7.6

43 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.2 (51.196 OY)

Süre

1 Saat

Ülke

ABD

KONUSU

Bir zaman yolculuğu hikayesi anlatacak olan 11/22/63, lisede İngilizce öğretmeni olan Jake Epping karakterini merkeze alacak. Bir lokantanın deposunun geçmişe açıldığını fark eden ve zamanda geriye giden Epping, John F. Kennedy suikastını önlemeye çalışacak. Ancak işler çok geçmeden sarpa saracak; zira kahramanımız, Lee Harvey Oswald engeline takılacak ve hayatının aşkı ile karşılaşacak!

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (14)

@clancer yazdı...

Cmt, 09 Ara 2017, 12:21 (5 ay önce)

8.5 / 10

Değişik tatlar arayanlar izlesin dizi beklediğiniz şeyleri farklı şekillerde değerlendirip size sunuyor bu yüzden de sürekli şaşırıyorsunuz (: izleyin pişman olmazsınız .

@dilarasdy yazdı...

Cum, 08 Ara 2017, 02:01 (5 ay önce)

10 / 10

Müthişti gerçekten beklentimin üstündeydi

@winter yazdı...

Per, 22 Ara 2016, 02:39 (1 yıl önce)

maalesef dizi hiç iyi değil. beğenmedim. tamam oynayan bayan güzel. zaman yolculuğu falan orasıda iyi.  kostümler mostümler falan filan iyi. oyunculuklar desen fena değil iyi. eeee gerisi sanki birilerini aklama peşindeler sanki iyi olmuş olmasa daha beter olurduk vb. dizide konu olmayınca saçma sapan şeylerle bölüm geçiştiriyorlar geçiştir geçiştir eee bari    sonunda aşka mutlu son bulsaydın     bir arkadaş mesaj attı kitabı olduğunu söyledi dizinin ama varsa var kitabı banane isterse 500- 1000 kitabı olsun 2x2=5 kitabı olsa 2x2=5 mi olacak? şimdi jfk devam eder ve devam ettiği için tarih değişmiş olduğu için sonraki başkan misal çok başka birisi seçilip bunlar olmuş olsa ee işte tarihle oynanmaz diyebilirdik. ama burada resmen cinayeti iyi olmuş gibi gösterme çabası var ya yazarın acemiliği yada bilinçli yapılan bişey. eee bide kitaptan alıntıymış stephen king. hem cinayeti bir komplo teorisi üretememezlik var herşeyi oswald yapmış bide yapmasa yıkımmış. utanmasa madalya verecek. ee king ming anlamam maalesef resmen rezalet.    

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

11.22.63 dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

11.22.63 dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

11.22.63 dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI