Babam Ve Oğlum Yorumları

Babam Ve Oğlum filmi detayları

M

@marvel_of_rivia

2 ay önce

10 / 10

Ağlamaktan götüm çıktı

@ibrahimguney45

2 yıl önce

9.3 / 10

Bu filmi niye 16 sene sonra izlemişim çok merak ediyorum Çağan Irmak’ın adına yakışır bir film daha tebrik ediyorum gerçekten hala izlemeyen varsa izlesin çok şey kaçırmadan ayrıca Çetin Tekindor’un oyunculuğu da muhteşem

@bigamist

3 yıl önce

8 / 10

16 yıllık erteleyişin ardından sonunda izleyebildim. Üstümden büyük kalktı resmen. Güzel filmmiş ama çok da abartmamak lazım. Baya üzücü olay oluyor ama en çok çocuğun durumuna dolayısıyla aslında insan kendine üzülüyor. Bu arada hayal dünyası The Fall filmini hatırlattı.

@sadecevrim

4 yıl önce

Bu kaçıncı izleyişim oldu bilmiyorum. Bildiğim tek şey öyle bir film ki ne zaman izlersem izleyeyim hala ilk izlediğimde ki gibi. Darmaduman oluyorum. Gerçekten ne izlemekten ne de ağlamaktan sıkılmadım. Dönüp dolaşıp geldiğim canım kürkçü dükkanım. Film, oyunculuklar, replikler, o meşhur sahneler...hepsi birer şaheser. Deniz’im, canım Deniz’im. Filmde Deniz’in hayallerinin canlandırılması, Gülbeyaz Teyze, Salim, Sakine hepsi çok çok güzeldi. Çetin Tekindor için diyecek hiçbir şeyim yok. Karakterini canlandırmadı yaşadı resmen. Bu nasıl bir oyunculuktur allahım! Her seferinde hayran kalıyorum. Hümeyra zaten muazzam. Filme dair kötü tek bir şey yok. Şu ana dek defalarca izledim ömrüm el verirse defalarca yine izlerim.

@steed

4 yıl önce

10 / 10

Çağan Irmak çok büyük adamsın vesselam.

@hrarchon

5 yıl önce

Bana gittin diyosun baba ama ben gitmedim, gidemedim, kalamadım evim nerde bilemedim; çünkü aklımın bir tarafında bir köşesinde hep sen vardın.
M

@mdoner

5 yıl önce

9.6 / 10

Tek kelimeyle Tam bir başyapıt,

@iamgzde

5 yıl önce

Türk aileleri içinde gerçekten de baba ve oğul temasına bu dneli ışık tutan başka bir yapım görmeniz kolay değildir. Ağlamak için değil, gerçekliğimizi anlamak için, bir babanın sevgisini göstermesinin kolay olmadığını ve bizim toplumumuzun erkekler üzerine yaptığı baskıyı kolay kolay dile getirememesi gibi bir çok sorun teşkil eden ve arka temada bunları görmek size ne hissettiriyor mesajı veren bir filmdir benim için. Çok duygusal sahneleri olan en başarılı Türk yapımları arasında gelmektedir.

@barista

7 yıl önce

10 / 10

Öyle bi FİLİM ki son 20 dk ağlamaktan gözlerim yandı.

Değil Türkiye'de dünya da olay yaratacak harikalıkta...

@berilakay

8 yıl önce

neden 11 yıl bekledim bu filmi izlemek için hiç bi fikrim yok. ağlamak isteyenlere fazlasını veriyor.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL