Assassination Yorumları

Assassination filmi detayları

@timeuponaonce

1 ay önce

Jun Ji Hyun'un oynadığı bir kötü film var mıdır bilmem. Belki vardır ama diğer harika filmleri gibi bu filmini de çok beğendim.Bir de o doğal güzelliği... Kadın rolünün hakkını da veriyor. Koşmaksa koşmak, savaşmaksa savaşmak kardeşim. Diğer oyuncular da iyi olunca film haliyle tadından yenmiyo. Gerek aksiyon, gerek gerilim, tebessüm ettiren sahneler ya da sinir zıplatma sahneleri olsun hepsinin gayet yerinde ve güzel olduğunu düşünüyorum. Çok sıkmayan, dinamik bir film.

@bozzoba

2 yıl önce

Rastlantı sonucu izledim. Herkes birbirine benziyor diye ilk başta olayları anlamakta biraz zorlandıysam da bir süre sonra her şey yerli yerine oturdu. Yer yer gülümseten, yer yer çok iç sızlatan; "Bir kişi bu kadar adamı nasıl vurdu ve kendisi hiç yaralanmadı bile?" sorusunu sordurmasına rağmen buna yanıt aramamanın daha iyi olacağına, olay örgüsü ve dramatik işleyişe odaklanmaya izleyiciyi iknâ eden; bir başka "Koreliler bu işi biliyor abi..." filmi.

@pinky

6 yıl önce

tesadüfen seyrettim, gayet başarılı buldum. ilk 1 saat anlamak hayli karışık gelse de sonrasında hızla merak uyandırıyor.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL