B

@babanneminkaoti

1 yıl önce

0.1 / 10

Böyle rezalet bir film yok. İsim ile güzel para kazananlardan. Gora'dan sonra hele ki büyük hayal kırıklığı. Cem Yılmaz'ın küfürle güldürmeye çalışması da Recep İvedik'i hatırlatıyor.

Filmde hayvana tecavüz unsuru olması ise zaten güzel bir yapım olsa bile (ki değil) değersiz kılardı benim gözümde. İzleyici kitlesinin bir kısmının çocuk olduğunun farkındayken böyle bir sahne koymak mide bulandırıcı.

@kamran666

5 ay önce

O sahnede AİDS-e işaret ediyor.

@serapgunkara

5 yıl önce

lagaan'ı izledikten sonra filmin esin kaynağını da çözmüş oldum ve hemen yorum yapma gereği hissettim. Ve benim için A.R.O.G un bittiği yerdeyim
C

@cm101mmxi

6 yıl önce

Gora dan sonra çıkacağını biliyorduk film güzeldi Gora bir uzay filmi iken bu film ise eski çağ filmlerinden. Gora kadar olmasa da güzeldi

@maroia

8 yıl önce

6.8 / 10

İlk izlediğinizde gülüyorsunuz belki birkaç yerine de tekrar izlemek için boşuna elinizi DVD'ye doğru götürmeyin. Gerçekten daha iyileri var. Lütfen.

@lowen

8 yıl önce

7.1 / 10

G.O.R.A 'nın gölgesinde kalmış bir film,açıkçası benim için biraz hayal kırıklığı oldu,ama yine de Türk filmleri standartların üzerinde olduğu kesin.Cem Yılmaz küfür olayını biraz kompleks yaparak gereksiz bir yol izlemiş,yine de izlenilesi bir Türk filmi..
L

@lanterne-magiqu

9 yıl önce

7.4 / 10

Yapılan abuk subuk Türk filmlerine bakınca gayet hoş ama yeterince tatmin etmedi.Her kesimden insan anlayacak diye espri kalitesi düşürülmüş.Daha iyisi yapılabilirdi.
B

@batanga

9 yıl önce

türkler uzayada (gora) dan sonra türkler taş devrinde konulu, gora gibi güldüremeyen, cem yılmaz ın kişisel zevkini tatmin etmek için çekilmiş gibi duran başarısız komedi. emek çok lakin film amacını yerine getiremiyor.
Z

@zabala

9 yıl önce

sigranın insanı öldürdüğünü en güzel film

(siper et usta)
N

@normanstansfiel

10 yıl önce

inanılmaz repliklerle güldüren cok keyifli bir film

örn:

arif :ateşte bi döndüreydin onu ya
H

@hardrhymer

10 yıl önce

7.1 / 10

açıkçası filmi beğendim niye mi?

espiriler iyi seçilmişti evet kabul...gora gibi sade anlaşılır espiriler yok ama filmde anlayana güzel espiriler var.Cem yılmaz bir çok kişiye gönderme yapmış Melih gökçek dahil.bence izlenmesi gerekilen bir film
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL