Gizli Dünya Yorumları

Gizli Dünya filmi detayları

@yagcionur

3 hafta önce

6.9 / 10

Çok iyi film.Her yönüyle iyi işlenmiş diyebiliriz.Diyaloglar özenle seçilmiş,5 yaşına gelmiş ama dünya yüzü görmemiş bir çocuğun gerçekligi ne kadar olabilir sorusuna yanıt veriyor film
Filmin başında anne karakter Joy psikolojik sorunlarından dolayı böyle bir odada yaşıyor diye tahmin edip anneye çok kızmıştım ve sinir olmuştum ama sonra öğrendik ki buraya kapatılmış,o dakikadan sonra karakterle yüzde yüz empati kurdum ve çok ısındım.

Bu arada herkes değinmiş ama ben de değinmeden edemeyeceğim çocuk oyuncunun performansı olağanüstüydü

Gayet iyi bir dram filmi.Sıkılmadan izledim.İzlemenizi tavsiye ediyorum

6.9/10

@fsymg

3 yıl önce

9.6 / 10

şimdiye kadar neden izlemedim dediğim bir film. Çocuk ve annenin psikolojilerini ayrı ayrı düşünmek gerekiyor. Oldukça etkilendim.
Z

@zes

3 yıl önce

6.5 / 10

Kitabi neredeyse 10 yil kadar önce okumustum, filmini gorunce de bayagi sevindim. Ne yazik ki kitabin verdigi tadi vermiyor film. Konu hosa gittiyse kesinlikle kitap okunmali. Fakat bence film de asiri kötü degildi. Oyunculuklar iyi ama sanki plotta bir eksik varmis gibi. Cerezlik niyetine izlenebilir tabi.

@mavimilena

3 yıl önce

8.5 / 10

Sade, gerçek ve çok güzel bir film izledim. Film öyle içine alıyor ki onlarla birlikte sanki olayların içinde sizde o anları yaşıyorsunuz. Ufacık çocuktan böyle kocaman bir oyunculuk izlemek inanılmaz etkileyici geldi. Çok beğendim, herkese tavsiye ediyorum.

@yurdagulbogar

3 yıl önce

7.8 / 10

Guzel bir film. Cok ayrintilara girilmemis, anne karakterinin nasil kacirildigi vb. gibi ama yine de kendini izleten bir film. Cocugun mimikleri, hareketleri gayet basarili...

@paranoidea

3 yıl önce

Senaryoda mantıklı gelmeyen kısımlar olabilir ama bu filmde odaklanılması gereken olaylardaki ayrıntılar değil. Filmin odaklanilacak ve takdir edilecek asil unsuru yaşanan olayların karakterlerin üzerinde oluşturacağı psikolojik etkilerin çok isabetli tespit edilmiş ve filme oldukca iyi aktarılmış olması. Filme dinamizmini veren şey ise ağırlıklı olarak çocuğun gözünden ve dilinden anlatılması. Psikolojik film sevenler mutlaka izlemeli.

@cruachan

4 yıl önce

9.5 / 10

Güzel bir dram filmi çocuk oyuncu çok başarılı 2 saat nasıl geçti anlamadım film beni içine çekti resmen

@movienerd

4 yıl önce

6.1 / 10

Hikayenin çocuğun gözünden işlenmesi gerçekten etkileyici ama overrated bir film olduğunu söylemem lazım. Her 10 dakikada bir ne alaka ya da çok mantıksız derken buldum kendimi. Bu kadar önerilen bir film olmasına şaşırıyorum etkileyici bir kaç nokta ve performanslar var ama konu harcanmış.
kamyonet mevzusu çok kafama takıldı kadın yedi senedir odada ama adamın nasıl bir araç kullandığını biliyor tamam seni o araçla kaçırdı hadi desek 7 senede değiştirmeme ihtimalini nasıl hesapladın halıyı alıp arka koltuğu ya da dar bir bagaja da atabilirdi tüm plan çöp, araba kullanan bi insan nasıl dikiz aynasına hiç bakmaz çocuk kabak gibi gözüküyor devam edelim halının içinden çocuk tarif edicek kadar her şeyi nasıl gördü devam edelim çocuk aylarca diğer insanlarla konuşmakta zorlandı ama nasılsa ilk çıktığında polisle konuşabildi ve bi anda hop o tarifle kadına ulaştılar hele hele anneannenin gelip çocuğu ilk gördüğünde kızımı kurtardığın için teşekkürler
... Devamı
Hikayenin çocuğun gözünden işlenmesi gerçekten etkileyici ama overrated bir film olduğunu söylemem lazım. Her 10 dakikada bir ne alaka ya da çok mantıksız derken buldum kendimi. Bu kadar önerilen bir film olmasına şaşırıyorum etkileyici bir kaç nokta ve performanslar var ama konu harcanmış.
kamyonet mevzusu çok kafama takıldı kadın yedi senedir odada ama adamın nasıl bir araç kullandığını biliyor tamam seni o araçla kaçırdı hadi desek 7 senede değiştirmeme ihtimalini nasıl hesapladın halıyı alıp arka koltuğu ya da dar bir bagaja da atabilirdi tüm plan çöp, araba kullanan bi insan nasıl dikiz aynasına hiç bakmaz çocuk kabak gibi gözüküyor devam edelim halının içinden çocuk tarif edicek kadar her şeyi nasıl gördü devam edelim çocuk aylarca diğer insanlarla konuşmakta zorlandı ama nasılsa ilk çıktığında polisle konuşabildi ve bi anda hop o tarifle kadına ulaştılar hele hele anneannenin gelip çocuğu ilk gördüğünde kızımı kurtardığın için teşekkürler jack demesine bittim yani daha çok var böyle hepsini sayamadım bi anda çocuğa her şey yalan hadi kaçalım ilerlemesinden hala düzenli olarak çığlık atıp yardım istemekten vazgeçmemesi falan vs vs oturmamış olmamış yani

Şu repliğin hakkını yememek lazım
+ben iyi bir anne olamadım sana
-ama sen annesin

@bird

4 yıl önce

3.6 / 10

ZAMAN KAYBI!
Bu filmin nasıl bu kadar övüldüğüne anlam veremedim... Gerçekten aşırı kötüydü, olaylar hep yarım ve birsürü soru işareti birakıyor. Ayrıca izlerken aşırı sıkıldım bişey olsun diye bekleyip durdum.

@didemkalayci

5 yıl önce

Çocuk oyuncunun performansına hayran kaldım
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL