Üç Bin Yıllık Bekleyiş Yorumları

Üç Bin Yıllık Bekleyiş filmi detayları

@fthgzl79

1 ay önce

5.5 / 10

Bir kelime kullandığı için hapse giren Gülşen veya bir cümle kurduğu için ifade vermek zorunda kalan Celal Şengör. Dini hassasiyetin bu kadar tavan yaptığı ülkemizde, bu filmin izlenebiliyor oluşu komik yani.:)

Filmde bir peygamber ve Osmanlı imparatorluğu ''acayip'' bir şekilde gösterilmiş. Sanırım filmden, malum kesim bihaber.:)

@gulceonenoglu

2 ay önce

Bildiğimiz hikayeyi farklı bir konuyla çekmişler hoşlanmadım bir uyumsuzluk vardı. Osmanlı dönemini kendi hayal güçlerince çok yanlış aktarmışlar zaten başrol oyuncuları iyi oyuncular olmasına rağmen bir ruhsuzlardı uyumları ve enerjileri uyuşmuyordu vakit kaybı bir film olmuş.

@damlagg

2 ay önce

Başladığımda hikayeye mitolojiyle girip gönlümü kazanacağını düşündüm. Sonra Djin ile eski yunanca konuşmalar geldi yine eridim. Ardından Djin'in hikayeleri geldi çok keyifliydi görsel anlamda tatmin edici ve merak uyandırıcı devam etti derken olay bir anda yolları kesişmiş 2 kişinin yalnızlığından zorlama doğurulmaya çalışılan tatmin edici olmayan bir aşk hikayesine dönüştü ve hayal kırıklığıyla sıkılarak filmi tamamladım.

@gadasiz

2 ay önce

7.5 / 10

büyülü fenerciğimde gittim.
eğer ki öykü, masal dinlemeyi ve okumayı seviyorsanız üzerine de osmanlı tarihine meraklıysanız bu film tam size göre. film diyorum lakin daha ziyade bir cinin başından geçen hikayeler gibi idi ilk 1 saati. idris elba'nın tüm karizması da türkçe konuşmaya çalıştığı sahnelerde yerle yeksan oldu bu arada. son 40 dk ise özellikle son şişeye giriş olan kısmı bayağı iyiydi. devamında tempo masaldan gerçeğe, ingiltereye dönerek biraz sıkıcılaşsa da taş gibi bir yapım olmuş. çok yaşa miller dede!

@lydia

2 ay önce

7 / 10

Film hakkında yorum yapmayı düşünmüyordum ama kpss de çeşmibülbül (bülbül gözü ) ile ilgili soru vardı .Bende nerden duydum bunu diye düşündüm. Bu filmden duymuşum. İşte film izlemenin faydaları :) :D
M

@mekeroz

2 ay önce

5.8 / 10

osmanlı doneminden kesitler sundugu sahneler ilgi cekici ,sonrasi ise bir aşk hikayesine donusuyor ..
ehhh denilecek turden bir yapim
yerli oyuncalar ara sahnelerde Ece Yuksel disinda
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL