Gizli Dünya Yorumları

Gizli Dünya filmi detayları

@yurdagulbogar

1 hafta önce

7.8 / 10

Guzel bir film. Cok ayrintilara girilmemis, anne karakterinin nasil kacirildigi vb. gibi ama yine de kendini izleten bir film. Cocugun mimikleri, hareketleri gayet basarili...

@paranoidea

3 hafta önce

Senaryoda mantıklı gelmeyen kısımlar olabilir ama bu filmde odaklanılması gereken olaylardaki ayrıntılar değil. Filmin odaklanilacak ve takdir edilecek asil unsuru yaşanan olayların karakterlerin üzerinde oluşturacağı psikolojik etkilerin çok isabetli tespit edilmiş ve filme oldukca iyi aktarılmış olması. Filme dinamizmini veren şey ise ağırlıklı olarak çocuğun gözünden ve dilinden anlatılması. Psikolojik film sevenler mutlaka izlemeli.

@cruachan_erkan

2 ay önce

9.5 / 10

Güzel bir dram filmi çocuk oyuncu çok başarılı 2 saat nasıl geçti anlamadım film beni içine çekti resmen

@movienerd

3 ay önce

6.1 / 10

Hikayenin çocuğun gözünden işlenmesi gerçekten etkileyici ama overrated bir film olduğunu söylemem lazım. Her 10 dakikada bir ne alaka ya da çok mantıksız derken buldum kendimi. Bu kadar önerilen bir film olmasına şaşırıyorum etkileyici bir kaç nokta ve performanslar var ama konu harcanmış.
kamyonet mevzusu çok kafama takıldı kadın yedi senedir odada ama adamın nasıl bir araç kullandığını biliyor tamam seni o araçla kaçırdı hadi desek 7 senede değiştirmeme ihtimalini nasıl hesapladın halıyı alıp arka koltuğu ya da dar bir bagaja da atabilirdi tüm plan çöp, araba kullanan bi insan nasıl dikiz aynasına hiç bakmaz çocuk kabak gibi gözüküyor devam edelim halının içinden çocuk tarif edicek kadar her şeyi nasıl gördü devam edelim çocuk aylarca diğer insanlarla konuşmakta zorlandı ama nasılsa ilk çıktığında polisle konuşabildi ve bi anda hop o tarifle kadına ulaştılar hele hele anneannenin gelip çocuğu ilk gördüğünde kızımı kurtardığın için teşekkürler
... Devamı
Hikayenin çocuğun gözünden işlenmesi gerçekten etkileyici ama overrated bir film olduğunu söylemem lazım. Her 10 dakikada bir ne alaka ya da çok mantıksız derken buldum kendimi. Bu kadar önerilen bir film olmasına şaşırıyorum etkileyici bir kaç nokta ve performanslar var ama konu harcanmış.
kamyonet mevzusu çok kafama takıldı kadın yedi senedir odada ama adamın nasıl bir araç kullandığını biliyor tamam seni o araçla kaçırdı hadi desek 7 senede değiştirmeme ihtimalini nasıl hesapladın halıyı alıp arka koltuğu ya da dar bir bagaja da atabilirdi tüm plan çöp, araba kullanan bi insan nasıl dikiz aynasına hiç bakmaz çocuk kabak gibi gözüküyor devam edelim halının içinden çocuk tarif edicek kadar her şeyi nasıl gördü devam edelim çocuk aylarca diğer insanlarla konuşmakta zorlandı ama nasılsa ilk çıktığında polisle konuşabildi ve bi anda hop o tarifle kadına ulaştılar hele hele anneannenin gelip çocuğu ilk gördüğünde kızımı kurtardığın için teşekkürler jack demesine bittim yani daha çok var böyle hepsini sayamadım bi anda çocuğa her şey yalan hadi kaçalım ilerlemesinden hala düzenli olarak çığlık atıp yardım istemekten vazgeçmemesi falan vs vs oturmamış olmamış yani

Şu repliğin hakkını yememek lazım
+ben iyi bir anne olamadım sana
-ama sen annesin

@bird

10 ay önce

3.6 / 10

ZAMAN KAYBI!
Bu filmin nasıl bu kadar övüldüğüne anlam veremedim... Gerçekten aşırı kötüydü, olaylar hep yarım ve birsürü soru işareti birakıyor. Ayrıca izlerken aşırı sıkıldım bişey olsun diye bekleyip durdum.

@didemkalayci

1 yıl önce

Çocuk oyuncunun performansına hayran kaldım

@gozdealla

1 yıl önce

10 / 10

Çoğu filmde gördüğüm şu ki, ’kurtuluş ’ kavramının mutlu bir son olabileceği yanılgısı. Bu çok absürd, gerçek hikayeden kopuk ve inandırıcılık zayıf geliyor bana. Çünkü hep şunu sorarım; "çıktı ama ya sonrası?" Bu filmde ise dışarı çıktıktan sonrasını ele almış olmaları ve bunu yaparken tüm sürecin taşlarını gediğine koymaları takdire şayan doğrusu.

NOT : Oscarlık oyuncusun Jack!

@satanfactor

1 yıl önce

Yer yer vurucu replikler ve sahneler olmakla birlikte sürenin uzun olması sıktı biraz. Konu biraz daha genişletilebilirdi. Sonuca bağlanmayan yerler var. Bu da soru işaretleriyle dolu bir tat bırakıyor.

İyi seyirler..

@cacaotocacao

1 yıl önce

overrated

@godot

2 yıl önce

7.5 / 10

ikinci bölüm fazlaca durağandı ve vermek istediği mesajı alamadım. fakat özgün.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL