Yönetmen
|
Alex Garland
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Sam Phillips
|
Hazır Boyacı
|
Mal Zawadzki
|
Teknik Ressam
|
Michael Pybus
|
Protez Makyaj Sanatçısı
|
Paul Spateri
|
Elektrikçi
|
Pawel Polak
, Daniel Chaytor
, Neil Ashton
, Seth Crosby
, Christian Hayes
, Daniel Addis
, Gary Owen
, Andy D. Stewart
, Daniel Stones
, Kai Blamey
|
2B Sorumlusu
|
Tom Rolfe
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Charlie Reed
|
Teşekkürler
|
Alana Mayo
, Michael Benton Adler
, Paloma Baeza
, Dimitri Doganis
, Walter Donohue
, Gia Milinovich
|
Deniz Koordinatörü
|
Jonjo Stickland
|
Işık Teçhizat Şefi
|
John Antill
|
Görsel Efektler Teknik Yönetmeni
|
Amir Manavi
|
Yardımcı Butafor
|
Ben Johnson
|
3B Sanatçısı
|
Emanuele Farnesi
|
Yapım Ses Mikseri
|
Mitch Low
|
Boom Operatörü
|
Stephane Malenfant
|
Silah Danışmanı
|
Tom Ralphs
|
Pilot
|
Will Samuelson
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Poli Kyriacou
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Matthew Penry-Davey
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Clare St. John
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Sara Desmond
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Dan Riches
, Steve 'Moose' Smith
|
Işık Teknisyeni
|
Paul Allen
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Chloe Taylor
|
Animasyon
|
James Berkley
, Hyunju Cho
, Rod Dimayuga
, Chris Hutchison
, Trystan James
, Eduardo Castells Mateo
, Gwilym Morris
, George Meppadath Kurian
|
Marangoz
|
Josh Wood
|
Dublörler Koordinatörü
|
Jo McLaren
|
Kavramsal Tasarım
|
Elo Soode
|
Dublörler
|
Joanne Batten
, Niki Faulkner
, Andy Godbold
, Jan Holíček
, Chelsea Mather
, Obie Matthew
, Belinda McGinley
, Jo McLaren
, Casey Michaels
, Martin Pemberton
, Shane Roberts
, Anthony Skrimshire
, Leo Stransky
, Mens-Sana Tamakloe
, Karen Teoh
, Luke Tumber
, Pablo Verdejo
, Maxine Whittaker
, Leo Woodruff
, Martin Wilde
, Darren Malkin
, Tim Marshall-Rowe
|
Diğer
|
Alex Garland
, Jeff VanderMeer
|
Diğer
|
Samantha Arnold
, Alison Ball
, James Baudouy
, Maxwell Boulton
, Lucine Canel
, Jay Catlett
, Sarah Clark
, Leah Clarke
, Ian Creed
, Matt Curtis
, David Danisovszky
, Joshua Davy
, Jon Duncan
, Lucia Foster Found
, Gerry Grennell
, Natalie Harrower
, Tom Ishizuka
, Gemma Jones
, Vivien Kenny
, Sagar Khorasia
, Daniela Kriston
, Judd Lewin
, Obie Matthew
, Matt McNally
, Agnes Meath Baker
, Luke Moorcock
, Lauren Orlowski
, Ruben Pereira
, Tom Ralphs
, Daniel Rogers
, Dr Adam Rutherford
, Tamlyn Samuels
, Will Samuelson
, Faujja Singh
, Bobbi Jene Smith
, Andy Stephens
, Jonjo Stickland
, George Sullivan
, Kirsten Tobey
, Michael Martinez
, Nasrin Hoque
, Mary Boulding
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Allan Bradshaw
, Jimmy Carruthers
, Paul Deluce
, Clive Shaw
|
Mekan Yöneticisi
|
Julian Bivol
, Ed Burrell
, Damon Crane
, Charles De La Mare
, Lex Donovan
, Alex Gladstone
, Calum Green
, Simone Khoury
, Saba Kia
, Simon Lam
, Matt Mirrington
, Toni Nordli
, Ruben Pereira
, Ashley Rees
, Austin Salt-Cowell
|
Editoryal Hizmetler
|
Tom Alexander
, Thom Berryman
, James Corless
, Theresa Crooks
, Charlotte Dean
, Johnathan Wei Dickinson
, Tim Drewett
, Marie Fernandes
, Emanuele Giraldo
, Gemma Lyons
, Carlo Milillo
, Erline O'Donovan-Clarke
, Cesar Guto Piletti
, Otto Rodd
, Andrew Scattergood
, Paschalla Sharpe
, Ben-Roy Turner
, Isabel Zippert
, Justin Lanchbury
|
Kamera Teknisyeni
|
Daniel Addis
, Paul Allen
, John Antill
, Neil Ashton
, Kai Blamey
, Daniel Chaytor
, Adam Coles
, Charlotte Croft
, Seth Crosby
, Chris Dickinson
, George Anthony Fox
, Paolo Frasson
, Chris Georgas
, Christian Hayes
, Andy Lowe
, Craig Luck
, Filippo Maso
, Vince McGahon
, Tim Morris
, Peter Mountain
, Alexandra Médeville
, Gary Owen
, Jennie Paddon
, Sam Phillips
, Pawel Polak
, Nathan Porter
, Sarah Rollason
, Cenay Said
, Andy D. Stewart
, Daniel Stones
, Tom Storey
, Paul Surgison
, Michele Abramo Puricelli
, Rick Woollard
, Jay Patel
|
Koreograf
|
Bobbi Jene Smith
|
Görsel Efektler
|
Andrea Aceto
, Neil Alford
, Craig Allison
, Juan Alonso
, Rajat Amin
, Christopher Anciaume
, Austin Aplin
, Luke Armstrong
, Joe Arnold
, Adam Arnot
, Jessica Atkinson
, Tom Balogh
, Keith Barton
, Sara Bennett
, Dheeraj Bhadani
, Uttham Bhalaykar
, Thomas Biller
, Moti Biran
, Eduardo Bivar
, Michael Bovberg
, Peter Bowmar
, Hayley Brazelton
, Scott Brindley
, Nik Brownlee
, Daniel Cairnie
, Huseyin Caner
, Freddy Chavez Olmos
, Ann Chow
, Dan Churchill
, Sam Churchill
, Carlos Ciudad
, Richard Clarke
, David Cordon
, Sonia D'Costa
, Robert John Davies
, Rod Dimayuga
, Lisa Theresa Downey-Dent
, John Durney
, Paul Edwards
, Tamer Eldib
, Marco Aurélio Engelmann Santos
, Stephen Enticott
, Finella Fan
, YiMin Fan
, Emanuele Farnesi
, Amy Felce
, Marco Fiorani Parenzi
, Martin Fischer
, Federico Frassinelli
, David Frylund Otzen
, Alec Geldart
, Daniel Giron
, Melissa Goddard
, Ana Gomes
, Chris Gooch
, Oded Granot
, Jacob Green
, Alastair Grimshaw
, Jack Grundy
, Jonny Gu
, Xian Guan
, Connor Guyler
, Crystal Hadcroft
, Keagan Harris
, Alyssa Harrison
, Yasemin Hepguler
, Shani Hermoni
, Nicolas Hernandez
, Yan Caspar Hirschbuehl
, Will Howden
, Manuel Huertas Marchena
, Simon Hughes
, Dhuha Isa
, Zafar Janjua
, Vicki Juhasz
, Sean Kalra
, Michael Karp
, Ciarán Keenan
, Taskin Kenan
, Lukas Tiberio Klopfenstein
, Benjamin Krebs
, E. Suresh Kumar
, Jaymie Lam
, Erin Langford
, Tord Liljedahl Tønnesen
, Chew Teng Lim
, Natalie MacDonald
, Alex James Macieira
, Garry Maddison
, Amir Manavi
, Bhumika Mayer
, Fay McConkey
, Owen McGonigle
, Alasdair McNeill
, Callum Mcnulty
, Himanshu Meena
, Tobias Meier
, Rosanna Mennear
, M.S.M. Mirzhaa
, Ankur Mishra
, Oliver Money
, Alberto Montañés
, Victor Morejon
, Bastien Mortelecque
, Aj Mulley
, Sebastian Munoz Silva
, Katia Muscariello
, Jayaraj Muthukumar
, Garware Narendra
, Livi Naylor
, Salima Needham
, Yoon See Ng
, Dillan Nicholls
, Clare Norman
, Collette Nunes
, Roma O'Connor
, Paul O'Hara
, John O'Lone
, Noel O'Malley
, Artemis Oikonomopoulou
, Jonathan Opgenhaffen
, Mark Orme
, Oleksandr Panaskevych
, Irshad Patel
, Nikul Patel
, Daniel Paulsson
, Uppu Pavanrajesh
, Frank Petit
, Andrew Pinson
, Carlota Primo
, Aled Prosser
, Jakub Pruszkowski
, Giorgia Pulvirenti
, Ashwin Raju
, Luke Rawcliffe
, Max Rees
, Mike Rhone
, Tina Richardson
, Nicolas Rigaud
, Charlotte Roberts
, Neil Roche
, Tom Rolfe
, Katya Ruslanova
, Carl Schröter
, Sean Schur
, Aurora Shannon
, Kazumasa Shibata
, Asa Shoul
, Ricardo Silva
, Maciej Skoluba
, Adam Slater
, Eliot Speed
, Noga Alon Stein
, Thomas R. Steiner
, Jeremy Stewart
, Mary Stroumpouli
, Melissa Taylor
, Agnes Toomus
, Peter Toufidis
, Michael Tuohy
, Andrew Van Midde
, Andrew Whitehurst
, Sarah Williamson
, Ammann Christine Wong
, Jamie Wood
, William G. Wright
, Luca Zappala
, Robin Beard
, Alexander Ha
, Makoto Koyama
, Prakash Pathak
, Jose Alberto Pino
|
Özel Efektler
|
James Bainger
, Leon Harris
, Doug McCarthy
, Rupert Morency
, Ronnie Rackley
, Hayden Sheridan
, Jody Taylor
, Dan Vico
, Massimo Vico
, David j Watson
, Hayley Williams
|
Ses
|
Niv Adiri
, Ben Barker
, Lilly Blazewicz
, Peter Burgis
, Michael Clayton
, Rob Davidsson
, Mark DeSimone
, Gillian Dodders
, Tim Fraser
, Zoe Freed
, Danny Freemantle
, Glenn Freemantle
, Nick Freemantle
, Benjamin Gandy
, Glen Gathard
, Judah Getz
, Dayo James
, Bob Lacivita
, Mitch Low
, Stephane Malenfant
, Robert Malone
, Dash Mason-Malik
, Tyler Newhouse
, Emilie O'Connor
, Jemma Riley-Tolch
, John Skehill
, Jason Swanscott
, Ian Tapp
, Mhairi Wyles-Lang
, Evan J Haley
|
İkinci Birim
|
Dominic Channing-Williams
, Frank Macpherson
, Matthew Penry-Davey
, Ben Quirk
, Charlie Reed
, Sekani Doram
|
Operasyon Yöneticisi
|
Sara Desmond
, Clare St. John
, John David Gunkle
|
Makyaj Sorumlusu
|
Amie Aspden
, Samantha Denyer
, Chris Fitzpatrick
, Sian Grigg
, Sebastian Lochmann
, Grace McComisky
, Belinda Parish
, Sunita Parmar
, Claire Pompili
, Charlotte Rogers
, Paul Spateri
, Tristan Versluis
, Barrie Gower
, Camilla Kirk-Reynolds
, Joel Hall
, Patt Foad
|
Yapım Sanatçısı
|
Mark Digby
|
Sinematografi
|
Rob Hardy
|
Müzik
|
Geoff Barrow
, Ben Salisbury
, Simon Ashdown
, Daniel Bhattacharya
, Rupert Coulson
, Jerry Crozier-Cole
, Joshua Fielstra
, Alison Garner
, Yann McCullough
, Warren Zielinski
|
Üretim Hizmetleri
|
Jo Burn
, Eli Bush
, Allegra Clegg
, David Ellison
, Dana Goldberg
, Don Granger
, Andrew Macdonald
, Allon Reich
, Scott Rudin
, Joanne Smith
|
Dış Sesler Editörü
|
Lilly Blazewicz
|
Oyuncu Seçimi
|
Francine Maisler
, Nina Gold
, Martin Ware
|
Yapımcı
|
Andrew Macdonald
, Scott Rudin
, Allon Reich
, Eli Bush
|
Sanat Yönetimi
|
Elaine Kusmishko
, Simon Elsley
, Gareth Cousins
, Lauren Doss
, Denis Schnegg
, Alex Abelman
, Martin Asbury
, Gareth Bailey
, Jessica Barrell
, Toby Bellchambers
, Jo Berglund
, Gary Bird
, Ryan Bradbury
, Lauren Briggs-Miller
, Chris Caldow
, Christopher Chandler
, Dan Crandon
, Jed Evans
, James Gemmill
, Muffin Green
, Clare Holland
, Jason Htay
, Andrew Hughes
, Chloe James
, Gary Jobber
, Ben Johnson
, Martin Kane
, Kira Kemble
, Nigel Kirk
, Keely Lanigan-Atkins
, Sean Leishman
, Dan Marsden
, Lisa McDiarmid
, Sam Moulsdale
, Russell Oxley
, Seb Palmer
, Natalie Papageorgiadis
, John Pickersgill
, Michael Pybus
, Dan Riches
, Paul Rigby
, Stuart Silver
, Steve 'Moose' Smith
, Elo Soode
, Chloe Taylor
, Caitlin Thompson
, Joe Vassallo
, Gena Vazquez
, Mark Wallis
, Barney Ward
, Joe Wilmott
, Josh Wood
, Mal Zawadzki
, Andre Gilbert
, Kan Muftic
, Kouji Tajima
, Simon Webber
, Andrew Forrest
|
Ses efektleri Editörü
|
Danny Freemantle
, Robert Malone
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Niv Adiri
, Ian Tapp
|
Butafor
|
Muffin Green
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Hayley J Williams
|
Kostüm Sorumlusu
|
Nicole Young
, Poli Kyriacou
, Nadia Merabti
, Stephanie Paul
, Josie Pledge
, Kate Walling
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Sara Bennett
, Simon Hughes
, Andrew Whitehurst
|
Görüntü Yönetmeni
|
Rob Hardy
|
Ortak Yapımcı
|
Joanne Smith
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Geoff Barrow
, Ben Salisbury
|
Editör
|
Barney Pilling
|
1. Yardımcı Editör
|
Emanuele Giraldo
|
Yönetici yapımcı
|
Dana Goldberg
, Don Granger
, David Ellison
, Jo Burn
|
Set Dekorasyon
|
Michelle Day
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Denis Schnegg
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Mark Digby
|
Dış Sesler
|
Peter Burgis
, Zoe Freed
|
ADR Sorumlusu
|
Gillian Dodders
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Glenn Freemantle
|
Ses Tasarımcısı
|
Glenn Freemantle
, Ben Barker
, Niv Adiri
|
Kostüm Tasarımı
|
Sammy Sheldon
|
Senaryo
|
Alex Garland
|
Set Fotoğrafçısı
|
Peter Mountain
|
Diyalog Editörü
|
Emilie O'Connor
|
Başlık Tasarımı
|
Matt Curtis
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Nicolas Hernandez
, Artemis Oikonomopoulou
, Luca Zappala
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Austin Aplin
, Paul O'Hara
, Michael Tuohy
, Katia Muscariello
, Alyssa Harrison
, Erin Langford
, Agnes Toomus
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Martin Ware
|
Birim Reklamcısı
|
Sarah Clark
|
Dijital Ortam
|
Tim Drewett
, Otto Rodd
, Ben-Roy Turner
, Isabel Zippert
, Gemma Lyons
, Andrew Scattergood
|
Roman
|
Jeff VanderMeer
|
Animasyon Süpervizörü
|
Jeremy Stewart
, Gwilym Morris
|
Makyaj Sanatçısı
|
Charlotte Rogers
, Samantha Denyer
, Belinda Parish
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Lauren Briggs-Miller
, Kira Kemble
|
Sekans Süpervizörü
|
Sean Schur
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Sian Grigg
|
Steadicam Operatörü
|
Vince McGahon
|
Saç Tasarımcısı
|
Sian Grigg
|
İlave Kamera
|
Rick Woollard
|
Senaryo Süpervizörü
|
San Davey
, Victoria Gegenbauer
|
Görsel Efekt Editörü
|
Dhuha Isa
, Tina Richardson
, Tom Balogh
, Alastair Grimshaw
, Jessica Atkinson
|
Sahne Sanatçısı
|
Russell Oxley
|
Animatronik Sorumlusu
|
Tristan Versluis
|
Makyaj Efektleri
|
Tristan Versluis
, Sebastian Lochmann
|
Işık Şefi
|
Chris Georgas
, Andy Lowe
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Paul Edwards
, Noga Alon Stein
, Roma O'Connor
, Carlos Ciudad
, Bhumika Mayer
|
Hava Koordinatörü
|
Lucia Foster Found
|
Genel
|
Daniel Rogers
, Elo Soode
, Martin Asbury
, Dan Crandon
, Amie Aspden
, Jennie Paddon
, Gareth Bailey
, Cenay Said
, Ryan Bradbury
, Lisa McDiarmid
, Sarah Rollason
, Sam Moulsdale
, George Anthony Fox
, Chris Caldow
, Martin Kane
, Jed Evans
, Sean Leishman
, Natalie Papageorgiadis
, Stuart Silver
, Matt McNally
, Gena Vazquez
, Barney Pilling
, Casey Michaels
, Joanne Batten
, Chelsea Mather
, Belinda McGinley
, Karen Teoh
, Mens-Sana Tamakloe
|