Kırık Bir Aşk Hikayesi Yorumları

Kırık Bir Aşk Hikayesi filmi detayları

Aysel ve Fuat'ın arasındaki edebiyatçı titizliğini taşıyan cümleler iki yalnız ruhun birbirini bulduğunda geçebilecek bir muhabbetten izler taşıyor.

"Aşk belki de acı çekmektir"

@filmist

6 ay önce

7.2 / 10

Aysel ve Fuat'ın hikayesi.
Mükemmel bir anlatım tarzı var.Film bitinceye kadar çizgisini bir milim bozmuyor.Böyle bir filmin sıkması beklenir ama kesinlikle sıkmıyor.O kadar güzel zaman akıp gidiyor ki ne zaman bittiği anlaşılmıyor.
Cahit Berkay'ın hakkını vermek lazım

@rashomon

8 ay önce

8 / 10

Aşkı,sevgiyi insanların yaşam kaygılarını,geleceğin geçmişi maddi ve kültürel olarak yok edişini hayatın bireylerin,sokakların geçmişin sade ve güzel olan herşeyin yok oluşunu hüzünlü müzikleriyle bir aşk üzerinden anlatıyor.
Yalnızlığın ve Aşkın hikayesi..Ömer kavur'un sonu gelmeyen yolculuklarına..
S

@siyahtuval

9 ay önce

9 / 10

dün bir yerde final sahnesine denk gelmiştim. finalini gördüğüm halde izledim bu filmi şiir gibiydi. tekrar tekrar izlenilinebilir türden.
S

@sanli_goztepe

4 yıl önce

10 / 10

Her yönüyle dört dörtlük bir film geçmişte seyretmiştim çok etkilenmiştim dingin müzikleri iyi oyunculuklar her yönüyle en iyi aşk filmleri arasında yer alır.
O

@ozcangazan

4 yıl önce

10 / 10

Çok güzel bir film her bir sahnesi adeta bir şaheserdi ayrıca bol ödüllü bir filmdir.

@gozdealla

5 yıl önce

10 / 10

Film müziği Cahit Berkay'a ait;
https://www.youtube.com/watch?v=pNaLLunyeHg&t=40s
P

@philocine

7 yıl önce

7.6 / 10

finalde bir sahne var ki... of.
F

@filozof_ve_yoks

11 yıl önce

Yabancılaşma ve hayatın rutininde akıp gitmesi, yaşananların sanki bize ait olmaması, duygusuzlaşma çok iyi anlatılmış. Baştan sona hüzün...
W

@wasnt

15 yıl önce

8 / 10

Küçük Bir Kasabanın O Kendine Has İçDinamiklerini Harika Yansıtmış Usta , Saf Aşk Filmi Olarak Nitelemek Benim Nazarımda Yanlış Bir Hareket Olur , Aşkın Yanında Yalnızlıgı , Sessiz Ve Kimsesizligide Barındırır Hikayesi ... Kamuran Usluer Başta Olmak Üzere Oyuncu Kadrosu Üstündür , Hele ki Hümeyra , Tekrar Kendine Hayran Bırakır Bakışları , Finalde ki O Kısa Konuşma "Kırıktı" Hakikaten ... Cahit Berkayda Muhteşem Bir Melodiye Daha İmza Atmıştır ... Lakin Bir Sahne Var ki Kadir İnanır'ın Filmde Oldugunu Anlatıyor ...
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL