11.22.63 Yorumları

11.22.63 dizisi detayları

E

@elifk2727

2 ay önce

6.9 / 10

Biraz fazla abartıldığı için büyük bir beklenti ile izledim . Ama maalesef ki karşılamadı . Ama yine de fena değildi.

@ormanmeyvelim

4 ay önce

10 / 10

Aşk için izlenir... James Franco'nun olduğu bütün diziler, filmler efsanedir. Çok tadında bırakılmış içimizi sımsıcak yapan bir dizi.
A

@alindaduran

8 ay önce

9 / 10

mantık hatalarına takılmazsanız çok güzel bir dizi
I

@ibrahimsgsahin

8 ay önce

10 / 10

Bir solukta izledim her yönüyle çok güzeldi

@patrickjane

1 yıl önce

6.9 / 10

“We did not ask for this room or this music. We were invited in. Therefore, because the dark surrounds us, let us turn our faces to the light. Let us endure hardship to be grateful for plenty. We have been given pain to be astounded by joy. We have been given life to deny death. We did not ask for this room or this music. But because we are here, let us dance.”

― Stephen King, 11/22/63

@sevdanur14

1 yıl önce

9 / 10

daha fazla abartılması gereken dizi

@peterpan

1 yıl önce

Dizi değil üç saatlık bir film olsaydı defalarca izleyeceğim bir film olabilirdi ama dizi olarak yapılmış ne yazık ki bazı yerlerde tempo çok düşüyor ama izlenebilir pişman olmazsınız.

@sabiha

2 yıl önce

7 / 10

Tavşan deliği, zaman yolculuğu, suikast engelleme çalışmaları konulu bir dizinin fazlaca aşk sosundan vasata düşmesi üzdü 3 bölüm olsaydı da yoğun ve anlamlı olsaydı da dedim o sıcak son ile bağlarlardı yine ama ihtiyacımız olan kesinlikle daha az Sadie idi James Franco gülüşüyle hatırlanacak bir dizi bir de "geçmiş bizi engellemeye çalışıyor" repliğinin bana düşündürdükleriyle geçmiş ilerlemeye bir şeyleri değiştirmeye, fark yaratmaya çalıştığımızda bizi engellemeye çalışmaz mı zaten hayatın gerçekliğinde bana bunu düşündürttüğü için zaman kaybı demeyeceğim ama bir daha olsa izler miyim izlemem diyeceğim özetle :)

@winter

3 yıl önce

yorum yazmışlar üst sıraya çıkmış dizi. görünce yazayım dedim. ben daha önce yorum yazalı 4 yıl olmuş. her gidi seneler akıp gidiyo:) ha diziye gelirsek yıllar önce belirttiğim gibi bu dizi beş para etmez. benim ilgi alanım dizi, kısa film, film vb. de bilimkurgudur, fantastiktir. çok güzel bilimkurguyu, fantastiği, güzel kızları, konuyu vb. kullanarak pislik yapmışlar resmen.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL