusal tepki yönünden de aşırılık mevzusu olmasa hepsinin oyunculuğu daha da iyi olurmuş diye düşünüyorum.

Filmin orjinalini de sırf böyle mi diye görmek için izleme listeme aldım.

İzlemek konusunda arada kalan arkadaşlara, izlenir diyebilirim.

@dilaraulusal

2 ay önce

Mendillerinizi hazırlamanızı tavsiye ederim. Ciğer sökmesinin dışında bireyin sistemsel olarak nasıl çaresiz kalabileceğini bir aile dramının içinde işlemiş. Bir yandan adalet sistemine isyan ettiriyor bir yandan da vicdan duygusunu sorgulatıyor. Oyuncuların performanslarını başarılı buldum. Koğuştaki her türden adamın hayatlarını izlemek de keyifliydi.

@bigamist

2 ay önce

Neymar bunu beğendi

@tugceozturk0

2 ay önce

6 / 10

Kurgu ve senaryo oldukça basitti. Fazla beklentiyle izlemek de hayal kırıklığına uğrattı sanırım beni. Bahsedildiği kadar, hele ki Babam ve Oğlum ile karşılaştırılabilecek iyi bir film ne yazık ki değil.

@yurdagulbogar

3 ay önce

9.5 / 10

Tek kelimeyle muhtesem bir film. Oyunculuklar muhtesem. Ozellikle Aras Buu Iynemli ve Mesut Akusta oyunculuk anlaminda dokturmus...

@prensesinuykusu

3 ay önce

5.5 / 10

Bu film de ağlamamak gibi bir şey söz konusu bile olamaz. Her sahnesi ajıtasyonla dolu ve trajik bir hikaye. göz yaşları kendiliğinden akıyor. Fakat ağlatıyor olması bu filmi iyi bir film yapar mı? kesinlikle hayır! Vasatın bile altında, kötü bir film bence.

@tiamath

3 ay önce

5.5 / 10

Bizi ağlatmayı başarıyorsa, o film için iyi diyoruz. Bu filmdeki durumda bu. Tamamen seyirciyi ağlatmaya odaklı, tüm film boyunca baskın bir şekilde yayılmış duygusallık hakim. Hikaye ve kurgu oldukça basit. Filmde sadece oyunculuklar ve sanat yönetimi başarılı. Onun dışında malesef pek beğenmedim. Hatta çok fazla uzatılmış sahneler var. Bir noktadan sonra türk dizisi mantığıyla süreyi doldurmak için çekilmiş film gibi gelmeye başladı.

@filmist

3 ay önce

8 / 10

Hiçbirşeyden haberi olmayan Memo'nun hayattaki en büyük sınavı
Adalet arama çabaları...
Filmdeki duygular izleyiciye çok iyi aktarılmış insanı derinden etkiliyor.
Aras Bulut İynemli hakkını vererek oynamış.

@ozlemmonderr

6 ay önce

7 / 10

Filmin geneline yayılan ve fazla gelen bir drama söz konusu. Bu durum biraz boğuyor ve sonuna doğru olan asıl kısmın etkisini azaltıyor. Genel olarak iyi veya kötü diyemediğim bir film olmuş. Aras Bulut inanılmaz bir oyunculuk sergiliyor. Kendini sürekli geliştiren ve gelecek için efsaneleşme yolunda ilerleyen bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Yakın tarihe dair verdiği mesajlar iyiydi. Vakit kaybı olmaz, izlenmeli diye düşünüyorum.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL