VİZYONDA

6.2

14 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.2 (75.175 OY)

KONUSU
300 yıl önce Comanche Nation'da geçen Prey, azılı ve çok yetenekli bir savaşçı olan genç bir kadın olan Naru'nun hikayesini konu ediyor. Great Plains'de dolaşan en efsanevi avcıların gölgesinde büyüyen yetenekli bir kadın savaşçı olan Naru, büyük bir tehlike kabilesini tehdit ettiğinde, insanlarını ... Devamı
300 yıl önce Comanche Nation'da geçen Prey, azılı ve çok yetenekli bir savaşçı olan genç bir kadın olan Naru'nun hikayesini konu ediyor. Great Plains'de dolaşan en efsanevi avcıların gölgesinde büyüyen yetenekli bir kadın savaşçı olan Naru, büyük bir tehlike kabilesini tehdit ettiğinde, insanlarını korumak için harekete geçer. Naru, kabilesini Dünya'ya inen teknik olarak gelişmiş bir cephaneliğe sahip, son derece gelişmiş avılara karşı korumak için zorlu bir mücadeleye girişir.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@volkk

3 gün önce

1.3 / 10

Berbat. 2018 yapımı Predator filmini serinin en kötüsü sanıyordum. Yanılmışım. O en azından izleniyordu bu izlenmiyor da. 1 saat 40 dakikalık süre nedir arkadaş? Ağır çekimde film yapmışlar. Konu ve senaryo olmadığı için uzatalım da millet bişi sansın demişler herhalde. Bir de insanların hareketleri dialogları filan geçtiği döneme hiç uymuş mu? Kocaman bir vakit kaybı. Uzak durun.

@asdf_13

4 gün önce

6.7 / 10

serinin standartlarına göre gayet iyi bir film fakat oyuncuların günümüz amerikan ingilizcesi ile konuşmaları filmi izlerken gerçeklikten kopmamı engelledi.

@tarik75

5 gün önce

7.8 / 10

Güzel ve başarılı Pretador filmi olmuş. 8/10

@betelgeuze

5 gün önce

7.8 / 10

Sonunda iyi bir Predator filmi izleyebildim. 1987'deki film hariç diğer filmlerini çok beğendiğimi söyleyemem. Ama özellikle son Predator faciası çok başkaydı. Bu filmde çıtayı yükselmiş görmek çok sevindirdi. Beğeniyle izledim. Tavsiye ederim.

@furkandgn9

5 gün önce

8 / 10

İzlediğim en iyi Predator filmi.
D

@darknatres

6 gün önce

predatorler; hiç bir bölümü ilki kadar güzel olmuyor.
SPOILER

Prey filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Prey filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Prey filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL