5.9

100 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.4 (228.461 OY)

KONUSU
Yabancı bir gezegene getirilen birlik, kısa sürede kendilerinin av olduğunu farkeder. Gözden düşmüş bir fizikçi dışında her biri soğukkanlı birer katil olan ve Yakuza, suçlular, ölüm mangası timinden oluşan bir grup paralı askerler, insan predator(avcı)lar. Düştükleri gezegende bu sefer kendileri uz ... Devamı
Yabancı bir gezegene getirilen birlik, kısa sürede kendilerinin av olduğunu farkeder. Gözden düşmüş bir fizikçi dışında her biri soğukkanlı birer katil olan ve Yakuza, suçlular, ölüm mangası timinden oluşan bir grup paralı askerler, insan predator(avcı)lar. Düştükleri gezegende bu sefer kendileri uzaylı predatorlar tarafından sistematik bir biçimde avlanıyorlar.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
K

@kahramansmt

6 yıl önce

5.6 / 10

Daha güzel olabilirdi fakat böyle de iyi olmuş .. Predator filmi izlediğinizi hissediyosunuz en azından.
B

@basak

12 yıl önce

8 / 10

Yabancı bir gezegene getirilen birlik, kısa sürede kendilerinin av olduğunu farkediyorlar. Acımasız birer katil olan paralı askerler Predatorlara karşı savaşıyorlar.

''İnsan avlamak gibisi yoktur. Zevk alırsın ve hiçbir şeye önem vermezsin''

Filmi izleyenlerin merak ettikleri ilk şey askerin predatorlardan nasıl saklandıgı..bu da filmin içinde geçen felsefelerden birinde var 'Ortam ısınırsa buhar olursunuz' ki adrien daha sonra bu şekilde predatorun karşısına çıkıyor. Yakuzanın boş alanda samurai kılıcıyla predator'la kapıştıgı sahne off karizma..yakuza (Louis Ozawa Changchien) karizma predator ayri bir karizma. Adrien brody'nin oldugu her filmi izleyen biri olarak çok çok iyi degil ama iyi ve Alice Braga dikatimi çeken oyunculardan

@koncaku

12 yıl önce

Oturun okek, obeb çözün daha iyi.O derece yaani.

@havlayankuzu

12 yıl önce

Sevgili Adrien ve Bale, ikinizi de aynı kişinin kandırdığı kanaatindeyim. Telefon sapığı gibi konuşunca karizmatik olunmuyor. Üzülerek söylüyorum ama film boyu, en büyük rahatsızlık kaynağım Brody'nin genizden gelen lakırdılarıydı. Soğuk limonata içip gırtlağını şişiren şişko bir çocuğunki kadar sinir bozucuydu sesin,sayın Brody.

Filme dair ilk düşüncelerim bolca önyargıyla doluydu. Aslında Predators silsilesi içinde kalburüstü bir yapım olduğunu itiraf edeyim. Filmin sürprizleri kestirilebilir nitelikte ama yine de sunduğu atmosfer hoş. Predator efsanesinin kendi kültlerini biraz esnetmişler. Bir de sayın Predator abi, bizzat üç yıl Alien vs Preadators oynamış eski bir Predator olarak, sana tavsiyem: Termal çalışmıyorsa infaruja al, olmazsa NVA'ya bağla hacı abi, onu da yapamıyorsan kaskı çıkar. Anlayan anladı.

Saygılar.

@okan_adam

12 yıl önce

3.5 / 10

Yazıktır, günahtır. Gece yarısı Star Tv filmi olmuş koca Predator. Hay kafanız kopsun da çekemeyin böyle film :)
T

@tsungeon

12 yıl önce

3 / 10

Senaryonun elle tutulur bir yanı yok. Hikaye anlatımı ise yerlerde sürünüyor. Oyuncu seçimlerinin ve oyunculukların da kötü olduğunu söylemek yanlış olmaz. Her anlamıyla vakit kaybı bence de. Bunun yerine ilk Predator'ı seyretmek çok daha yerinde bir hareket.

@hamlet

12 yıl önce

6.2 / 10

üzüntüyle söylemek istiyorum ki daha iyisi yapılacakken neden bu kadar vasada düşürürler filmleri anlamış değilim.

izlemeye başlıyorsunuz filmi ha birşeyler olacak oldu derken film sona eriyor ve eğer olmazsa film tutulmazsa böyle yukardan inen kafeslerle film kalacak, eğer tutulursa bunun serisi de gelecek diyerekten son sahne çekimlerine çokca rastlar olduk bu aralar.

@havlayankuzu

12 yıl önce

Adrien Brody'nin amacı nedir,çözebilmiş değilim.

Kariyerini yerin dibine sokmak için özel bir çaba sarf ediyor.

Holywood'un kabızlık süreci içerisinde, hala eski çevrimler,devam filmleri, eski filmlerin 3D versiyonları gibi, günü kurtarma çabalarından ötesini göremiyoruz.Adrien Brody de hiç seçici davranmamış rolü kabul ederken.

Isıtılıp yeniden önümüze sürülen bu temcit pilavı da selefleri gibi, çok şey vaadetmiyor.

Para, vakit ve akıl kaybı.
SPOILER

Predators filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Predators filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Predators filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL