İyi Adamın 10 Günü Yorumları

İyi Adamın 10 Günü filmi detayları

@zenobiaa

2 hafta önce

2.4 / 10

çok kötü.

@iveseenitall

1 ay önce

4.7 / 10

Umarım Nejat bu filmden iyi para almıştır.

@kerimapaydin

1 ay önce

1 / 10

Bok gibi bir film.
E

@enginsavsatli

1 ay önce

6 / 10

Kitabın yanında o kadar sönük kalıyorki. İlk defa bu çelişkiye düşüyorum. Muhtemelen kitaptan filme çevrilmiş bir eseri aynı anda tüketmedim. Kitap beklentimi çok yükseltmiş olabilir ama karakterin o içinden yaptığı değerlendirmeleri, ayrıca ana karakterleri de kitaptaki tasfirleri aratıyor resmen. Müzikler bana göre hiç olmamış filmden uzaklaştırıyor resmen.

@stiff

2 ay önce

7.3 / 10

Nejat Babaaaa. Türk filmi değil de İskandinav ya da Kore filmi olsaydı 8 üzeri IMDB puanı vardı. Bunu filme haksızlık yapılıyor diye değil de; bazı Türk filmi klişeleri olmasına bağlıyorum. Tipik yorumları yapalım. Müzikler çok iyi, sahnelere uygun müzik kullanımı çok başarılı. İlaydalar hariç oyunculuklar çok iyi. Görsel güzel, birçok yerde durdurup ekran görüntüsü alma isteği uyandırdı. Merak uyandırıyor ve seyir zevki çok yüksek.

Nejat İşler hep bu rolleri oynuyor gibi gözükse de çok severek izliyorum. Karakterin dönüşümünü yine çok güzel canlandırmış. Film bazı görmezden geldiğimiz gerçeklere de dokunduruyor. Çok derinlemesine girmiyor ama dokunduruyor. Çok beğendim. 2 saat su gibi aktı.

@sabiha

2 ay önce

Güzel film Nejat İşler'i iyi adam rolünde izlemek zaten başlı başına keyifli oldu karşısında küfredildiğinde dahi küfür etmeyen bir karakteri belki de ilk kez oynamıştır diye düşündüm bazı durumlarda hep kendisine dayatılan rolün mimikleri çıkacak mı yine ortaya diye merakla bekledim ama olmadı başkaydı ve bu başka Nejat örnek olur da artık şu üzerine yapışan rollerden başka böyle karakterler teklif edilir umarım.

@kbrcktlbs

2 ay önce

7 / 10

Seyir zevki yüksek film, çerezlik izlenir. Targaryenlar iyiydi :D
Bazı saçmalıkları var ama izlemesi bu kadar keyif vereceğini ve iyi olacağını beklemiyordum. Çok iyi olmuş, beğendim.

@poormf

3 ay önce

3.5 / 10

"Her şeyi bilen adamın 10 günü" diye değiştirilmesi gereken sabun köpüğü bir film... 35/100
K

@kumralada1968

3 ay önce

8 / 10

Ben oldukça beğendim Nejat İşler on numara adamsın :)
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL