Do Not Disturb Yorumları

Do Not Disturb filmi detayları

S

@she_wolf

1 hafta önce

9 / 10

Bence Cem YILMAZ'ın en iyi filmlerinden biri. Senaryo mesaj açısından dolu dolu. Bazı replikler kafamda yer etti. Mekan, kostüm, dekor, her şeyiyle bütünlük vardı. Oldukça beğendim. Tekrar tekrar izlerim.

@normajeane

1 ay önce

8 / 10

Yine bana göre Wes Anderson havasında bir film. Ayzek karakterini çok seviyorum. Tutunamayan bir karakter. Oyuncu seçimi çok iyi. Şu hayatta en üzüldüğüm şey ne biliyor musun senin gibi bilgili insanlarla düşman olmak.
Siz mutlu musunuz bari? Bir tek ben mi başaramıyorum. Mesaj içerikli ama kör göze parmak sokmadan amaç edinmiş bir film. Ayzek bıçaklanıp pansuman yaptırdıktan sonra Zuhal'le topallayarak otele dönme sahnesi çok iyiydi.

@kumcular

1 ay önce

7.2 / 10

Cem Yılmaz iyi bir gözlemci ve oyuncu, tek mekân ve bir gecelik süreye ülkenin durumunu resmetmiş.
Vatandaşların yarısı leblebi gibi reçete edilen antidepresanlar sayesinde bağımlı olmuş. Eğitimli kesim ya hayatından bezmiş ya da alkol ile avunuyor. Suçlu ve suça meyilliler ceza evlerinden bir sebeple salınmış. Delikanlı görülenlerin tek derdi cinsiyet ayrımcılığı, aile içi şiddet her yerde. Polis olayları sadece izliyor.
Daha önce kendi halimize güldürmeyi başarmasına rağmen artık o ince çizginin geçildiğini belli ediyor filminde…
S

@she_wolf

1 hafta önce

ne kadar nokta atışı bir özet :)

@dumbledrar

1 ay önce

6.5 / 10

Cem Yılmaz'ın yeni filmi çıkmış dur izleyelim de keyfimiz yerine gelsin gülüp eğlenelim diye düşünenlere kötü bir haberim var. Pandeminin o ağır atmosferi çok güzel işlenmiş, sokaklar boş kasvetli ve karanlık. Kullanılan renkler başarılı. Özge Özberk'in oynadığı kısımlar olmasa da olurmuş eczane bölümleri bir tık gereksiz geldi bana. Sırf üstat Celal Kadri Kınoğlu ve onun muhteşem oyunculuğu için bile yeniden izlenilir. Kendisini çok özlemişiz.

@eymir66

1 ay önce

6.6 / 10

Basit bir film olmamış, ağır bir psikoz filmi, filmin sonuna doğru dağıldım dikkatimi veremedim, bunun gibi farklı filmleri daha .ok isterim artık delilik olmasın.

@maverick16

1 ay önce

7.1 / 10

Charlie Kaufman'ın " I'm Thinking of Ending Things " filmine benzettim. 7/10

@gomeisa

1 ay önce

Ne öldürdü ne güldürdü. Öyle bir şeydi.

@albatraozgg

2 ay önce

8 / 10

Sıkılanlar klasik cem yılmaz 2 espri yapsın bizi güldürsün kafasında olanlar sanırım. Bu filmde ilacını almadan gün geçiremeyen bir karakteri anlatıyor. Ki gayet güzel işlenmiş. Yine bol mesajlı ve alaylı bir yapım. Cem Yılmaz'ın bu tarz yapımları daha çok yazması gerek.

@sabiha

2 ay önce

İzlemeye katlanamadığım Erşan Kuneri yapımından sonraki Cem Yılmaz yapımı. Şahane cast seçimleriyle Ayzek'in nice maceralarında umarım yine buluşuruz diyorum ve evet Cem Yılmaz severler ikiye ayrılıyor klişesine girersek bu filmi sevenler Her Şey Çok Güzel Olacak, Hokkabaz, Kara Komik filmleri sevenler ve Erşan Kuneri, Arog, Gora severler diye ayrılabilir özetle. Umarım bizim tarafa çalışmayı aksatmaz ;)

@uniqueen

2 ay önce

cem yılmaz netflix i deneme tahtası olarak kullanıyor..
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL