Predator (2018)

The Predator

Film 1 Saat 47 Dk. Aksiyon, Bilim Kurgu Kanada, ABD 14 Eylül 2018

6.1

26 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.4 (92.013 OY)

KONUSU
Film, tehdit altında olan insan ırkını, ölümcül Predator ırkından korumaya çalışan bir ekibin mücadelesini anlatıyor. Küçük bir çocuğunun yaptığı yanlışlık, evrenin en ölümcül avcıları olan Predator ırkının gezegene geri dönmesine neden olur. Onlar artık hiç olmadığı kadar güçlü, zeki ve ölümcüldür. ... Devamı
Film, tehdit altında olan insan ırkını, ölümcül Predator ırkından korumaya çalışan bir ekibin mücadelesini anlatıyor. Küçük bir çocuğunun yaptığı yanlışlık, evrenin en ölümcül avcıları olan Predator ırkının gezegene geri dönmesine neden olur. Onlar artık hiç olmadığı kadar güçlü, zeki ve ölümcüldür. Irk kendilerini diğer türlerden topladıkları DNA örnekleri ile oldukça geliştirmiştir. İnsanlık büyük bir tehlike ile karşı karşıyadır. İnsan ırkının sona ermesini ise sadece eski askerler ve hoşnutsuz bir fen öğretmeninden oluşan uyumsuz bir ekip engelleyebilir.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
Beklentimin oldukça yüksek olduğu bir filmdi. Ancak eski filmlerin kaotik ve karanlık atmosferinden uzak ve oldukça gereksiz ve alakasız detaylar ile doluydu. Maalesef tatmin edici değildi.

@gupse

3 ay önce

9 / 10

Oyuncu ekibi gerçekten güzel seçilmiş. Filmde komik sahnelere de yer verilmesi hoş olmuş. Kısmen de duygusal sahneler vardı. Aksiyon filmlerine nazaran güzel diyaloglara yer verilmiş.
A

@apostle51

6 ay önce

7.1 / 10

Burdaki yorumların aksine aşırı vasat bir film değildi. Komik diyaloglar bence çok komikti. Ama bir komedi filmi olmadığı için kimi zaman iğreti dursada , kalabalık bir arkadaş topluluğu ile izledik ve biz keyif aldık. Tek başıma izlesem aynı tadı alamayabilirdim ama fena değildi.

@comeche

8 ay önce

Yahu ben anlamıyorum. Sırf marvel tutturdu bunu diye, salak! salak! yan karakterle niye güzelim filmi mizah sevdasına kurban ediyorsunuz? Kötü diyaloglar anlaşılabilir belki ama Predator'un geri planda kalması... Bütünüyle hayal kırıklığı benim için.

Konuya ilgisiz olacak ama "aşırı vasat" doğru bir kullanım olmuyor sanırım. "vasatın oldukça altı" daha uygun gibi.
Eğlenceli yapıyım derken filmi bitirmek diye buna denir.Sevdiğim bir yönetmen olduğu için gittim ama tam bir hayal kırıklığı diyebilirim.

@casus

8 ay önce

4.1 / 10

Filmi dün sinemada izleme fırsatı buldum. Saf şiddet, saf kan, saf vahşet arıyorsanız var. Fakat birçok remake filmde olduğu gibi orijinal filmin kat kat altında unutulmaya mahkum bir yapım çıkmış. Mizah ile ilginç karakterlerle eğlenceli bir şey ortaya çıkarılacağı düşünülmüş ama alakası yoktu. Karakterler ilgi çekmekten uzaktı.

Filmin senaryosu, diyalogları oldukça kötü. Karakterler oldukça karışık, ana karakter yardımcı karakter kim filmin sonuna kadar anlaşılmıyor. Daha önceki filmlerde Predator ön plandayken, bu filmde bir konuyu öne çıkaralım denilerek arka plana itilmiş ama olmamis. İnsan karakterler ve onların iki cumle ile anlatılabilecek hikayelerine fazla yer verilmis. Yan karakter olduklarını düşününce daha kötüydü.

Anladığım kadarı ile yeni bir evrenle, yeni bir seri ortaya çıkarmaya çabalıyorlar. Bana pek gelecek vadediyor izlenimi vermedi. Rafa kalkabilir. Filmi aşırı vasat buldum.
SPOILER

Predator filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Predator filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Predator filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL