Yönetmen
|
Nimród Antal
|
Senarist
|
Alex Litvak
Michael Finch
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Işık Şefi
|
Colin J. Campbell
|
Mekan Yöneticisi
|
Logan Cooper
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Brian Bettwy
|
Terzi
|
Cindy Renaud-Kim
|
Boom Operatörü
|
Tom Sturgis
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Tom Proper
|
Müzik
|
John Debney
, Pete Anthony
, Jeff Atmajian
, Frank Bennett
, Jeff Carson
, Kevin Connolly
, Wade Culbreath
, Brad Dechter
, Sandy DeCrescent
, Greg Dennen
, George Doering
, Bruce Dukov
, Matt Franko
, Tina Guo
, Andrew Kinney
, Robert Kraft
, Tim Lauber
, Shawn Murphy
, Victor Pesavento
, Keith Power
, Peter Rotter
, Alan Silvestri
, Steven L. Smith
, Denis St. Amand
, Tom Steel
, John Van Tongeren
, Mike Watts
, Kevin Kaska
, Christopher Klatman
, Don Nemitz
, Noah Scot Snyder
, Darrin McCann
, Serena McKinney
, Wayne Bergeron
, Don Williams
, Clayton Haslop
|
Işık Yönetmeni
|
Sean Noel Walker
, jonathan Swartz
|
Set Şefi
|
Mark Hanks
|
Dolly Sorumlusu
|
Neil Fraser
|
Işık Teknisyeni
|
Spencer Pharr
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Ferrell A. Shinnick
|
Başlık Tasarımı
|
Kurt Volk
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
David Rimer
|
Üretim Hizmetleri
|
Elizabeth Avellan
, John Davis
, Tom Proper
, Robert Rodriguez
, Alex Young
|
Ortak Yapımcı
|
Tom Proper
|
Yapım Sanatçısı
|
Caylah Eddleblute
, Steve Joyner
|
Sinematografi
|
Gyula Pados
|
Animasyon
|
Regina Cachuela
, Alex Toader
, Omar Morsy
|
Teşekkürler
|
Rick Perry
|
Dublörler
|
Joey Anaya
, Steve Boyles
, Bob Brown
, Steve M. Davison
, Jeremy Fitzgerald
, Dick Hancock
, Michael Hansen
, Ryan Happy
, Brian L. Keaulana
, James C. Lewis
, Norman Mora
, Brian Munce
, Heidi Pascoe
, Dana Reed
, Troy Robinson
, James Ryan
, Ryan Ryusaki
, David Schultz
, Tim Trella
, Aaron Walters
, Michael Weis
, Hank Amos
|
Diğer
|
Alex Litvak
, Michael Finch
, Jim Thomas
, John Thomas
|
Diğer
|
David Ackerman
, Dayne Ahuna
, Heath Allyn
, John Arszyla
, Toni Atterbury
, Joe Cappelletti
, Peggy Chen
, Gino Crognale
, Kera Dacy
, Christopher Dufau
, Jeff Edwards
, Joe Fiske
, Jeffrey Gladu
, Ryan Gomez
, Case Johnson
, Waléra Kanischtscheff
, Betsy Koch
, Georgina Marquis
, Jake McKinnon
, Jennifer Mosley
, Molly Murray
, Gregory Nicotero
, Michael O'Brien
, Joey Orosco
, Aisa Palomares
, Diego Daniel Pardo
, Dawn Robinette
, Cindy Robinson
, Steve Sawhill
, Shannon Shea
, Mark Spencer
, Karen Strassman
, Cynthia Streit
, Wayne Toth
, Andrew Varenhorst
, Kurt Volk
, Larry Zanoff
, Jonathan Wayne Scribner
, Christian Skibinski
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Jeff Couch
, Lara Graffunder
, John Reed
, Harold L. Woods
|
Editoryal Hizmetler
|
George Chavez
, Eileen Godoy
, Mo Henry
, Natasha Leonnet
, Jay Mahavier
, Tim Maxwell
, Amy Pawlowski
, Ian Silverstein
, Jim Passon
|
Kamera Teknisyeni
|
Joaquin Gonzalo Avellán
, Roger Basquette
, Rich Bond
, Colin J. Campbell
, Blake Clifton
, Timothy E. Cole
, Scott Conn
, Rick Crum
, Eric Cunningham
, John Eschberger
, Bryan Fletchall
, Cory Foster
, Neil Fraser
, Mark Gerasimenko
, Michael Gillespie
, Jason Hibarger
, Robert Janecka
, Janet Jensen
, Raul Mello
, P.K. Munson
, John Nijhawan
, Ryne Niner
, Spencer Pharr
, James Reid
, Phillip Renke
, Robert B. Reynolds
, Ferrell A. Shinnick
, Louis Smith
, Pete Stockton
, Henry Tirl
, Rico Torres
, Leif E. Ulvog
, Steve Urban
, Raimar van den Bylaardt II
, Sebastian Vega
, Ezra Venetos
, Craig Wadlin
, Aaron G. York
, Aaron Atom Vyvial
|
Silah Danışmanı
|
Larry Zanoff
|
Görsel Efektler
|
Shaun Friedberg 'Pyrokinesis'
, Stephen Allison
, Marc Aubry
, Marie-Josee Auclair
, Patrice-Alain Barrette
, Michel Barrière
, Olivier Beaulieu
, Didier Bertrand
, Louise Bertrand
, Frederic Breault
, Caroline Brien
, Joerg W. Bungert
, Caroline Belisle
, Jon Campfens
, Taylor Carrasco
, Francois Chancrin
, Matthieu Chatelier
, Shane Cooper
, Joanie Croteau
, Emily Davis
, Yoshi DeHerrera
, Andrew Dela Cruz
, Thierry Delattre
, Eric Desaulniers
, Philippe Desiront
, Anouk Deveault-Moreau
, Sebastien Dostie
, Lafleche Dumais
, Mathieu Dupuis
, Dwayne Lance Elahie
, Jean-Pierre Flayeux
, David Forest
, Steve Fraser
, Anthony Fung
, Richard Gordoa
, Veronique Guay
, Myléne Guérin
, Tim Hey
, Nadine Homier
, Sébastien Jacob
, Samuel Jacques
, Joseph Kasparian
, Dorota Kowalska
, Alex Kramer
, Lars Kramer
, Anouk L'Heureux
, Keith Lackey
, Alain Lacroix
, Mathieu Lalonde
, Nancy Lamontagne
, Evelyne Leblond
, Mathieu Leclaire
, Daniel Leduc
, Francois Leduc
, Samuel Lepage-Bedard
, Danny Levesque
, Martine Losier
, Daniel Macarin
, Jocelyn Maher
, Richard Martin
, Renton McNeill
, Francois Metivier
, Ron E.J. Miller
, Belly Mingmuong
, Christian Morin
, Arwen Munro
, Nicolas-Alexandre Noel
, Chris Olivia
, Stéphane Paradis
, Steve Pelchat
, Patrick Piche
, Eric Ponton
, Jabbar Raisani
, Pierre Raymond
, Paul Redican
, Charles Richer
, Sébastien Rioux
, David Roberge
, Robert Rodriguez
, Guillaume Ruegg
, Katy Savoie
, Stephen Smart
, Gregory L. Smith
, Travis Smith
, Nathan Srigley
, Guillaume St-Aubin-Seers
, Albrecht Steinmetz
, Frederick George Stuhrberg
, jonathan Swartz
, Josef Sy
, Charles Tait
, Sylvie Talbot
, Jalal Tchelebi
, Philippe Theroux
, Gaetan Thiffault
, Alex Toader
, Anne Tremblay
, Jean-Jacques Tremblay
, Véronique Tremblay
, Raphael Valle
, Jean Frédéric Veilleux
, Celine Velasco
, Kurt Volk
, Rich Volp
, Sean Noel Walker
, Deborah Zadzora
, Hubert Zapalowicz
, Pierrot Berube
, Jeff Capogreco
, Thomas Mathai
, Cameron Smith
, Hytham Morsy
|
Özel Efektler
|
Jaremy Aiello
, Dian Bachar
, David A. Brooke
, Michael Broom
, Chris Cera
, John Criswell
, Gino Crognale
, Brian Cross
, Jeff L. Deist
, Jeff Edwards
, John Paul Fedele
, Joe Giles
, Brian Hillard
, Grady Holder
, Allan B. Holt
, Akihito Ikeda
, Garrett Immel
, Samantha Inoue Harte
, Carey Jones
, Marcus LaPorte
, Jim Leonard
, Mark Maitre
, James W. McCormick
, Barry McQueary
, Michelle Millay
, Bruce D. Mitchell
, Joe Montenegro
, Morgan Muta
, Gregory Nicotero
, Michael O'Brien
, Joey Orosco
, Gary Pawlowski
, Dirk Rogers
, Michael Ross
, Frank Rydberg
, Jordu Schell
, Caleb Schneider
, Walter Schneider
, Andy Schoneberg
, Shannon Shea
, Robert Simokovic
, Wayne Toth
, Bob Trevino
, A.J. Venuto
, Hill Vinot
, Kevin Wasner
, Carrin Welch
, Dick Wood
, Jeffrey D. Woodrel
, Chris Zega
, Jake McKinnon
, Wes Mattox
, John McLeod
, Tijen Osman
|
Ses
|
Ethan Andrus
, Joaquin Gonzalo Avellán
, David Bach
, Joe Cappelletti
, Clark Crawford
, Robin Atkin Downes
, Brad Engleking
, Paula Fairfield
, Alan Freedman
, Catherine Harper
, William Jacobs
, Darrin Mann
, Charles Maynes
, Christopher Moriana
, Carla Murray
, Beauxregard Neylon
, Angelo Palazzo
, Tim Rakoczy
, Sergio Reyes
, Robert Rodriguez
, Tom Sturgis
, Michael Swanner
, Clayton Weber
, John Soukup
|
Sanat Yönetimi
|
David Michael Ableman
, Jeff B. Adams Jr.
, Paul Alix
, Ted Altman
, Marc Baird
, Pedro Barquin
, Amy Bell
, Richard J. Bell
, Brad Blei
, Rodney Brown
, Marcia Bruscato-Poss
, Brandon Campbell
, Corey Childress
, Travis Eisenberg
, James Fowler
, Ken Gaston-Kilgore
, Richard Glass
, Juliet Guimont
, Mark Hanks
, Elliott Hostetter
, Carey Jones
, Brandon Kihl
, Garry Kirks
, Marcus LaPorte
, Carolyn Lassek
, Kevin Mangan
, Christopher Martin
, Ana Martinez
, Joe McCusker
, Martin L. Mercer
, Morgan Muta
, Chris Olivia
, Michael Panevics
, Joseph C. Pepe
, Adele Plauche
, Gen Quintanilla
, Isaia Robins
, Steve Sawhill
, Corissa Smith
, Spencer Smith
, Darrell Tachibana
, Alex Toader
, Tommy Tomlinson
, Marisa Umsawasdi
, Kurt Volk
, Laura Wallgren
, Kelly Westmiller
, Rob Simons
|
İkinci Birim
|
Brian Bettwy
, Susan Jasso
, David Rimer
|
Operasyon Yöneticisi
|
Tom Proper
, Ron Schmidt
|
Makyaj Sorumlusu
|
Howard Berger
, Mark Boley
, David A. Brooke
, Becki Drake
, Greg Funk
, Jake Garber
, Gregory Nicotero
, Ermahn Ospina
, Cristina Patterson
, Joe Rivera
, Beverley House
|
Yapım Koordinatörü
|
Cynthia Streit
|
Yapımcı
|
Robert Rodriguez
, John Davis
, Elizabeth Avellan
|
Orkestra Şefi
|
Brad Dechter
|
Eş Yapımcı
|
Bill Scott
|
Yönetici yapımcı
|
Alex Young
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Dick Wood
|
Ses Tasarımcısı
|
Paula Fairfield
, Carla Murray
|
ADR Editörü
|
David Bach
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Ron Schmidt
|
Set Tasarımı
|
Adele Plauche
, Jeff B. Adams Jr.
|
Görüntü Yönetmeni
|
Gyula Pados
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Joe Rivera
|
Dublörler Koordinatörü
|
Jeffrey J. Dashnaw
, Steve M. Davison
|
Kostüm Tasarımı
|
Nina Proctor
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Steve Joyner
, Caylah Eddleblute
|
Müzik Editörü
|
Jeff Carson
|
Editör
|
Dan Zimmerman
|
Oyuncu Seçimi
|
Mary Vernieu
, J.C. Cantu
, Jaina Ashton
, Brandon Hemmerling
, Michelle Wade Byrd
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
John Debney
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Ermahn Ospina
|
Senaryo Süpervizörü
|
Gina Grande
|
Karakter
|
Jim Thomas
, John Thomas
|
İnşaat Koordinatörü
|
Joe McCusker
|
Kostüm Sorumlusu
|
Amy Maner
, Anna Abbey
, Ashlyn Angel
, Stephany Baskin
, Charlotte Harrigan
, Esther Marquis
, Cindy Renaud-Kim
|
Ses Editörü
|
William Jacobs
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Jabbar Raisani
|
Yeşil Sorumlusu
|
Pedro Barquin
, Richard J. Bell
, Francois Larosa
|
Kameraman
|
Mark Gerasimenko
|
Butafor
|
Tommy Tomlinson
|
Steadicam Operatörü
|
Henry Tirl
|
Set Fotoğrafçısı
|
Rico Torres
|
Set Dekorasyon
|
David Hack
|
Görsel Efekt Editörü
|
Travis Smith
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Tim Rakoczy
|
Ses efektleri Editörü
|
Angelo Palazzo
|
Diyalog Editörü
|
Brad Engleking
|
Dış Sesler Editörü
|
Clayton Weber
, Joaquin Gonzalo Avellán
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Ana Martínez
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Joe Montenegro
|
Genel
|
Susan Jasso
, Dan Zimmerman
, Heidi Pascoe
|